Hutira Relax Club

Ul. 29. augusta 92, Handlová, Handlová

89e7ea04450.webp
Hutira Relax Club - športovo-relaxačné stredisko
Hutira Relax Club je športovo-relaxačné stredisko so 7-ročnou tradíciou. Nachádza sa v regióne Horná nitra, v meste Handlová, ktoré je preslávené predovšetkým svojou baníckou históriou a je obklopené nádhernou prírodou.
Veľkou výhodou nášho zariadenia je predovšetkým komplexnosť služieb ponúkaných pod jednou strechou. Celoročne ponúkame výborné podmienky v oblasti ubytovania, stravovania, relaxu a športových aktivít. Toto zariadenie je vynikajúcim miestom pre rodinné pobyty s deťmi. Vy si oddýchnete a Vaše deti sa dobre zabavia.
Športové aktivity a firemné akcie
Svojou ponukou športových a relaxačných služieb je ideálnym riešením na organizovanie športových sústredení, kondičných a rekondičných pobytov, ako aj tréningových táborov pre športovcov každého veku.
Ubytovanie
Svojím zákazníkom ponúkame nadštandardné ubytovacie služby v útulných klimatizovaných izbách s TV, satelitom a wifi pripojením.
Reštaurácia
Vašim gastronomickým požiadavkám je pripravený vyhovieť náš príjemný personál v reštaurácií, kde Vás srdečne pozývame. V príjemnom prostredí našej reštaurácie si môžete vyberať z našej ponuky jedál z klasickej slovenskej a moravskej kuchyne i rôzne špeciality.
Wellness
Doprajte si oddych, načerpajte novú energiu a posilnite svoj imunitný systém v našom relaxe. Oddychovať a relaxovať môžete v bazéne s protiprúdom a odpočívarňou, vo vírivke, v saunách alebo vo fitness. Pri návšteve saunového sveta môžete navštíviť parné sauny (solnú a eukalyptovú), fínsku saunu alebo infra saunu. V našej ponuke je aj možnosť využitia masážnych služieb. V letných mesiacoch je v prevádzke vonkajší bazén, kde sa môžete v horúcich dňoch schladiť.
Príďte a vyberte si z našej ponuky:

● Fínska sauna
● Eukalyptová a soľná parná sauna
● Infra sauna
● Vírivka
● Bazén s protiprúdom
● Odpočiváreň
● Masáže
● Fitnes
● Vstup do relaxu (parné sauny, fínska sauna, bazén s protiprúdom)
Športoviská
Ak radi športujete, máme pre Vás možnosť tráviť voľný čas na našich športoviskách. V našom areáli sa nachádzajú 3 tenisové kurty s umelou antukou, 2 stoly pre stolný tenis a 2 plážové ihriská určené na beach volejbal. Presnú mušku si otestujte pri hraní minigolfu alebo si môžete zahrať kolky. Pre odvážnejších je tu k dispozícií najvyššia lezecká stena na SR, kde ponúkame aj služby inštruktora. Pre Vaše deti je pripravené detské ihrisko. V zimnom období ponúkame tenisový kurt prekrytý nafukovacou halou a pre nadšencov korčuľovania je pripravené klzisko.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Hotel Golfer ***
8da1a3f8457.webp Kremnica
Apartmány nad Tajovom
1669824513-l4y8e3yl.webp Tajov
Vila Sokáč
edc16bb9764.webp Vyhne

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Plaváreň Handlová
06f959b2456.webp Handlová
Ski TMG Remata
a2cfd194465.webp Handlová
Hájska jaskyňa
5bac3ddf594.webp Ráztočno
Lyžiarske stredisko Cigeľ
979ce1ac821.webp Cigeľ
Hrad Sivý Kameň
41b3e73c540.webp Podhradie
Rozhľadňa v lesoparku
9368b3f6238.webp Prievidza

Hodnotenie [0]

 • Jedlo
  0,00%
 • Nápoje
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Obsluha
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Prevádzka
  0,00%
Pridať hodnotenie