Wakelake - požičovňa

Cesta na Senec, Bratislava, Bratislava

24b0b975702.webp
 
Wakelake - požičovňa
K dispozícii je požičovňa s kompletným vybavením (wakeboardy, wakeskate-y, lyže, vesty, prilby, neoprény).
Ďalšie služby:
Wakeboard
Wakeboarding je vodný šport, ktorý vznikol kombináciou vodného lyžovania, snouboardingu a surferských techník. Jeho história siaha do osemdesiatych rokov minulého storočia, kedy sa začali surferi zaoberať myšlienkou jazdenia bez potreby morských vĺn. Niektorí skúšali jazdiť za člnom alebo ich pozdĺž pobrežia ťahalo auto. Ako tento šport rástol stále viac populárnejšou verziou sa stáva wakeboardovanie na vleku. Wakeboardista je na vleku ťahaný lanom, ktoré je napojené na vlekový systém a ťahá ho po celom obvode vleku (u nás až 910m). Skúsení wakeboardisti predvádzajú rôzne triky či už z vody alebo na prekážkach, ktoré sú umiestnené na dráhe. Wakeboarding je ten správny zrdroj vzrušenia a zábavy pre všetkých!
Flyboard

K dispozícii je tiež Flyboard – jedinečný a fascinujúci, vodnými tryskami poháňaný lietajúci board, s ktorým môže každý voľne lietať nad vodnou hladinou. Ponúkame začiatočnícke kurzy ako aj ďalší prenájom.

Beach Volleyball

Novinkou na Wakelake je Beach vollejbalové ihrisko, ktoré je Vám k dispozícii dňom i nocou, keďže naše ihrisko je osvetlené dá sa hrať v podstate stále. Ihrisko spĺňa kritériá medzinárodných pravidiel plážového volejbalu FIVB, takže okrem rekreačného hrania je vhodné aj na turnaje.

Stand up paddleboard

Stand up paddle board alebo v skratke SUP je pomerne nový, zábavný a jednoduchý šport, ktorý nemôžete nevyskúšať. Pri SUPovaní stojíte na veľkej doske a pádlujete, je to v podstate ako prechádzka po vodnej hladine. Keďže u nás máme k dispozícii až 9 SUPov, možete na nich zažiť romantické rande vo dvojici alebo bláznivú naháňačku po jazere s kamošmi.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Wakelake - Flyboard
0,00 km
28e586e6721.webp Bratislava - Ružinov
Športovo - rekreačný areál Zlaté Piesky
0,70 km
1063b1f8768.webp Bratislava 2
Team Up
1,30 km
392f1626152.webp Bratislava
Jump Arena
1,60 km
cca135e6714.webp Bratislava
KidsHouse
1,60 km
c4cdcf0337.webp Bratislava
SUWISPORT Bratislava
2,20 km
195fa2d5710.webp Bratislava - Nové Mesto
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies