SUWISPORT Lyžiarsky dom

Moldavská 28/B, Košice, Košice

583b5f29759.webp
 
SUWISPORT  Lyžiarsky dom Košice

Dovolíme si Vám v skratke predstaviť našu novú spoločnosť, ktorá vznikla úspešnou partnerskou spoluprácou dvoch silných subjektov.

Firma Suwisport s.r.o. ktorá v súčasnosti prevádzkuje najväčšiu špecializovanú predajňu nového lyžiarskeho výstroja, najväčší bazár lyžiarskych potrieb na Slovensku v Bratislave a zároveň poskytuje najväčšiu ponuku jedinečných služieb pre lyžiarov na západnom Slovensku, spája svoje sily so skúsenosťou známej Košickej lyžiarskej rodiny Hrehorovcov, ktorej členovia boli aj sú v súčasnosti aktívnymi reprezentantmi Slovenska v zjazdovom lyžovaní a už od roku 1990 prinášajú pre svojich zákazníkov z celých Košíc a širokého okolia len tie najkvalitnejšie produkty a poradenstvo.

Predajňa lyžiarskeho výstroja Suwisport lyžiarsky dom Košice Vám ponúka možnosť nákupu kompletného sortimentu nového a jazdeného lyžiarskeho výstroja od najmenších až po profesionálov. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a ochotný prístup personálu, ktorý bol aj v minulosti hlavnou príčinou úspechov Suwisportu v Bratislave, ako aj lyžiarskeho domu rodiny Hrehorovcov v Košiciach.

SUWISPORT - POŽIČOVŇA NOVEJ GENERÁCIE

Novootvorená požičovňa, ktorú prevádzkuje Suwisport lyžiarsky dom Košice Vám od októbra 2015 prináša absolútne novinky pre malých aj veľkých lyžiarov. Je to hlavne dlhodobý prenájom nového a jazdeného lyžiarskeho výstroja s jedinečnou možnosťou získania kompletného detského výstroja zadarmo, testovanie nových lyží, požičovňa luxusného lyžiarskeho oblečenia a možnosť pripoistenia prenajatého vybavenia voči krádeži nad rámec štandardného komerčného poistenia.

Naša požičovňa bude neustále počas sezóny dopĺňaná z centrálneho skladu Suwisportu v Bratislave, preto nemusíte mať žiadne obavy z nedostatku lyží a doplnkov v požičovni ani počas vianočných sviatkov alebo jarných prázdnin.

Tovar ponúkaný v našej požičovni je kvalitatívne na vyššej úrovni ako ste zvyknutí v bežných požičovniach alebo bazároch a je pravidelne odborne servisovaný. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj prenájom alebo požičanie skutočne luxusných modelov značiek ako VOLANT,LACROIX alebo INDIGO, ktoré Vás môžu reprezentovať na akejkoľvek prestížnej udalosti.

Používame absolútne nový informačný systém na výdaj a príjem tovaru v požičovni, uzatváranie zmlúv o dlhodobom prenájme kvôli urýchleniu vybavenia požiadaviek zákazníkov a unikátnu možnosť poistenia lyžiarskeho výstroja proti krádeži na svahu, ktorú žiadne iné komerčné poistenie nepokrýva.

Naša požičovňa je otvorená denne od 10:00 do 20:00 aj počas víkendu a pri výpožičke dlhšej ako 4 dni Vám nebudeme účtovať prvý a posledný deň, počas ktorých si výstroj prevezmete a vrátite.

BAZÁR A SERVIS

Súčasťou novej predajne Suwisport lyžiarsky dom Košice je aj bazárový predaj lyžiarskeho výstroja pre deti a dospelých. Všetky položky jazdeného lyžiarskeho výstroja boli pred zaradením do našej ponuky preverené po právnej stránke (či nepochádzajú z trestnej činnosti) aj po technickej stránke a spĺňajú požadované parametre, prípadne boli repasované alebo zoservisované. Na všetky nami ponúkané zánovné produkty poskytujeme plnú záruku 24 mesiacov.
 
Zatiaľ neponúkame zľavu

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Penzión Zlatý jeleň ***
60b44c38462.webp Sever 5,90 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

V-klub
a3738f7321.webp Košice 0,30 km
Kúpalisko Triton
a426cb1b931.webp Košice 1,70 km
Segway Košice
2fb8a58e45.webp Košice 2,10 km
RFA Košice 2024
o600x600-RFA_Kosice_2024_202411910368.webp Košice 2,20 km
Koncert HEĽENINE OČI - KOŠICE
o600x600-koncert_HELENINE_OCI_2024110155916.webp Košice 2,40 km
Koncert Kristína
o600x600-Koncert_Kristina_202422216253.webp Košice 2,40 km