Top Paintball - Bernolákovo

Bernolákovo, Bernolákovo

c9ed1729383.webp
 
Top Paintball - Bernolákovo
Bernolákovo Paintball Bratislava - blízke okolie. Paintball klub ELÁN má arénu v členitom lesnom paintballovom areáli v Bernolákove, len 6 km od Bratislavy. Náš paintballový areál je výborne včlenený do lesného porastu s členitým terénom, so zaujímavými objektmi prevažne prírodného charakteru, čo mu dodáva atmosféru pravej adrenalínovej zábavy a dobrodružstva v military akčnom štýle. Je možné realizovať niekoľko možných herných scenárov ako sú dobytie územia, oslobodenie zajatcov, obrana územia do príchodu posíl a podobne. Pri každej hre je prítomný rozhodca a inštruktor, ktorý dbá na dodržiavanie pokynov a pravidiel v záujme bezpečnosti hráčov a zabezpečenie fair play.
Kvalitný paintball má tieto črty:
1/ Zaujímavé paintballové ihrisko s množstvom rôznych objektov, ktoré umožňuje veľa variantov pohybu a tým dáva každej hre jedinečnosť. (Pre rok 2015 sme postavili nové veľké objekty)
2/ Kvalitná paintballová výstroj, najmä zbrane a výstroj hráča (Pridali sme dva nové druhy zbraní do arzenálu).
3/ Personál, ktorý sa stará o hráčov a dbá o ich bezpečnosť, aby zážitok bol čo najlepší (stále sa snažíme zlepšovať Váš zážitok). Na tomto ihrisku v súkromnom areáli o veľkosti 110x70 metrov je viac ako 80 paintballových drevených objektov, z toho 17 veľkých aj poschodových.
Zahrajte si akčný paintbal na jednom z najlepších outdoorových military paintballových ihrísk na západnom Slovensku s kompletnou military paintballovou výstrojou hráča a strieľajte z reálne vyzerajúcimi paintballovými zbraňami. U nás dostanete okrem dobrého servisu počas hier za rovnakú cenu oveľa viac ako na mnohých iných ihriskách. Ak hľadáte skvelý paintballový zážitok so svojimi priateľmi či kolegami, vyskúšajte TOP paintball v Bernolákove.
O Paintballe
O Paintballe Paintball patrí k populárnym akčným športom vo svete i na Slovensku. Je to zároveň výborná príležitosť ako zažiť pravé vzrušenie ako z akčných filmov, keď Vám búch srdce ako o život a všade okolo lietajú guľky. Je to spojenie strielania, naháňačky, schovávačky, plazenia, adrenalínu, komunikácie so spoluhráčmi, skúška odvahy, taktiky, rýchleho rozhodovania na prekonanie a vyradenie súperov a určite paintball nie je nebezpečnejší ako futbal či tenis. Paintball hrajú proti sebe dva tímy, ktoré by mali mať podobný počet. Zmyslom hry je popri iných variantoch vystrielať iný tím, prípadne získať vlajku alebo zachrániť rukojemníka. Hráči pritom majú paintballové zbrane a strieľajú na protihráčov (často aj na vlastných hráčov..). Vyhráva ten tím, ktorý splní úlohu alebo eliminuje všetkých protihráčov. Paintball je viac ako superrealistická počítačová hra, všetko sa odohráva naživo, bežíte a strieľate a hráte proti ľudom v lese a zásahy možno niekedy cítite, rovnako aj svalovicu na druhý deň, ale zážitky sú omnoho silnejšie aj pocity. V každej hre len jeden život, ale hier hráte veľa.

Paintbal a teambuilding. Paintball patrí k veľmi zaujímavým teambuildingovým aktivitám, často býva súčasťou spoločenských akcií a firemných hier, eventov a športové firemné akcie sú tak akčnejšie.

Minimálna veková hranica je 15 rokov alebo môžu prísť aj mladší od 12 rokov vyššie a 150+ cm vysokí, ale len v sprievode rodiča. Paintball si môžete u nás zahrať príležitostne alebo sa stať členom paintballového klubu ELÁN pri pravidelných stretnutiach s členmi klubu.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Hotel Majolika ****
950e0103534.webp Modra 14,50 km
Botel Gracia ***
0b6c5027205.webp Staré Mesto 14,70 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Kaštieľ Bernolákovo
da5521a127.webp Bernolákovo 0,50 km
Black River Golf Resort
b448353928.webp Bernolákovo 0,60 km
Hrad Čeklís
49eca63a792.webp Bernolákovo 0,80 km
Grassalkovichovský kaštieľ
86076901968.webp Ivanka pri Dunaji 2,20 km
Jazdecký areál Čierna Voda
13d652f7366.webp Chorvátsky Grob 4,30 km
Golf Club Elán
f8e796da509.webp Chorvátsky Grob – Čierna Voda 4,30 km