O nás

Dovoľte nám srdečne vás privítať na našom portáli Slovago.

Sme radi, že ste sa k nám rozhodli zavítať a veríme, že nájdete presne to, čo hľadáte. A možno ešte niečo navyše. Sekciu „O nás“ ste pravdepodobne otvorili preto, lebo vás zaujíma, kto vlastne za naším portálom stojí a čo všetko vám ponúkame.

Milujeme cestovanie po Slovensku a veľmi nás teší pohľad na ľudí, či už Slovákov alebo zahraničných turistov, ktorí každým rokom považujú Slovensko za čoraz lukratívnejšiu dovolenkovú destináciu. A bodaj by aj nie! Na Slovensku si príde každý na svoje. Nádherné hory umožňujú nekonečné turistické vyžitie, mestské pamiatky či rôzne akcie ulahodia milovníkom kultúry a histórie, mladých potešia kvalitné nočné kluby a kúpaliská... A takto by sme mohli pokračovať donekonečna.


Všetko na jednom mieste

Cieľom nášho portálu je spojiť všetky možnosti, ktoré Slovensko ponúka, na jednom mieste. Ako postupovať pri hľadaní? Najprv si v našich odporúčaniach môžete nájsť zaujímavé lokality a turistické atrakcie, ktoré sa na Slovensku oplatí navštíviť. Využiť môžete aj prehľadnú mapku, na ktorej vidíte všetky vyhľadané miesta.

Následne môžete prejsť do sekcie ubytovania, kde nájdete široké spektrum ubytovacích zariadení, od veľkých hotelov, až po malé lesné chatky. Do nášho zoznamu zaraďujeme len ubytovania s najlepšími hodnoteniami, no zároveň najvýhodnejšími cenovými ponukami. Máte tak istotu, že nech už si vyberiete akékoľvek ubytovanie, budete s ním stopercentne spokojní.

V ďalších sekciách si môžete na záver nájsť ďalšie podujatia, reštaurácie, kúpaliská a iné zaujímavé atrakcie, ktoré vám spríjemnia vašu budúcu nezabudnuteľnú dovolenku na Slovensku.


Ceny, ktoré stoja za to

Dovolenka na Slovensku je nádherná v tom, že aj za málo peňazí si môžete užiť veľké zážitky. U nás všetky tieto zážitky nájdete na jednom mieste a vybrať si môžete tie, ktoré vám budú najviac vyhovovať. Neustále pre vás vyhľadávame horúce zľavy a akciové ponuky, ktoré by bola škoda premeškať.

Hoci nie sme cestovná kancelária, ponúkame aj prehľad najvýhodnejších ubytovacích zariadení. Po vyplnení rezervačného formuláru na našej stránke už budete komunikovať priamo so správcom daného ubytovania. Máte však istotu, že vďaka nám máte zjednanú tú najlepšiu možnú cenu!


Buďte s nami v spojení!

Sme radi, ak s vami môžeme byť v spojení. Preto sme pre vás na našom portáli pripravili aj možnosť vytvorenia používateľského účtu. Po registrácii môžete zdieľať svoje vlastné fotografie, komentáre a hodnotenia objektov, čím pomôžete ostatným návštevníkom.

Aktívne pôsobíme aj na Facebooku, kde prevádzkujeme skupiny Cestovanie a turistika na Slovensku, Ubytovanie a dovolenka na SlovenskuLiptov – Tatry – Ubytovanie. V týchto skupinách si na svoje príde každý milovník cestovania po Slovensku, ktorý tú nájde najvýhodnejšie ponuky a aktuality. Odporúčame sa do nich zapojiť aj v prípade, že ste majiteľom ubytovania. Rýchlo a jednoducho tu totiž môžete komunikovať so svojimi potenciálnymi zákazníkmi.

A v neposlednom rade, sledujte aj náš blog, kam pravidelne pridávame zaujímavé tipy a skúsenosti.

Zaujíma vás, kto vlastne za portálom Slovago.sk stojí? Vyspovedali sme zakladateľa a prevádzkovateľa, Tomáša Mateoviča, ktorému sme položili niekoľko zvedavých otázok.

Upozornenie

Nie sme cestovná agentúra ani cestovná kancelária. Prostredníctvom portálu môžete zaslať majiteľovi nezáväznú rezerváciu, konečnú rezerváciu a ďalšie podmienky ubytovania  si však musíte dohodnúť priamo s majiteľom ubytovania.

Potvrdenie o rezervácii posiela majiteľ ubytovania. V prípade, že ste nedostali žiadnu správu, chyba nie je na našej strane. Kontaktujte, prosím, majiteľa ubytovania telefonicky, telefónny kontakt je uvedený pri príslušnom objekte.

Portál Slovago.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné škody zapríčinené chybou majiteľa ubytovania.