Kúpalisko Zlatnícka dolina

Skalica - Zlatnícka dolina, Skalica - Zlatnícka dolina

0aa57e79797.jpg
 
Kúpalisko Zlatnícka dolina
Letné kúpalisko je súčasťou rekreačného komplexu Zlatnícka dolina, ktorý sa nachádza 7 km od Skalice. Prírodné kúpalisko v rekreakčnej oblasti Zlatnícka dolina s kapacitou 2 500 návštevníkov disponuje tromi bazénmi - 50 m plaveckým, 25 m neplaveckým a jedným detským. Je tu aj menší tobogan v neplaveckom bazéne a malá šmýkačka.
Priaznivci športu si v Zlatníckej doline môžu zahrať nielen plážový volejbal, ale aj bedminton, stolný tenis a ruské kolky. Nachádza sa tu aj požičovňa športových potrieb pre prípad, že si turisti so sebou nevezmú lopty či rakety. V areáli je samozrejme možnosť sa občerstviť v niektorom z bufetov, ale aj ubytovať sa.
Ak hľadáte miesto plné oddychu obklopené nádhernou prírodou, odporúčame skalické kúpalisko Zlatnícka dolina. Hoci mu chýbajú vodné atrakcie, vďaka možnosti ubytovania sa priamo v areáli a jeho blízkosti tu možno stráviť príjemnú rodinnú dovolenku. O bezpečnosť návštevníkov sa pravidelne starajú dvaja plavčíci a v čase zvýšenej návštevnosti.
Ubytovanie
Priamo v areáli kúpaliska sa možno za veľmi prijateľné ceny ubytovať v samostatných chatkách, kde máte k dispozícii i kuchynku, sociálne zariadenie a sprchu. O niečo lacnejšie je ubytovanie v izbách hlavnej budovy areálu so spoločnými sociálnymi zariadeniami a spoločenskou miestnosťou.
Stravovanie
Hoci na samotnom kúpalisku sa možno občerstviť v 4 bufetoch s klasickými minútkami, varenú teplú stravu si možno dať v neďalekej kolibe či rekreačnom zariadení Skaličan.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

/images/users/20/1601814301_20.png
Kontaktná osoba

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.