Hotel Majolika

Súkenícka 41, Modra

950e0103534.webp
HOTEL MAJOLIKA****
Malebné mesto Modra vzdialené 25 km od hlavného mesta Bratislavy sa zapísalo do histórie najmä vďaka dobrému vínu, pôsobením bratov Štúrovcov a tradičnou modranskou keramikou.
V pokojnej časti Modry, v bezprostrednej blízkosti centra mesta s ľahkou dostupnosťou sa nachádza Hotel Majolika. Hotel vznikol v priestoroch pamiatkovo chránenej budovy Starej keramiky, ktorej základom je hradobný systém z roku 1610. Bezbariérový prístup a moderné technické vybavenie sú súčasťou kvality poskytovaných služieb. Je vhodný na ubytovanie počas pracovnej cesty alebo za účelom rodinnej dovolenky či poznávacím výletom. Súčasťou objektu sú parkovacie miesta chránené kamerovým systémom a podzemná garáž s možnosťou dobitia elektromobilu zadarmo. Pobyt spríjemní aj wellness s bazénom a saunami, požičovňa bicyklov na výlety po okolí a múzeum na výrobu keramiky s dobovými strojmi.
Ubytovanie
Hotel ponúka komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách, suitách a apartmánoch s možnosťou prístelky. Ubytovať sa je možné od 14,00 hod a odubytovať sa je potrebné do 10,00 hod. Priestory hotela sú nefajčiarské. Neakceptujeme prítomnosť zvierat.

Celková kapacita: 27 izieb / 53 pevných lôžok, prístelky

    21 dvojlôžkových izieb
    2 suity
    3 apartmány (z toho 1 svadobný apartmán)
    1 jednolôžková izba pre imobilných hostí

Reštaurácia

V modernej hotelovej reštaurácii s výhľadom a vstupom na nádvorie hotela si nielen ubytovaní hostia vychutnajú svoje bohaté raňajky podávané formou švédskych stolov. Reštaurácia je miestom príjemného posedenia pri dobrom jedle, ale aj priestorom priam predurčeným na organizovanie pracovných obedov, večerí alebo rodinných osláv a svadieb s komplexnou ponukou stravovacích služieb. Svoj detský kútik si tu nájdu aj Vaše deti. V letných dňoch pocit pohodlia dotvára chladenie vzduchotechnikou. V priestoroch reštaurácie a nádvoria je bezdrôtové pripojenie na internet. Priestory hotela sú nefajčiarské. Kapacita: 60 miest
Nádvorie

Priestor nádvoria je možné využiť od skorej jari do neskorej jesene na podávanie raňajok, obedov večerí, ako aj na podávanie slávnostného menu pri rôznych osobných či firemných príležitostiach. Často sa pre svoju atmosféru využíva aj na uskutočnenie svadobného obradu, či odobierky pred sobášom. Zároveň je príjemným oddychovým miestom počas prestávok v rámci kongresov, alebo v prípade záujmu môže tvoriť aj súčasť konferencie. Nádvorie je zaujímavým lákadlom aj pre detského návštevníka, najmä pre mini ZOO, ktoré sa tu nachádza v priezračnom jazierku - vodné korytnačky a farebné rybičky. V letných mesiacoch sa potešia trampolíne a tí najmenší uzatvorenému pieskovisku.
Kaviareň

Radi uvítame ubytovaných hostí, ako aj širokú verejnosť v hotelovej kaviarni spojenej s reštauráciou. Pestrá ponuka jedál a nápojov, ochotná a rýchla obsluha prispejú k tomu, aby Vaše chvíle strávené v reštaurácii boli príjemným zážitkom. Celkovú atmosféru dotvára štýlové riešenie interiéru s barom a funkčnou keramickou pecou. Hotel umožňuje prenájom miestnosti na rôzne účely. Priestory sú v lete ekologicky chladené vzduchom. V priestoroch kaviarne a nádvoria je bezdrôtové pripojenie na internet. Priestory hotela sú nefajčiarské.
Kapacita: 50 miest

