Ranč na Striebornom jazere

Esterházyovcov 29, Galanta, Galanta

be95d635935.webp
 
Ranč na Striebornom jazere

V blízkosti rušného juhoslovenského mestečka Galanta je Ranč na Striebornom jazere oázou žijúcou svojím vlastným pokojným životom. Tempo mu určujú zvieratá, ktoré sa tu chovajú. Kone sa využívajú na uľahčenie práce so stádom dobytka. Chovajú tu vyše 30 koní westernových plemien. Okrem toho má ranč kompletne vybavený areál na ustajnenie a tréning koní na ranči - výbeh, solárium pre kone, jazdecké povrchy vysokej kvality, dobytok na tréning, krytá kruhovka (koral), špičkoví tréneri a všetko potrebné pre pohodlie jazdcov. Jazdci popri práci trénujú dobytkárske a pracovné disciplíny, aby tak nadobudli väčšie zručnosti, ale aj pre radosť z jazdy a súťaženia. Všetko dodáva ranču neočakávanú atmosféru. Staňte sa aspoň na chvíľu pozorovateľom, možno aj súčasťou životného štýlu s jasnými pravidlami, ktoré určuje príroda.
Rozľahlý areál dýchajúci westernom a prírodou s dvoma jazerami s možnosťou rybolovu, tradičnou westernovou reštauráciou, tematickým detským ihriskom a jazdeckou školou. Načerpať nové sily a zreštarovať svoju myseľ po náročnom pracovnom dni sem chodia mladé rodinky, teenageri, ale aj tí skôr narodení. Tí, ktorí túžia mať ranč ako na dlani musia navštíviť unikátnu vyhliadkovú vežu, ktorá nie je jedinečná len svojim výhľadom, ale aj viacerými falošnými schodiskami.

Ubytovanie


Romantiku ranča dopĺňajú izby zariadené štýlovým nábytkom z dreveného masívu. Pripojenie k internetu pomocou WI-FI iba dokazuje, že život v prírode, country životný štýl a technológia kráčajú ruka v ruke s dobou.

Rodinné a spoločenské akcie, teambuilding a klubové výstavy

Dobrou voľbou iste bude aj výber ranča pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ plných emócií a zábavy. Svadby, rodinné a firemné akcie podľa požiadaviek klienta zorganizujeme na vysokej profesionálnej úrovni, ku ktorej neodmysliteľne patrí protokol, obsluha, kvalitné materiály a špičkový catering.

Náučné pobyty pre deti

Neuveriteľné prázdniny plné dobrodružstva zažijú všetky deti, ktoré sa tu rozhodnú stráviť horúce letné dni v indiánskom letnom tábore. Ranč má pripravený bohatý program aj počas školského roka : škola v prírode, jednodňové výlety, účelové cvičenia, to všetko v nádhernom prostredí ranča.
Vyhliadková veža

Tento galantský unikát ponúka svojim návštevníkom nevšedný očarújúci výhľad na Galantu a okolie. Veža nie je výnimočná len výhľadom, ktorý ponúka, ale aj viacerými slepými schodiskami, ktoré pobavia každého návštevníka.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Apartmán Nóra ***
1609081382-5.webp Dunajská Streda 26,40 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Ranč na Striebornom jazere -…
823dbc45321.webp Galanta 0,10 km
Motokáry KF Racing
bb49a92f538.webp Galanta 1,40 km
Renesančný kaštieľ
5a36d2b8488.webp Galanta 1,50 km
Termál Centrum Galandia
75017adc855.webp Galanta 1,70 km
Neogotický kaštieľ…
76978d7f498.webp Galanta 1,90 km
Vlastivedné múzeum Galanta
344267a4856.webp Galanta 1,90 km