Butterfly Ranč

Schengenská 1100, Bratislava - Čunovo, Bratislava - Čunovo

311f825b932.jpg
 
Butterfly Ranč
Butterfly Ranč sa nachádza v Čunove. V príjemnom prostredí Butterfly Ranču si môžete vychutnať relax a pohodu, ktorá sa spája s časom stráveným pri koňoch.

Jazdecká škola
Krok, klus, cval.. či sú vám tieto pojmy známe, alebo nie, v našej jazdeckej škole sa nielen naučíte čo znamenajú, ale ich aj zvládnete na koni. A nielen to. Jazda na koni prináša pocity, ktoré vskutku inde nezažijete.

Zo živého zvieraťa pod vami sála teplo a túžba po pohybe. Vníma vás, odovzdáva energiu a čaká na vaše povely. Tie musia byť presné. Ak ešte nie sú, pridelíme vám takého koňa, ktorý odpustí. A neskôr zvládnete takmer každého koňa. Ten vám potom rád prejaví poslušnosť a náklonnosť. Obľúbi si vás.
 
Otvárame kurzy jazdenia na koni, z ktorých si vyberie každý. Pravidelnou a systematickou prácou s inštruktorom dosiahnete pokrok, ktorý vás bude tešiť. Zvýši sa vám kondícia, ale i sebavedomie. Kurzy sú prispôsobené vašej úrovni. Aj formou hier sa dá naučiť správnemu posedu a ovládaniu koňa. Ukážeme vám ako.
 
Počas celého kurzu je vám pridelený jeden a ten istý inštruktor. Pozná vás, sleduje vás a vaše pokroky, jazdecký štýl. Vie upozorniť na opakované chyby a vedie vás vpred.

Ustajnenie koní
Starostlivosť o kone musí byť vždy prispôsobená ich potrebám. Na Butterfly ranči na potrebách koní bazírujeme. Ponúkame ustajnenie za podmienok, ktoré ocení nie len váš kôň, ale aj vy. V rámci našej stajne sú k dispozícii veľké svetlé boxy (320x340 cm alebo 380x340 cm), s možnosťou vzájomného sociálneho kontaktu s ostatnými koňmi. V stajni nie je prievan.
 
Počas dňa trávia kone svoj voľný čas na pastvinách pri ranči o rozlohe viac ako 3 ha. Tam je im dopriaty celodenný pohyb, tráva a čerstvý vzduch. V okolí nie sú rušené cestou, ani inými vzruchmi. Vo výbehoch sa nachádzajú automatické napájačky a prístrešky. Výbehy, stajňa a prístupy na ranč sú monitorované kamerovým systémom.
 
V rámci ranča sú k dispozícii tri jazdiarne; kruhovka, sedlovňa, šatňa, kuchynka a spoločenské priestory. Naši klienti najviac vyzdvihujú krásne vychádzky do okolia. Petržalská hrádza je od nás vzdialená cca 400 m s bezproblémovým prístupom. K dispozícii sú tiež lesy a vychádzky na smer Rakúsko, Maďarsko, Petržalka. Raj pre rekreačných jazdcov!
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Botel Gracia ***
Zľava
14,30 km
85
0b6c5027522.jpg Bratislava

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Kaštieľ Čunovo
0,10 km
7d27cf49123.jpg Čunovo
Vodácka požičovňa
0,80 km
5b7e72fa946.jpg Bratislava – Čunovo
Action Park
0,80 km
6ecb200f180.jpg Bratislava V
Eurorafting - Rafting v Čunove
2,60 km
72bd685c391.jpg Bratislava - Čunovo, Vodné dielo
Areál Divoká Voda
2,60 km
2dcf30c2232.jpg Bratislava - Čunovo
Danubiana Meulensteen Art Museum
2,90 km
1aed7783183.jpg Bratislava-Čunovo, Vodné dielo
/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.