Pivné kúpele Sandorf

Prievaly 79, Prievaly

d0c9074c526.webp
 
Pivné kúpele Sandorf
Srdečne Vás pozývame do našich skvelých pivných kúpeľov. Máte možnosť kúpať sa v pive a s pivom Sandorf a príjemne si oddýchnuť! Máte možnosť potešiť svojich blízkych zakúpením darčekových balíčkov podľa vlastných želaní. Od roku 2011 je v obci Prievaly (okres Senica) v prevádzke malý pivovar Sandorf s kapacitou 1000 hl piva za rok.
Ponúkame: Pivný kúpeľ, Rašelinový kúpeľ, Kúpeľ s morskou soľou

Náročný životný štýl v tomto uponáhľanom svete neprospieva nikomu z nás a práve my Vám ponúkame ,,Darček ako zážitok pod krídlami wellnessu.
Wellness centrum SANDORF je zamerané práve na relax a duševnú pohodu celého tela a mysle. Spojili sme pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v našom zariadení spojením pobytu v teplom kúpeli, saunovaním, relaxom vo vírivke a pri masáži a ochutnávkou živého nepasterizovaného piva Sandorf vlastnej produkcie.

Spoločne ponúkame
Pomôžeme Vám pri zorganizovaní príjemnej rodinnej, priateľskej alebo firemnej akcie:
• zabezpečujeme rodinné oslavy, školenia, priateľské a pracovné posedenia alebo stretnutia podľa predstáv a požiadaviek zákazníka
• akcie môžu byť spojené s kvalitným pohostením, dobrým pivom, prehliadkou pivovaru, relaxom, oddychom a možnosťou ubytovania
• voľná WIFI zóna je zabezpečená vo všetkých priestoroch – pohostinstvo, podkrovie, […]

Priaznivé účinky pivného kúpeľa

Pivné kúpele majú liečivé účinky na pleť a vlasy, uvoľňujú svalové napätie, zahrievajú kĺby a podporujú imunitný systém. Po kúpeli za 20 až 25 minút sa zrelaxujte zabalení v teple, čo umožňuje koži, aby sa vyhladila a poriadne detoxikovala.

V pivných kúpeľoch má každá ingrediencia svoj účel. Upokojujúca, teplá voda umožňuje otvoriť póry, vylúčiť toxíny a stimulovať obehový systém. Chmeľ pomáha odlupovaniu starej kože. Aktívne pivné kvasnice mimoriadne dobre hoja pokožku, obsahujú vitamíny skupiny B a sacharidy, ktoré pomáhajú čistiť a obnovovať pleť a zároveň uzatvárajú v nej vlhkosť.

V neposlednom rade sú pivné kúpele populárne aj pre svoj sociálny aspekt. Vane sú zoskupené v jednej veľkej miestnosti, takže návštevníci sa môžu tešiť na príjemný pobyt v teplom kúpeli a pol liter medzi priateľmi.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Hotel Majolika ****
950e0103534.webp Modra 25,10 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Hrad Korlátka
bc6bdea8464.webp Cerová 3,40 km
Kaštieľ Cerová
3fe4045e667.webp Cerová 3,40 km
Rozhľadňa Rozbehy
48a5323f483.webp Rozbehy 3,50 km
Hrad Ostrý Kameň
4c79aef617.webp Buková 4,20 km
Jaskyne Deravá skala a Tmavá…
7acf9f4c946.webp Plavecký Mikuláš 6,90 km
Jaskyňa Driny
f0da8f56411.webp Smolenice 7,40 km