Hutira Relax Club

Ul. 29. augusta 92, Handlová, Handlová

89e7ea04450.webp
Hutira Relax Club - športovo-relaxačné stredisko
Hutira Relax Club je športovo-relaxačné stredisko so 7-ročnou tradíciou. Nachádza sa v regióne Horná nitra, v meste Handlová, ktoré je preslávené predovšetkým svojou baníckou históriou a je obklopené nádhernou prírodou.
Veľkou výhodou nášho zariadenia je predovšetkým komplexnosť služieb ponúkaných pod jednou strechou. Celoročne ponúkame výborné podmienky v oblasti ubytovania, stravovania, relaxu a športových aktivít. Toto zariadenie je vynikajúcim miestom pre rodinné pobyty s deťmi. Vy si oddýchnete a Vaše deti sa dobre zabavia.
Športové aktivity a firemné akcie
Svojou ponukou športových a relaxačných služieb je ideálnym riešením na organizovanie športových sústredení, kondičných a rekondičných pobytov, ako aj tréningových táborov pre športovcov každého veku.
Ubytovanie
Svojím zákazníkom ponúkame nadštandardné ubytovacie služby v útulných klimatizovaných izbách s TV, satelitom a wifi pripojením.
Reštaurácia
Vašim gastronomickým požiadavkám je pripravený vyhovieť náš príjemný personál v reštaurácií, kde Vás srdečne pozývame. V príjemnom prostredí našej reštaurácie si môžete vyberať z našej ponuky jedál z klasickej slovenskej a moravskej kuchyne i rôzne špeciality.
Wellness
Doprajte si oddych, načerpajte novú energiu a posilnite svoj imunitný systém v našom relaxe. Oddychovať a relaxovať môžete v bazéne s protiprúdom a odpočívarňou, vo vírivke, v saunách alebo vo fitness. Pri návšteve saunového sveta môžete navštíviť parné sauny (solnú a eukalyptovú), fínsku saunu alebo infra saunu. V našej ponuke je aj možnosť využitia masážnych služieb. V letných mesiacoch je v prevádzke vonkajší bazén, kde sa môžete v horúcich dňoch schladiť.
Príďte a vyberte si z našej ponuky:

● Fínska sauna
● Eukalyptová a soľná parná sauna
● Infra sauna
● Vírivka
● Bazén s protiprúdom
● Odpočiváreň
● Masáže
● Fitnes
● Vstup do relaxu (parné sauny, fínska sauna, bazén s protiprúdom)
Športoviská
Ak radi športujete, máme pre Vás možnosť tráviť voľný čas na našich športoviskách. V našom areáli sa nachádzajú 3 tenisové kurty s umelou antukou, 2 stoly pre stolný tenis a 2 plážové ihriská určené na beach volejbal. Presnú mušku si otestujte pri hraní minigolfu alebo si môžete zahrať kolky. Pre odvážnejších je tu k dispozícií najvyššia lezecká stena na SR, kde ponúkame aj služby inštruktora. Pre Vaše deti je pripravené detské ihrisko. V zimnom období ponúkame tenisový kurt prekrytý nafukovacou halou a pre nadšencov korčuľovania je pripravené klzisko.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Hotel Golfer ***
8da1a3f8457.webp Kremnica 11,60 km
Vila Sokáč
edc16bb9764.webp Vyhne 24,00 km
Chata pod lúkou
1707468508-IMG-0286.webp Banská Belá 29,90 km

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Plaváreň Handlová
06f959b2456.webp Handlová 1,50 km
Ski TMG Remata
a2cfd194465.webp Handlová 5,00 km
Hájska jaskyňa
5bac3ddf594.webp Ráztočno 6,30 km
Lyžiarske stredisko Cigeľ
979ce1ac821.webp Cigeľ 8,00 km
Hrad Sivý Kameň
41b3e73c540.webp Podhradie 9,50 km
Rozhľadňa v lesoparku…
9368b3f6238.webp Prievidza 10,50 km