Whitecap Kiteboarding

Parková 22, Solčany, Solčany

952eec46418.webp
Whitecap Kiteboarding
U nás sa točí všetko okolo kiteboardingu, a to po celý rok. Či sa chceš s týmto nádherným športom zoznámiť, si začiatočník, alebo pokročilý jazdec a chceš vylepšiť svoju techniku, u nás si na správnom mieste.

Nauč sa s nami kitovať
Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo už pokročilý kiter - Vždy sa je čo učiť! U nás si v najlepších rukách u skúsených profíkov len s tou najlepšiou výbavou. Náš cieľ je zoznámiť ľudí s týmto nádherným športom, ktorý sa pre nás stal závislosťou a chceme zdielať toto nadšenie. Záleží nám na efektívnych metódach výuky, chceme aby si s radosťou a úsmevom na tvári spoznával čaro kitesurfingu a zaznamenával rýchle pokroky, ktoré ti budú motiváciou.

Prečo je dôležité navštíviť kitekurz?

Kiteboarding nie je nebezpečný šport, napriek tomu obnáša určité riziká. Tak ako ťa v autoškole skúsení inštruktori naučili bezpečne ovládať auto, aby si sa mohol zúčastniť cestnej premávky, tak ťa v kiteškole naučíme bezpečnej kontrole kitu, aby si naplno mohol vychutnávať pojazdy s ostatnými kitermi. Výuku prispôsobíme individuálne na teba a krok po kroku z teba urobíme kitera.

Výhody kurzu:
Si pod dohľadom skúsených inštruktorov s platnou, medzinárodne uznávanou licenciou. Nemusíš hneď investovať do celej výbavy a riskovať, že si kúpiš niečo nevhodné! Začiatok so zlou výbavou bude spomalovať tvoje pokroky, čo ťa bude demotivovať. U nás dostaneš na výuku aktuálny materiál a radi ti neskôr poradíme aj s kúpou vlastného.
Ako už možno tušíš, nemusíš sa báť, že si pri nevydarených pokusoch vlastnú výbavu poškodíš, predsa len to nie je lacný špás. Chceš sa predsa naučiť kitovať a nie trápiť sa, skúšať a učiť sa z vlastných chýb! A chceš to čo najrýchlejšie, tak zver sa do rúk expertom!

Revíry – kitesurfing

Miesta na výuku kitesurfingu vyberáme podľa ročného obdobia a s tým súvisiacími poveternostnými podmienkami. Hlavne na jar a na jeseň u nás fúkava kvalitný vietor, učíme na vodných plochách na Slovensku, v Čechách a Rakúsku. Letné mesiace júl a august sa vyznačujú skôr náhodným vetrom, v tomto období využívame termické vetry v Grécku, kam organizujeme kite tripy. Aktuálne informácie sa dozvieš na našej Facebook Fanpage.
Počas studených mesiacov, keď teplota vody u nás už nie je veľmi príťažlivá a omŕzajú prsty aj napriek rukaviciam, odchádzame do teplého Egypta, Brazílie alebo veternej Južnej Afriky, ale samozrejme sa sem tam tešíme aj doma s riadnej snehovej nádielky na snowkiting.

Kite Camp

Ponúkame ti 6-dňový intenzívny výcvik s inovatívnymi metódami výuky vyvinutými inštruktormi s dlhoročnými skúsenosťami špecializovaných na správnu techniku jazdy. Naučíme ťa nielen jazdiť, ale zoznámime ťa aj s technikami základných aj pokročilých trikov. Na výcvik používame len najnovší materiál vybavený aktuálnými bezpečnostnými systémami a pod dohľadom skúsených a kvalifikovaných inštruktorov ti zaručujeme rýchly progres.

Najväčšia výhoda oproti klasickému kurzu je, že sa o teba postaráme počas celého dňa, a to po celý týždeň. Keďže kurz je limitovaný na určitý počet hodín a po jeho ukončení sú žiaci odkázaní sami na seba, v rámci Kite Campu rozhoduješ ty a tvoja kondička koľko času chceš stráviť tréningom na vode pod dozorom inštruktora, ktorý ti neustále dáva cenné rady a opravuje chyby. Ako si vieš určite predstaviť, je to najefektívnejší spôsob ako začať, alebo zdokonaliť sa v kitesurfingu. Budeš žasnúť, čo všetko sa dá za jeden týždeň naučiť!
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Letné kúpalisko Topoľčany
009c071278.webp Topoľčany 2,50 km
Tribečské múzeum
cd74f563885.webp Topoľčany 2,70 km
Empe Sport - požičovňa
cbe82828427.webp Topoľčany 2,90 km
Invalid Production
o600x600-Invalid_Production_2023106103149.webp Topoľčany 3,00 km
Riva Disco Club
e143b165595.webp Topoľčany 3,10 km
Sen každej ženy
o600x600-Sen_kazdej_zeny_zilina_24_20231121135037.webp Topoľčany 3,10 km