Babyland Villa Betula

Brnice 166, Liptovská Sielnica, Liptovská Sielnica

82e05b2c949.webp
Babyland Villa Betula
Vitajte v celoročnom turistickom stredisku VILLA BETULA RESORT*** uprostred malebného Liptova. Od roku 1999 budujeme modernú rodinnú destináciu, v ktorej nájdu oddych a zábavu deti aj rodičia. Dominantou nášho prírodného areálu je najväčšie detské ihrisko na Liptove a detská zábavná hala BABYLAND. U nás nájdete desiatky outdoorových a indoorových atrakcií, môžete si užiť jazdy na koni, navštíviť zvieraciu farmu alebo si vychutnať zážitkovú gastronómiu v štýlovej reštaurácii.

Ak hľadáte miesto, pre ktoré sa hodí označenie rozprávková rodinná dovolenka, ste na správnej adrese. Radi Vás o tom presvedčíme našim rodinným prístupom, profesionálnymi službami a ústretovosťou. Tak neváhajte a vstúpte spolu s nami do rozprávky, ktorá nikdy nekončí.
Exteriérové ihrisko
Už niekoľko rokov s láskou rozširujeme a zlepšujeme najväčšie detské ihrisko na Liptove, aby u nás všetky detičky objavili čarovný raj s množstvom športových, zábavných a adrenalínových atrakcií.

Zábavná hala

Novou dominantou nášho rozľahlého areálu pre rodiny s deťmi je detská zábavná hala Babyland. Pre malých aj veľkých sme ju sprístupnili v lete 2015. Rozprestiera sa na ploche približne 500 m2 a ukrýva množstvo zábavných a športových atrakcií pre deti. Okrem samotnej zábavnej haly tu nájdete príjemný oddych v útulnej kaviarni s veľkými oknami a barom. Herňa je prístupná aj pre mamičky alebo oteckov s kočíkmi a imobilných návštevníkov. Na moderných toaletách nájdete kompletné vybavenie pre detičky vrátane prebaľovacieho pultu, stupienkov k umývadlám, redukcií na toalety či znížených pisoárov.

Pulzujúcim srdcom haly je trojetážové detské bludisko s výmerou takmer 400 m2. Najviac z tejto plochy zaberá obrovský guľôčkový bazén so štyrmi šmykľavkami a špirálovým toboganom. Deti sa tu môžu vyšantiť do odpadnutia na rozličných prekážkach, preliezačkách a trampolíne, so vzduchovými kanónmi či s guľôčkovou fontánou.

Aktívni malkáči sa potešia trom obrovským stavebnicovým labyrintom, v ktorých sa môžu ponaháňať štvornožky alebo vyskúšať šmykľavky. Opodiaľ leží samostatný guľôčkový bazén, detská dielnička a detská kuchynka s výbavou, či množstvo balančných hračiek, ktoré slúžia na precvičovanie rovnováhy, mrštnosti a šikovnosti detí. Pre umelecky nadaných je k dispozícii krásny starožitný klavír s takmer dvestoročnou históriou.

O deti v zábavnej hale sa počas celého roka starajú naše skúsené, profesionálne animátorky s patričným vysokoškolským vzdelaním. Sú vždy dobre naladené, priateľské a veselé. Kreatívnym prístupom vymýšľajú pre najmenších rôzne interaktívne rozprávkové príbehy, umelecké dielničky, tematické podujatia a veľa súťaží a športových hier v štýle MAMKA, OCKO, POĎTE SA HRAŤ! Hala je zároveň ideálnym priestorom pre detské narodeninové oslavy, detské párty, detské diskotéky a iné akcie. Detská zábavná hala Babyland je otvorená denne aj počas sviatkov a víkendov v čase od 10:00 do 20:00 hodiny.

Zvieracia farma

Deti milujú zvieratká. Na našej zvieracej farme uvidia, ako si slobodne nažívajú vo voľnej prírode. Malí i veľkí môžu zvieratká pohladkať, nakŕmiť a zároveň pozorovať, ako sa dospelé samičky starajú o svoje mláďatká. Stáva sa, že naši návštevníci sú dokonca priamymi svedkami príchodu malých zvieratiek na svet. Na našej zvieracej farme uvidíte koníky, oslíky, ovečky a barančeky, kozičky a capkov, prasiatka, bažanty, zajačiky, sliepky, holuby, psíky, mačičky a kačičky. Deti aj dospelí si môžu požičať vôdzku a vziať prítulnú fenku Betty na prechádzku. Príďte k nám a objavte roztomilý svet zvieratiek.
Ihriská
Priamo v BABYLANDE nájdete ihriská, plochy a tréningové pomôcky pre nasledujúce športy: futbal, plážový futbal, plážový nohejbal, plážový volejbal, plážový bedminton, plážový tenis, plátové ringo, basketbal, stolný tenis, speedminton, diskgolf, petang. Okrem tímových športov a športov pre dvojice ponúkame pestré zázemie aj pre individuálne športové aktivity. Či už v letnom, alebo v zimnom období.
Opatrovanie detí

V našej detskej zábavnej hale BABYLAND ponúkame mamičkám a oteckom opatrovanie detí od 3 do 12 rokov. O všetky detičky sa starajú milé, tvorivé a spoľahlivé animátorky s patričným pedagogickým vzdelaním. Opatrovateľky sú skúsené, veselé, optimisticky naladené a práca s deťmi ich veľmi baví, o čom svedčia natešené tváričky najmenších návštevníkov, keď sa k nám vracajú.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Chata Margitka
Zľava
10,70 km
11
1600786911-5.webp Dúbrava
Ubytovanie Žember
12,80 km
27
fadd953e757.webp Liptovský Mikuláš
Vila Helena
15,60 km
13
842b9ac117.webp Liptovský Ján
Penzión Sankt Johann **
Zľava
15,70 km
36
14a17879609.webp Liptovský Ján
Apartmány Tília Gäceľ
19,30 km
17
17322fad224.webp Oravská Poruba

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Marina Liptov - požičovňa
3,10 km
2b45568f436.webp Bobrovník
Vyhliadková plavba
3,40 km
35603433165.webp Bobrovník
Loď Mara
3,80 km
a5a7cea9386.webp Liptovský Trnovec
MaraFun - požičovňa
3,90 km
789fc437605.webp Liptovský Trnovec
Loď Mária
3,90 km
e0d15f76785.webp Liptovský Trnovec
MaraFUN ŠC
3,90 km
aeb8b396967.webp Liptovský Trnovec
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Hodnotenie [0]

 • Lokalita
  0,00%
 • Personál
  0,00%
 • Služby
  0,00%
 • Vybavenie
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Atrakcie v okolí
  0,00%
 • Strava
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Priemer
  0,00%
Pridať hodnotenie

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies