Lanové centrum Outdoor Park

Tomášikova 60, Sídlisko III, 080 01 Prešov, Prešov

cf3e3b5b200.webp
 
Lanové centrum Outdoor Park

Je športový areál, v ktorom si každý z Vás nájde niečo pre seba. Zábavu a pohybové aktivity pre deti, trochu adrenalínu pre tých väčších, posilnenie tímoveho ducha pre partiu kolegov. Alebo možnosť len tak si posedieť a pogrilovať s priateľmi.
 „Nie sme len lezecká stena, sme životný štýl“... Pomáhame zákazníkom a personálu realizovať sa a naplno rozvinúť svoj potenciál. Náš tím tvorí niekoľko zanietených a zručných lezcov, ktorí sa s Vami radi podelia o svoje vedomosti, vášeň a lásku k športu, tak neváhajte a inšpirujte sa!

Lezecká stena
     
Príďte si precvičit celé telo a zaliezť si na našej umelej lezeckej stene - bouldrovke (od anglického "boulder" - balvan). Lezecká stena BOULDROVKA je prvá a jediná svojho druhu v Prešove. Kombinuje spolu lezenie s lanom (90 m2) a boulderingovú lezeckú stenu (250 m2). Na stene je množstvo ciest rôznych obtiažností, postavených tak, aby si zaliezol naozaj každý, od začiatočníkov až po profi lezcov. Pod stenu sa nachádza športové molitanové dopadisko. Takisto máme campus board, system board, dosky na visenie, TRX, a iné posilňovacie zariadenia. V našom obchodíku ponúkame možnosť požičať si alebo zakúpiť potrebný materiál na lezenie.

Kurz lezenia

Pripravili sme pre vás rôzne kurzy pre začiatočníkov (bouldering, top rope) ktorí si chcú lezenie prvý krát vyskúšať a nevedia, ako začať - naši inštruktori Vás prevedú začiatkami. Kurz lezenia na skalách zase pre tých, ktorých už lezenie naozaj baví a chcú sa zlepšiť v technike lezenia a istenia a chcú zažiť čaro lezenia v prírode, na skalách.

Lezenie pre deti

“Lepšie je liezť na stene, ako rodičom na nervy…”
Pre deti od 6 do 15 rokov organizujeme lezecké krúžky a tréningy. Deti môžu tráviť voľný čas lezením pod dohľadom skúsených inštruktorov. Lezenie je pre deti všestranným pohybom, ktoré pomáha formovať telo i ducha. Deti sa môžu tešiť i na lezenie formou hier, naučia sa viazať uzly, techniku lezeckého pohybu, a iné zručnosti.

Oslava narodenín / denný tábor na bouldrovke / program pre školy

Pripravíme pre Vaše deti program s inštruktorom a občerstvením a vy si zatiaľ môžete vychutnať kávu v našej kaviarni. Denný tábor ponúka deťom možnosť aktívneho trávenia voľného času počas prázdnin. Aktivity v lanovom centre sa zameriavajú na rozvoj komunikačných schopností, tímovej spolupráce, kreativity, telesnej zdatnosti, obratnosti a zvyšovanie sebadôvery.
Kaviareň

Poseďte si v našej kaviarni s rozľahlou terasou a vychutnajte si skvelú kávu, u nás pečene koláčiky, alebo ochutnajte čerstvú ovocnú šťavu a drink. To všetko s výhľadom na umelecké diela východoslovenských sochárov, športujúcich priateľov alebo deti.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Kúpalisko u Komiňara
b2077c2e829.webp Prešov - Sídlisko III 0,20 km
Mestský bazén Šťuka
804e0c38511.webp Prešov - Sídlisko III 0,80 km
Wave Klub
9d04c4a2812.webp Prešov 2,00 km
Prešovské židovské múzeum
5eaa63b266.webp Prešov 2,00 km
PRO MUSICA NOSTRA SAROSSIENSI…
o600x600-PRO_MUSICA_NOSTRA_SAROSSIENSI_2024__202431110756.webp Prešov 2,20 km
Múzeum vín
b993d4b1162.webp Prešov 2,30 km