Areál Divoká Voda

P.O. Box 3, Bratislava - Čunovo, Bratislava - Čunovo

2dcf30c2232.jpg
Areál Divoká Voda
Areál vodných športov Čunovo leží 20 km od centra Bratislavy. Vybavením spĺňa kritériá najvyššej kvality, takže tu možno organizovať preteky na európskej a svetovej úrovni. Areál poskytuje tréningové a ubytovacie možnosti nielen pre výkonnostných vodných slalomárov a rafterov, ale aj pre amatérskych športovcov.

Umelý vodný kanál v Čunove sa začína hlavnou klapkou (uzáverom), cez ktorý začne po jeho otvorení tiecť do kanálov voda. Táto voda vteká jednak do prívodného kanála, ako aj do dvoch hlavných kanálov.

V prívodnom kanáli, ktorého dĺžka je 255 m, šírka 14 m a hĺbka 1,2 metra, je voda kľudná. Slúži na prípravu posádky pred vstupom do hlavného kanála. Dva hlavné kanále sú niekoľkokrát navzájom prepojené, čím sa dá dosiahnuť viacero možných kombinácií trasy jazdy. Kanály sa končia dvoma výstupmi, ktoré ústia priamo do Dunaja.
Adrenalinové aktivity
Okrem vodných športov ponúka tento areál aj možnosť vyskúšať si rôzne adrenalínové aktivity ako napr. hydrospeed, vodné skútre, wakeboarding za člnom, aquaroller, aqauzorbing, lukostreľbu, či paintball. V areáli sa nachádza tzv. off-road dráha, na ktorej si návštevníci môžu vyskúšať jazdu na štvorkolkách. Priamo z areálu je možné začať splavovať staré koryto Dunaja - Bodické ramená.

Záujemcovia, ktorí si tieto adrenalínové športy chcú vyskúšať na vlastnej koži, sa môžu vopred objednať a absolvovať ich so skúseným inštruktorom. K dispozícií je aj kajaková škola, deti potešia jazdy na poníkoch.
Plážový volejbal & futbal

Areál vybudoval v tejto sezóne štyri ihriská s plážovým volejbalom, ktoré umožňujú veľmi dobré podmienky pre organizáciu turnaja v plážovom volejbale. K turnaju Vám zabezpečíme kompletnú prípravu, profesionálneho rozhodcu a ceny pre víťazov. Ihriská plážového volejbalu sú využiteľné aj pre plážový futbal, skvelý letný šport. Tak ako k ostatným športom, aj pri tomto Vám zabezpečíme fullservis.

Futbal na tráve

Trávnaté ihrisko s vlastným zavlažovaním ponúka kvalitnú hru. K dispozícii sú hádzanárske brány a rozmerovo pripomína ihrisko sálový futbal. Takže ideálny počet na jednej strane sú 4 hráči v poli + brankár. K dispozícii sú aj malé bránky a lopty pre deti.
Ubytovanie
Ubytovanie a stravovanie v areáli ponúka reštaurácia hotela a niekoľko bufetových zariadení. Pribudli dva beach bary, ktoré sú otvorené v letnej sezóne.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Botel Gracia ***
Zľava
15,10 km
85
0b6c5027522.jpg Bratislava
Apartmán Nóra *****
Zľava
28,80 km
13
72774215461.jpg Dunajská Streda

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Eurorafting - Rafting v Čunove
0,10 km
72bd685c391.jpg Bratislava - Čunovo, Vodné dielo
Danubiana Meulensteen Art Museum
0,40 km
1aed7783183.jpg Bratislava-Čunovo, Vodné dielo
Vodácka požičovňa
2,20 km
5b7e72fa946.jpg Bratislava – Čunovo
Kaštieľ Čunovo
2,50 km
7d27cf49123.jpg Čunovo
Butterfly Ranč
2,60 km
311f825b932.jpg Bratislava - Čunovo
Action Park
3,20 km
6ecb200f180.jpg Bratislava V
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.