Enjoy Racing

Senica, Hlboké

a824a627930.webp
 
Enjoy Racing - uži si jazdu svojho života
Naša agentúra zabezpečuje komplexné organizovanie firemných eventov na kľúč a našim cieľom je v maximálnej miere naplniť očakávania a samozrejme dbať aj na kvalitu poskytovaných služieb. Orientujeme sa najmä na motoristické akcie a z nášho portfólia Vám vieme ponúknuť:

- jedinečné športové vozidlo Ariel Atom – možnosť realizovať jazdy ako vodič, formou race taxi na sedadle spolujazdca, firemné preteky v slalome, prípadne statické prezentovanie tohto exkluzívneho vozidla na pritiahnutie pozornosti,

- súkromné autokrosové preteky na rally špeciáloch,

- jazdy v rally špeciáloch - na mieste co-pilota si vyskúšte, šialenú jazdu úzkymi cestičkami

- jazdy na superšportoch ako Ferrari, Maserati, Porsche a iných značkách.
Kde jazdíme

Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Senici, dlhom cca 2km. Nečaká Ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. Celá dráha je len pre Teba a môžeš sa preto nerušene oddávať adrenalínovému zážitku.
O Arieli Atom

Ariel Atom je extrémne výkonné športové vozidlo, ktoré bolo skonštruované za jediným účelom – maximálny pôžitok z jazdy. Už samotný pohľad na Atom napovie, že sa nejedná o bežné auto. Žiadne dvere. Žiadna strecha. Dokonca ani čelné sklo! Nekompromisne postavené auto s unikátnou rámovou konštrukciou. Nemá ABS, stabilizačný systém a inú nepotrebnú elektroniku. Už len zobrať do rúk volant, zaradiť jednotku a byť pánom na trati.
Objem motora: 1 998 cm3
Maximálny výkon: 228 kW (310 koní)
Zrýchlenie 0-100 km/h 2.7 s !!!
Hmotnosť: len 520 kg !!!
Max. krútiaci moment: 210 Nm

O čom je jazda na Arieli Atom?

Ariel Atom bol postavený s jediným cieľom - maximálny zážitok z jazdy.

Žiadny kompromis. Všetko nepotrebné ustúpilo rýchlosti, dokonalým jazdným vlastnostiam a dynamike auta. Preto na ňom nehľadajte  dvere, strechu a ani čelné sklo. Dokonca ani žiadnu elektroniku, ktorá by Vám “kecala” do riadenia. Čo urobí auto je len a len na Vás. Vy si tak konečne budete môcť užiť dokonalý jazdecký zážitok, na ktorý zaručene nezabudnete.

Ariel Atom 3.5 v sebe ukrýva výkon 310 koní, čo je pri mušej váhe 520kg kombinácia, ktorá Vás zarazí hlboko do sedadla pri každom zošliapnutí plynu. Jeho najbližším konkurentom je formula.

Ako prebieha jazda na Arieli Atom?

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Nemusíš sa báť žiadnej premávky, ktorá by Ťa brzdila. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Senici dlhom cca 2km. Nečaká Ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. Celá dráha je len pre Teba a Ty sa môžeš nerušene oddávať adrenalínovému zážitku.

Pred jazdou Ti bude zapožičaná prilba a absolvuješ inštruktáž. Prvé kolo je zoznamovacie, počas ďalších kôl budeš mať možnosť predviesť svoje jazdecké umenie. Celú jazdu s Tebou na mieste spolujazdca absolvuje skúsený inštruktor, ktorý Ti počas jazdy poradí, aby si si mohol plnými dúškami vychutnávať svoju životnú jazdu. Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí.
Jazda na Arieli Atom - 15 minút
    
Počas 15 minútovej jazdy Ti Ariel Atom naservíruje to pravé espresso zložené z poriadnej dávky akcelerácie a adrenalínu. Príď k nám a daj si dúšok najsilnejšej zábavy na štyroch kolesách, ktorý Ti nedovolí na poriadnu chvíľu zaspať.

Jazda na Arieli Atom 6 kôl + 1 kolo racetaxi
 
6 kolový výbuch Ariel Atomovej bomby Ti vyrazí dych. Zrýchlenie z 0-100 km/h za 2,7 sek. môžeš skúšať až do okamihu, kedy sa naučíš dokonale ovládať 310 koní pod kapotou a pochopíš prečo je toto auto takým výnimočným. Ako čerešničku na torte zažiješ jazdu na mieste spolujazdca, pri ktorej pochopíš čo je to jazda na hrane.

