Aqua Aréna X-bionicsphere

Dubová ulica 33, Šamorín - Čilistov, Šamorín - Čilistov

75d2446a617.webp
Aqua Aréna X-bionicsphere
x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií, ktoré sa rýchlo rozvíja v úzkej spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.
Aqua Aréna je súčasťou moderného rekreačno športovo - kongresového areálu X-BIONIC® SPHERE v Šamoríne, ktorý sa rozprestiera na ploche viac ako 100 hektárov.
Je otvorený celoročne a svojou ponukou spĺňa najvyššie očakávania športovcov aj verejnosti. Základnými časťami resortu sú HIPPO ARENA, AQUA ARENA, ŠPORT a HOTEL, ktoré vytvárajú jedinečnú kombináciu špičkových športovísk, relaxačných zariadení, ubytovacích kapacít, kongresových priestorov a doplnkových služieb v najvyššej kvalite. Novovybudovaný areál Aqua arény je súčasťou bývalej rekreačnej oblasti liečebného ústavu v Šamoríne.
Aqua Aréna je navrhnutá tak, aby poskytovala návštevníkom rekreáciu, oddych, aktívne využitie voľného času, priestory pre šport a pohostenie v príjemnom prostredí. Rozmery a vybavenie plaveckých bazénov umožňuje usporiadavať športové podujatia na medzinárodnej úrovni.

Toboganová veža v tvare DNA: drevené dvojramenné kruhové schodisko v tvare DNA s konštrukciou v kombinácii  termizovaného jaseňa a nerezových prvkov. Schodisko je navrhnuté s výstupom na tobogany na dvoch výškových úrovniach.
Bohatý je aj "tobogánový svet". Je to nielen adrenalínová atrakcia ale aj architektonický a grafický akcent zvýrazňujúci a označujúci funkciu už z diaľkových pohľadov.
Bazény a vodné atrakcie - x-bionic® aquatic sphere ponúka návštevníkom široké spektrum vonkajších a krytých bazénov navrhnutých pre maximálny športový výkon i kvalitný relax.
50 m vonkajší olympijský bazén s 10 dráhami spĺňa kritériá pre organizáciu súťažných i tréningových podujatí v oblasti vodných športov.
25 m vnútorný bazén s 8 dráhami poskytuje ideálne podmienky pre kondičnú prípravu či individuálny tréning profesionálnych a amatérskych športovcov.

Vnútorný rekreačný bazén s hĺbkou 120 cm je perfektné miesto pre absolútny relax vo vode. Návštevníci môžu vyskúšať rozmanité vodné atrakcie ako gejzíry, masážne trysky či „divoká vodu“.

Vonkajší a vnútorný baby bazén je určený najmenším návštevníkom, ktorí sa v nich pod rodičovským dohľadom môžu bezpečne zoznámiť s vodným svetom a užiť si plávanie v prostredí, ktoré spĺňa všetky bezpečnostné i hygienické normy.
V x-bionic® aquatic sphere vám zábavu zabezpečia 2 celoročné interiérové tobogany, 2 exteriérové tobogany a 2 vodné exteriérové šmykľavky.

Spoznajte miesto, kde je spojenie luxusu, príjemnej atmosféry a dychberúcej energie absolútnou samozrejmosťou. X-BIONIC® HOTEL uspokojí požiadavky každého návštevníka od športovcov, profesionálnych tímov, cez rodiny s deťmi až po účastníkov konferencií, výstav a kongresov. Ponúkame prvotriedne podmienky v 282 izbách, vďaka ktorým dostáva pojem ubytovanie nový rozmer.
Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky rôznych druhov sáun, uvoľniť sa v príjemnej atmosfére tepidária alebo si vychutnať niektorú z masáží či celotelových procedúr. O váš absolútny komfort sa postarajú certifikovaní SPA terapeutisti.
Zatiaľ nemá zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

AdventureLand v x-bionic sphere
0,00 km
e30c2f49942.webp Šamorín
Due Fratelli - požičovňa motocyklov
1,80 km
a5fc6da6776.webp Šamorín
Mestský vlastivedný dom Šamorín
1,80 km
bf74bfc1577.webp Šamorín
Golf Resort Welten
5,20 km
f92cce4a785.webp Rohovce
Danubiana Meulensteen Art Museum
5,50 km
1aed7783183.webp Bratislava-Čunovo, Vodné dielo
Eurorafting - Rafting v Čunove
5,60 km
72bd685c391.webp Bratislava - Čunovo, Vodné dielo
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Hodnotenie [0]

 • Lokalita
  0,00%
 • Personál
  0,00%
 • Služby
  0,00%
 • Vybavenie
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Atrakcie v okolí
  0,00%
 • Strava
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Priemer
  0,00%
Pridať hodnotenie

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies