Pivné kúpele Sandorf

Prievaly 79, Prievaly

d0c9074c526.webp
 
Pivné kúpele Sandorf
Srdečne Vás pozývame do našich skvelých pivných kúpeľov. Máte možnosť kúpať sa v pive a s pivom Sandorf a príjemne si oddýchnuť! Máte možnosť potešiť svojich blízkych zakúpením darčekových balíčkov podľa vlastných želaní. Od roku 2011 je v obci Prievaly (okres Senica) v prevádzke malý pivovar Sandorf s kapacitou 1000 hl piva za rok.
Ponúkame: Pivný kúpeľ, Rašelinový kúpeľ, Kúpeľ s morskou soľou

Náročný životný štýl v tomto uponáhľanom svete neprospieva nikomu z nás a práve my Vám ponúkame ,,Darček ako zážitok pod krídlami wellnessu.
Wellness centrum SANDORF je zamerané práve na relax a duševnú pohodu celého tela a mysle. Spojili sme pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v našom zariadení spojením pobytu v teplom kúpeli, saunovaním, relaxom vo vírivke a pri masáži a ochutnávkou živého nepasterizovaného piva Sandorf vlastnej produkcie.

Spoločne ponúkame
Pomôžeme Vám pri zorganizovaní príjemnej rodinnej, priateľskej alebo firemnej akcie:
• zabezpečujeme rodinné oslavy, školenia, priateľské a pracovné posedenia alebo stretnutia podľa predstáv a požiadaviek zákazníka
• akcie môžu byť spojené s kvalitným pohostením, dobrým pivom, prehliadkou pivovaru, relaxom, oddychom a možnosťou ubytovania
• voľná WIFI zóna je zabezpečená vo všetkých priestoroch – pohostinstvo, podkrovie, […]

Priaznivé účinky pivného kúpeľa

Pivné kúpele majú liečivé účinky na pleť a vlasy, uvoľňujú svalové napätie, zahrievajú kĺby a podporujú imunitný systém. Po kúpeli za 20 až 25 minút sa zrelaxujte zabalení v teple, čo umožňuje koži, aby sa vyhladila a poriadne detoxikovala.

V pivných kúpeľoch má každá ingrediencia svoj účel. Upokojujúca, teplá voda umožňuje otvoriť póry, vylúčiť toxíny a stimulovať obehový systém. Chmeľ pomáha odlupovaniu starej kože. Aktívne pivné kvasnice mimoriadne dobre hoja pokožku, obsahujú vitamíny skupiny B a sacharidy, ktoré pomáhajú čistiť a obnovovať pleť a zároveň uzatvárajú v nej vlhkosť.

V neposlednom rade sú pivné kúpele populárne aj pre svoj sociálny aspekt. Vane sú zoskupené v jednej veľkej miestnosti, takže návštevníci sa môžu tešiť na príjemný pobyt v teplom kúpeli a pol liter medzi priateľmi.
 
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Penzión u Tonky **
a55d921e565.webp Borský Svätý Jur
Hotel Majolika ****
950e0103534.webp Modra

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Hrad Korlátka
bc6bdea8464.webp Cerová
Kaštieľ Cerová
3fe4045e667.webp Cerová
Rozhľadňa Rozbehy
48a5323f483.webp Rozbehy
Hrad Ostrý Kameň
4c79aef617.webp Buková
Jaskyne Deravá skala a Tmavá ...
7acf9f4c946.webp Plavecký Mikuláš
Jaskyňa Driny
f0da8f56411.webp Smolenice

Hodnotenie [0]

 • Jedlo
  0,00%
 • Nápoje
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Obsluha
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Prevádzka
  0,00%
Pridať hodnotenie