Jazda na Arieli Atom: 4 kolá
    
Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už behom 4 kôl, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.
Jazda na dvojsedadlovej formule 1 AGS X2

Enjoy Racing Ti prináša jedinečný, vzrušujúci a mimoriadne exkluzívny automobilový zážitok. Splň si svoj sen o jazde v F1 na okruhu Luc en Provence, neďaleko francúzskeho letoviska Sain Tropez. Všetko čo potrebuješ je odhodlanie, vek minimálne 18 rokov a platný vodičský preukaz. Neváhaj a vyber si jeden z našich adrenalínom nabitých kurzov. Zaži nespútanú adrenalínovú jazdu na sedadle spolujazdca v dvojsedadlovej formule 1 AGS X2, so skúseným profi pilotom za volantom.
Poldenný program určený pre všetkých, ktorí by cheli zažiť úžasný pocit z jazdy na skutočnej formule 1 na pretekárskom okruhu. Zoznamovací kurz s F1-tkou Ťa pripraví na jazdu, o ktorej si vždy sníval.

GrandDy buggy

GrandDy buggy je jednotné auto, ktoré preverí šikovnosť jazdca. Rovnaká konštrukcia, rovnaký motor, rovnaká prevodovka,  rovnaké tlmiče. Dokonca aj rovnaké nálepky (to aby sa nikto nevyhováral na hmotnosť buginy). Sériový Fiestový motor  1.8D v spojení s ľahkou konštrukciou buginy, dodá autu silu aj v hlbokom teréne.

Autokross - sériové vozidlá upravené na autokros

Nečakáme, že máš auto, ktoré len tak nečinne postáva v garáži a čaká, kedy ho vezmeš prevetrať. Preto Ti požičiame auto, ktoré síce možno nevyzerá vábne, ale má všetko čo k jazde na ňom potrebuješ, dokonca aj niečo naviac. Najdôležitejšia pre Teba je ochranná klietka, ktorá zabráni pri kotrmelci ,,pokrčeniu" auta a dokonale zaistí Tvoju bezpečnosť počas jazdy. Keďže autokros je šport zameraný na rýchlosť a ovládateľnosť auta, autá sú vypreparované do poslednej skrutky a okrem ochranej klietky a športovej sedačky vybavenej najmenej štvorbodovými pásmi v nich nenájdeš nič zbytočné. Už si len nevšímať prach a blato, ktoré sa valia dovnútra cez centimetrové škáry, preto doporučujeme športový odev a pevné topánky.

Autokrosové bláznenie môžeš zažiť v Motošport aréne Oslany. V smere od Novák za obcou Oslany (v smere od Partizánskeho pred obcou) odboč na Žarnovicu. Trať sa nachádza cca 1,5 km za odbočkou po ľavej strane cesty. Celý areál sa rozprestiera na rozlohe 500 x 166 m, asi polovicu tvorí samotná trať. Z hlavnej cesty sa vchádza rovno na parkovisko pre cca 350 áut. Ostatnú čať tvorí depo (parkovisko pretekárskych strojov) a oddychová časť (prístrešok, ohnisko, potok). Trať je variabilná, záleží od počasia a jej momentálnej úpravy, ktorá varianta sa pôjde. Je olemovaná zvodidlami a na dvoch miestach betónovými múrikmi.

Na jazdiacich kamarátov, sa môžeš pozerať z terasy, zo štartovacej veže, alebo z vytvorených valov pre divákov popri trati.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Disco Club Jama
e24328b8329.webp Senica 3,40 km
NESKORO VEČER- Talkshow Petra…
o600x600-NESKORO_VECER__Talkshow_Petra_Marcina___jarne_turne_2024_20242121.webp Senica 3,70 km
Plaváreň Senica
5d1157f7400.webp Senica 3,70 km
Kaštieľ Machatka
6648c553911.webp Senica 4,10 km
Letné kúpalisko Senica
4f01961263.webp Senica 4,50 km
DOD V KÚPEĽOCH SMRDÁKY
o600x600-DOD_V_KUPELOCH_SMRDAKY_2024_2024498498.webp Smrdáky 7,20 km