Vínna pivnica

Ak premýšľate nad tým, kde zorganizovať posedenie spojené s odborným degustovaním vína alebo máte predstavu večierka napríklad s pečeným prasiatkom a ochutnávkou kvalitného modranského vína, ponúkame Vám štýlovú vinnú pivnicu. V týchto priestoroch máte úplne súkromie, nie je otvorená pre verejnosť. Vo výklenkoch a stojanoch sú kvalitné vzorky od rôznych vinárov, ktoré môžete degustovať. Dozviete sa nie len o chuti vína, ale aj o výrobcovi, o tradícii pestovania hrozna a jeho histórii. Dokonalú atmosféru dotvára oheň v krbe, ktorý priestor oživí a samozrejme aj dodá príjemné teplo. Kapacita: 40 osôb

Veža

Vyhliadková veža je unikátna časť hotela, ktorá dýcha historickou atmosférou. V minulosti slúžila ako strážna veža a bola súčasťou hradných múrov. Interiér je vybavený masívnymi drevenými kreslami vyrábanými na mieru priamo v Indii. Jedinečnosť veže dotvárajú aj veľké presklené steny z dvoch strán, z ktorých máte krásny výhľad na panorámu Modry, ale tiež celodenné svetlo, ktoré oceníte pri rôznych seminároch a školeniach. Či už tieto chvíle radi strávite v spoločnosti rodinnej oslavy alebo s kolegami na posedení, určite nebudete ľutovať. Kapacita veži je do 20 ľudí.

Wellness Experience - unikátny komplex parných a vodných kúpeľov

V priestoroch Wellness na Vás čaká Bylinková sauna, kde pri aromaterapii môžete vdychovať vôňu bylín, ľadové osvieženie v podobe Ľadopádu, Fínska sauna s lávovou pecou, ochladzovacie sprchy, či Parný kúpeľ s blahodárnym pôsobením čistej pary na pokožku. Dominantou priestoru je mozaiková Vírivka, kde sa nechajte rozmaznávať jemnými masážnymi tryskami. Využiť môžete bazén, kde si výborne zaplávate vo vlnách protiprúdu. Na záver Vášho pobytu si v relaxačnom priestore Tepidária, s vyhrievanými, pohodlne tvarovanými ležadlami nerušene oddýchnete. Atmosféru vo všetkých priestoroch dotvára príjemná relaxačná hudba a efektné osvetlenie.

Kongresy

Na usporiadanie školení, seminárov, kongresov, konferencií, obchodných stretnutí, firemných akcií sú Vám celoročne k dispozícii naše 2 kongresové sály s možnosťou vzájomného prepojenia s celkovým počtom miest 150. Usporiadanie sedenia ako aj kapacita závisia od požiadaviek. Priestory sú chladené, s moderným ekologickým technickým vybavením. Použitie školiacej techniky (premietacie plátno, flipchart a rečnícky pult) je súčasťou ceny prenájmu miestností. Počas školení Vám zabezpečíme občerstvenie, stravovacie služby a večerný program. Poskytnutie ubytovania v prípade viacdňových školení je samozrejmosťou. Priestory sú nefajčiarské, s vyhradeným miestom pre fajčiarov.

Voľný čas

Počas pobytu v hoteli ponúkame na spríjemnenie voľných chvíľ aktivity podľa Vašich želaní. Neváhajte využiť širokú ponuku: šípky, biliard, horská turistika, Hrad Červený Kameň, kasíno, lukostreľba, paintball, ping pong, ruské kolky, stolný futbal, degustácia vína, minikurz keramikára, sokoliarstvo, minikurz barmana, trampolína do 150kg na nádvorí...
Kapacita
Min. počet osôb:
1
Max. počet osôb:
53
Počet spálni:
29
Počet WC:
28
Vybavenie
Bezbariérový prístup:
Áno
Internet v objekte:
Áno
Oplotenie objektu:
Áno
Spôsob kúrenia:
Elektrické kúrenie
Vybavenie kúpelne:
Sprcha
Rozloženie izieb:
21 x 2-lôžkové, 2 suity, 3 x APT, 1-lôžková imobilná, prístelky
Mobilný signál:
Telekom, O2, Orange
Výbava pre deti:
Pieskovisko, Detská postieľka, Detský kútik, Trampolína
Vybavenie kuchyne:
Poháre, Taniere
Pri objekte:
Posedenie
Vybavenie izieb:
CD/DVD prehrávač, TV, Satelit, Klimatizácia, Prístelka
Športové možnosti:
Futbal, Šípky, Bicykle, Biliard, Stolný futbal
Vybavenie pre wellness:
Sauna, Masáže, Vonkajší bazén
Možnosti stravovania:
Raňajky, Polpenzia, Večera, Plná penzia
Spoločenská miestnosť:
Áno
Najbližšie pri objekte
Autobusová zastávka:
100 m
Vlaková zastávka:
2 km
Potraviny:
100 m
Reštaurácia:
v objekte
Základné informácie
Spôsob platby:
Platba v hotovosti
Pobyt s domácim zvieraťom:
Nie
Fajčenie v objekte:
Nie

