Ako to funguje?

Ste poskytovateľom ubytovania na Slovensku, organizujete zaujímavú akciu, vlastníte požičovňu či reštauráciu, prípadne ponúkate jedinečné zážitky?


Odprezentujte svoju ponuku tisíckam potenciálnych zákazníkov prostredníctvom portálu Slovago a našich sociálnych sietí.


Prezentácia na 3 mesiace zadarmo!

Po registrácii vašej firmy do portálu Slovago od nás automaticky získate prezentáciu zadarmo až na 3 mesiace.
GARANCIA: Ak vám do 3 mesiacov nezvýšime počet rezervácií, predĺžime vám balík služieb na 6 mesiacov zadarmo.


Aké benefity získate?

Vytvoríme vám profesionálnu prezentáciu vášho ubytovania.

Na prezentačnej stránke vašej ponuky uvidia potenciálni zákazníci popis, váš kontakt, fotogalériu, polohu na Google maps s možnosťou navigovania, kalendár obsadenosti či podrobný cenník. Vedia priamo vykonať online rezerváciu, prípadne je možné zvoliť presmerovanie na portál booking.com, aby ste sa vyhli nutnosti aktualizovať kalendár obsadenosti či cenník.

Stránka naviac umožňuje pridať 3 video prezentácie z YouTube a tipy na výlety do 30 km. Vaši zákazníci dokážu pridávať recenzie.


Doplnková služba Dopyty

Predstavujeme vám novú doplnkovú službu „DOPYTY“ , ktorú získate automaticky pri zakúpení balíka služieb KLASIK, TOP alebo VIP. Aktivácia služby prebieha ihneď po spracovaní vašej objednávky. Okrem pravidelného zasielania dopytov na váš e-mail, dostanete prístup k zobrazeniu všetkých kontaktov svojich zákazníkov. Hromadný dopyt zadaný používateľom prostredníctvom formulára je rozposlaný viacerým ubytovateľom, ktorí spĺňajú uvedené kritéria a majú u nás zakúpený balík služieb na predplatené obdobie. Vyberte si jeden z nich, ktorý vám najviac vyhovuje a budete dostávať hromadný dopyt bez obmedzení, tzn. zobrazenie kontaktných údajov dopytujúcich. Tieto rezervácie nie sú záväzné a zákazník má možnosť výberu z ponuky ubytovania, ktoré obdrží e-mailom.


Štatistiky a notifikácie

Máte prístup k podrobným štatistikám návštevnosti a histórie rezervácií. Taktiež dostávate notifikácie o rezerváciách, hodnoteniach či nových správach. Kedykoľvek viete využiť poradenstvo cez Messenger, prípadne možnosť zverejniť zvýhodnenú ponuku.


Propagácia na sociálnych sieťach

Vaša ponuka bude odprezentovaná vo Facebook skupinách, ktoré majú dokopy viac ako 32 000 aktívnych členov. Taktiež ju spropagujeme na našom Instagram.

Informácie o nových ponukách posielame tisíckam klientov aj formou newslettera. Taktiež môžete využiť 7-dňovú bannerovú reklamu na našich FB stránkach.


Prezentácia na webe

V rámci propagácie na portáli Slovago môžete využiť zobrazenie na prvých priečkach v podkategóriách a na hlavnej stránke. Prezentáciu si viete kedykoľvek upravovať. Ak nemáte čas, radi ju upravíme za vás.


Prečo s nami spolupracovať?

Náš web navštívi viac ako 6000 používateľov mesačne, teda približne 200 návštev denne. Ponúkame profesionálnu a rýchlu spoluprácu - prezentovať môžeme začať do 24 hodín od podpisu zmluvy.


Získate špičkovú podporu a rady.

Zaujímame sa o vás a radi vám pomôžeme s akýmikoľvek otázkami či problémami.


Vízia projektu Slovago

Chceme, aby vám naša stránka dobre poslúžila, ak hľadáte ubytovanie, aktivity na voľný čas, podujatia a požičovne na Slovensku. Našou víziou je poskytnúť vám tipy na výlety po celom Slovensku. Jednoducho, aby ste našli na jednom mieste všetko potrebné pre vašu dovolenku a aby ste sa mohli podeliť s vašimi zážitkami s ostatnými.


Kde vás budeme prezentovať?

Webové stránky

Vaši potenciálni zákazníci vás uvidia na rôznych miestach webu slovago.sk podľa vzájomnej dohody.


Sociálne siete

Propagácia na Facebooku a Instagrame s tisíckami fanúšikov je samozrejmosťou. 

Zoznam našich stránok na facebooku a instagram s viac ako 42.270 členmi:

Orava - Liptov - Tatry - 9000 členov
Orava-Liptov-Tatry-Ubytovanie - 21.200 členov
Ubytovanie na Slovensku - 2000 členov
Ubytovanie na Slovensku - 7800 členov
Slovago.sk - 1200 členov
Instagram - 1072 členov

Newsletter

Objavíte sa v našom pravidelnom newsletteri, ktorý má aktuálne vyše 1000 odberateľov.