Buppi - Detský svet

Ivánska cesta 18, Bratislava, Bratislava

9725c320698.webp

BUPPI - DETSKÝ SVET


V Buppi Detskom svete na deti čakajú dvojpodlažné celoplošné hracie zostavy, mnoho možností na vykonávanie rozličných pohybových aktivít a nespočetné množstvo zábavy rôzneho druhu. V Buppi - Detskom svete usporiadame pre Vaše deti oslavy podľa ich a Vašich predstáv. Oslávenec tak bude mať svoje narodeniny v kruhu najbližších a kamarátov, animátorka dohliadne na ich bezpečnosť  a zabezpečí zábavný a kvalitný program. Zablahoželať oslávencovi príde náš maskot a dostane od neho a celého tímu Buppi narodeninový darček.

Avion Shopping Park


Ivánska cesta 18 821 04, Bratislava

Najmladšie Buppi pribudlo v decembri (2018) v Avion Shopping Parku v novej gastro zóne. Unikátny dvojpodlažný koncept umožňuje deťom tráviť čas v priestore nabitom tými najlákavejšími atrakciami a umožňuje rodičom dopriať si zaslúžený oddych. Obrovská sopka láka malých aj veľkých návštevníkov a veľkej obľube sa teší aj hadia šmykľavka v preliezkovom strome. Malí motoristi si môžu zajazdiť v dopravnom ihrisku, alebo zastrielať na strelnici s penovými guličkami. Kaviareň je citlivo umiestnená v dotyku s hracou plochou tak, aby mal rodič neustály dohľad nad svojim dieťaťom. Dajte si u nás dobrú kávu, niečo malé pod zub, alebo si doprajte lahodný smotanový dezert. Samozrejmosťou je zóna pre najmenších s penovými komponentami, či prebaľovací kútik.

ATRAKCIE: Obrovská hadia šmykľavka, Zábavná džungľa, Vulkán, Donut dráha, Trampolíny

Shopping Palace


Shopping Palace Bratislava, v.o.s. Cesta na Senec 2/A 821 04 Bratislava
Jedinečný detský svet otvoril svoje brány v roku 2012. v našich priestoroch s rozmermi 1400 m2 sa v bezpečnom a edukatívnom prostredí nenudí žiadny detský návštevník. Rodičom ponúkame priestor na zaslúžený oddych v kaviarni, kde na nich čaká lákavá káva, nápoj, alebo občerstvenie. Kaviareň sa nachádza v priamom dotyku s hracou plochou, aby mali dospelí návštevníci vždy kontakt so svojim dieťaťom. Je Vaše dieťa fanúšikom trampolín? Lezie ako pavúčik? Rado sa šmýka, alebo radšej strieľa z dela? Všetko pod jednou strechou nájdete práve tu. Animátorky Vám ochotne poradia aktivitu podľa vekovej kategórie, zahrajú sa s vašim dieťaťom v ihrisku, alebo mu pomôžu postavať hrad z obrovských, ľahkých kociek. Hladných Vás tiež nenecháme. V ponuke máme chutné občerstvenie a nápoje, aby ste mohli doplniť energiu a načerpať nové sily.

ATRAKCIE: Lezecké zostavy, Superšmykľavka, Interaktívne hry, Bobová dráha

Borry Mall


Mestská časť – Bratislava Lamač č. 6780 841 03 Bratislava
Obrovské interiérové, aj exteriérové ihrisko, exteriérové ihrisko je otvorené počas sezóny od apríla do októbra. Komu by nestačilo 1300 m2 s hracími prvkami a atrakciami, pre toho sme pripravili aj exteriérovú časť s rozlohou 3800m2. Nechýbajú tu preliezky, megašmykľavky, skákacie plochy ani obľúbená lanovka. Všetky interné i externé atrakcie majú bezpečnostný certifikát a disponujú vhodnými dopadovými plochami a materiálmi. Naši malí aj veľkí návštevníci sa k nám vracajú už od roka 2014. Nevynechajte lezeckú stenu, alebo si urobte fotografiu na pamiatku pri tematickej fotostene. Doplňte pitný režim alebo zažeňte hlad, odpočiňte si, vydýchnite si, alebo sa vybláznite do sýtosti.

ATRAKCIE: Pavučina, Trampolíny, Detská strelnica, Lezecká stena
 
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Botel Gracia ***
0b6c5027205.webp Staré Mesto 6,30 km
Hotel Majolika ****
950e0103534.webp Modra 20,60 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Avion Klzisko
ce061984770.webp Bratislava 0,20 km
Lezecká stena K2
1dfc2f78481.webp Bratislava 0,40 km
Autopožičovňa RAI Bratislava
b39b4bed304.webp Bratislava 0,70 km
Jump Arena
cca135e6714.webp Bratislava 1,00 km
KidsHouse
c4cdcf0337.webp Bratislava 1,00 km
NajLyže.sk
b00042bd720.webp Bratislava - Ružinov 1,20 km