Kúpele Štós

Štós – kúpele 235, Štós, Štós

33a850e729.webp
Kúpele Štós
V čarovnom kúte juhovýchodného Slovenska, v lone malebnej prírody, plnej voňavých jedlí a smrekov na hranici Spišského rudohoria a Slovenského krasu s rozprestierajú klimatické Kúpele Štós.
Kúpele Štós majú viac ako 130 ročnú históriu. V Kúpeľoch Štós bola daná do prevádzky (1963) a využívaná na liečebné účely prvá klasická fínska sauna na území bývalého Československa, ktorá po rekonštrukcii a modernizácii slúži svojmu účelu i dnes.
Kúpele Štós sú prvé klimatické kúpele, ktoré Vám ponúkajú WELLNESS v prostredí nedotknutej čistej prírody. Pokúsili sme sa skĺbiť rokmi overené účinky Kúpeľov Štós s potrebami súčasnej uponáhľanej doby. Preneste sa preto do prostredia krištáľovo čistých prameňov s vôňou lesných živíc a načerpajte nové sily v atraktívnom horskom prostredí.
Pripravili sme potešenie pre Vašu dušu a telo - vitálny vodný svet s bazénom, ktorý posilní Vaše obranné sily a privedie Váš organizmus do rovnováhy. 
Komplex vodných a parných kúpeľov s množstvom atrakcií: bylinková, eukalyptová a fínska sauna, vitálny dážď, vodná cesta, hydromasážny bazén, tepidárium. V nerušenom prostredí kúpeľov si máte možnosť vychutnať procedúry.
Ak túžite naplno precítiť nedotknutú prírodu Slovenského krasu je Vám k dispozícii viacero turistických trás priamo s nástupom z kúpeľov. Účinok klimatickej liečby v Kúpeľoch Štós je znásobený SPELEOTERAPIOU – unikátnou liečbou v blízkej Jasovskej jaskyni. Kúpele majú v tejto liečbe dlhodobú tradíciu s veľmi dobrými liečebnými výsledkami. Jedná sa o prírodné ihalatórium, ktoré zvyšuje odolnosť organizmu a pomáha predchádzať prechladnutiam.
Skutočný kľud precítite pri prechádzkach v kúpeľnom parku, ktorého súčasťou je viac ako 200 druhov exotických drevín.
Po príjemne strávenom dni v prírode Volovských vrchov a poznávaním historických skvostov okolia zrelaxujte v modernom plaveckom bazéne.

Kúpeľný dom KOMPORDAY - objekt situovaný v centre kúpeľov jedno a dvojposteľové izby so samostatným sociálnym príslušenstvom po podstatnej stavebno-technickej investícii moderné gastronomické centrum: reštaurácia, kaviareň s veľkoplošnou TV projekciou, salónik, školiaca miestnosť vodoliečba, elektroliečba, ordinácie lekárov, spoločenská miestnosť, knižnica, fitnes centrum, vitálny vodný svet.
Zatiaľ nemá zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Lyžiarske stredisko Štós - Šikmá Stráň
259f5b2f306.webp Štós
Kúpalisko Medzev
5a8f306c744.webp Medzev
Múzeum kinematografickej techniky
8d6e7af6264.webp Medzev
Hájske vodopády
d67b027f801.webp Háj
Socha Anjela
545a98a9764.webp Háj, okr. Košice
Hrhovský vodopád
e9f42982454.webp Hrhov
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Hodnotenie [0]

 • Jedlo
  0,00%
 • Nápoje
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Obsluha
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Prevádzka
  0,00%
Pridať hodnotenie

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies