Velocity - požičovňa bicyklov

Lamačská cesta 4256/8, Bratislava, Bratislava

039f5e29606.webp
 
Velocity - požičovňa bicyklov

Sme mladá firma založená a zložená z bývalých, súčasných, profesionálnych i amatérskych bikerov. Našim cieľom je vybudovať profitujúci bicyklový obchod, servis a požičovňu pre všetkých, ktorí hľadajú poctivý a profesionálny prístup, širokú a zaujímavú ponuku a netradičné služby. Ponúkame vám svetové renomované značky bicyklov všetkého druhu, doplnkov a oblečenia, ktoré považujeme za kvalitné, atraktívne a jedinečné zároveň. Väčšina ponúkaných produktov je nami vybraná a neustále testovaná nami alebo našimi jazdcami. Nájdete u nás bicykle značiek MERIDA, KELLYS, FOCUS, HAIBIKE, DURATEC, STORCK, SALSA, SURLY, EARLY RIDER a ďalších.

Požičovňa bicyklov
Ako jediní v Bratislave a okolí ponúkame možnosti si vypožičať všetky druhy bicyklov: horské, cestné, trekingové, cyklokrosové, detské ale hlavne netradičné bicykle. Vyskúšať môžete mohutné kolesá fatbiku, ktoré sa s ľahkosťou brodia terénom, tandemy na užitie si jazdy vo dvojici, čaro elektobicyklov a samozrejme detské cyklovozíky, aby ste mali to najdôležitejšie vždy so sebou. V spojení s našou polohou si môžete tento zážitok vychutnať hneď a naplno a bez potreby voziť bicykle autom.
Ponúkame požičovňu bicyklov, detských vozíkov a príslušenstva s najväčším výberom na Slovensku. Všetky naše bicykle sú nové a pred každým vypožičaním dôkladne zkontrolované a vyčistené. Bicykle alebo vozíky si môžete u nás požičať každý deň aj bez rezervácie. V prípade viacerých záujemcov budeme uprednostňovať tých, ktorí si bicykel (a/alebo vozík), rezervovali vopred prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Aby ste si boli istí, že Vami vybraný bicykel alebo vozík bude v daný deň k dispozícii, odporúčame Vám, overiť si jeho dostupnosť.

Ponúkame aj unikátnu službu pre klientov - pri požičaní bicykla, cyklovozíka alebo iného produktu, vám pri následnej kúpe rovnakého modelu do 6 mesiacov od vrátenia požičaného produktu bude celá suma výpožičného odrátaná z ceny produktu. Takto vám v prípade spokojnosti s požičaným bicyklom/vozíkom poskytujeme benefit kúpiť vami overený a obľúbený produkt so zľavou a spätne užívanie zadarmo. Veríme, že tento benefit budete radi využívať. Cena výpožičného je určená podľa dĺžky prenájmu. Odporúčame zapožičanie bicykla na celý víkend – prevzatie bicykla už v piatok, vrátenie bicykla v pondelok v dohodnutom čase.
 
Zatiaľ neponúkame zľavu

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Botel Gracia ***
0b6c5027205.webp Staré Mesto 4,30 km
Hotel Majolika ****
950e0103534.webp Modra 25,00 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Plaváreň Gaudeamus
f529710a225.webp Bratislava - Karlova Ves 0,60 km
Drevená Rozhľadňa Kamzík
7dbd8bbd713.webp Bratislava 1,30 km
Unique Club
d6d90e87491.webp Bratislava 1,40 km
Klub 39
66e625fa930.webp Bratislava - Karlova Ves 1,60 km
Fun City
926d1493659.webp Bratislava 1,60 km
Plaváreň Iuventa
47ba6b43447.webp Bratislava 1,70 km