Cenník a poplatky

Sezóna Termín od - do Min. počet nocí Min. počet osôb Poznámka Cena
Celoročne 1. Január - 31. December min. 1 noc min. 2 osoby 99,00 €
(2 lôžková izba/noc)
Celoročne 1. Január - 31. December min. 1 noc min. 2 osoby 142,00 €
(Apartmán/noc)
Celoročne 1. Január - 31. December min. 1 noc min. 1 osoba 83,00 €
(Osoba/noc)
Prístelka 39,00 €
(noc)
Rekreačný poplatok 1,00 €

Podrobný cenník

Cenník 2019

Dvojposteľová izba pre 1 osobu - 83,00 € *
Dvojposteľová izba pre 2 osoby - 99,00 € *
Jednoposteľová izba pre imobilných hostí - 83,00 € *
Suite izba - 142,00 € *
Apartmán - 142,00 € *
Svadobný apartmán - 160,00 € *
Príplatok za prístelku - 39,00 € *
Detská postieľka - 10,00 € *

Hotel si vyhradzuje právo na úpravu cien a poskytovanie zliav.
* cena je aj s raňajkami. Deti do 2,99 rokov – zdarma ubytovanie a raňajky bez nároku na základné lôžko.
Dobitie elektromobilu pri parkovaní v garáži je zdarma.
Mestský ubytovací poplatok je 1,00 € osoba/ deň.
Ubytovať sa je možné od 14,00 hod. do 21:00 hod. a odubytovať sa je potrebné do 10,00 hod.
V cene izby sú raňajky formou švédskych stolov, bazén v čase od 7:00 h do 16:30 h, pripojenie na internet, parkovanie na vonkajších parkoviskách snímané kamerovým systémom. Apartmány a suity sú vybavené minibarom, ktorý je na požiadanie možné doplniť aj do inej izby.
Hotel si vyhradzuje právo na zálohu alebo predbežnú autorizáciu karty pred Vašim príchodom.
Priestory hotela sú nefajčiarske a neakceptujeme prítomnosť zvierat.

Doplnkové služby:
Podzemná garáž - 9,00 € / noc/ auto
Podzemná garáž - 4,50 € / noc/ motocykel
Parkovné na vonkajších parkoviskách - ZDARMA
Požičanie bicykla - 10,00 € / deň
Požičanie elektrobicykla - 27,00 € / deň
Predĺženie odubytovania do 15.00 hod - 29,00 €
Obsluha konzumácie na izbu - 3,00 € / donáška/ osoba
Zakúrenie v krbe vo vínnej pivnici - 15,00 €
Zapožičanie županu - 5,00 €
Zapožičanie nordic-walking palíc - 5,00 € / deň

Uvedené ceny sú s DPH. Hotel si vyhradzuje právo na úpravu cien a poskytovanie zľiav.

Storno podmienky

Neuvedené
Zatiaľ neponúkame zľavu


Kliknite na dátum a predbežne rezervujte.

07
Júl  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
08
August  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
09
September  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
Zuzana 15.12.2018 19:01:44
 
 
10,00
Pekné prostredie, ochotný personál, výborná reštaurácia, cítili sme sa tu príjemne
 

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Otec
o600x600-Otec_muza_22_202292110835.webp Modra 0,50 km
Múzeum Ľudovíta Štúra
24a0b64f91.webp Modra 0,50 km
Letné kúpalisko Modra
315aec12206.webp Modra 0,70 km
DANCE CLUB - Modra Harmónia
8f5600a5213.webp Modra, okr. Pezinok 2,70 km
Rozhľadňa Perla
be4c0bc8800.webp Šenkvice 4,70 km
Tomáš Klus a jeho cílová…
o600x600-2024___TomA_L__Klus_a_jeho_cA_lovA__skupina_na_zA_mku_20244181543.webp Pezinok 5,30 km
Štefan Ing. Gregorička