Tatralandia Chatky

Ráztocká 822, Liptovský Mikuláš

1607967055-tatralandia-chatky-Liptovsky-Mikulas-Ondrasova-78.webp
Tatralandia Chatky sú situované v dovolenkovom rezorte Holiday Village, priamo pri Aquaparku Tatralandia (100 m) a len 15 km od lyžiarskeho strediska, najväčšieho na Slovensku - Jasná Nízke Tatry – Chopok.

Chatky vzhľadom k svojej polohe sú vynikajúcou voľbou pre milovníkov oddychu a rekreácie vhodné pre jednotlivcov, páry, rodiny s deťmi a skupiny priateľov.

Ubytovanie je v samostatných rekreačných chatkách, umiestnených vedľa seba. Chatky sú ladené v tradičnom liptovskom štýle, prispôsobené pre pohodlné ubytovanie pre 3 až 5 osôb v jednej chatke, alebo pre skupinu (maximálne 10 osôb v obidvoch chatkách).  V každej chatke je k dispozícii 3-lôžková spálňa, kde je manželská posteľ a samostané jednolôžko. V obyvacej miestnosti je rozkladací gauč určený na prespanie 2 osôb (ako prístelka). Obývacia miestnosť  je prepojená so zariadenou kuchynkou a jedálenskou časťou. Kuchynka je vybavená elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou je aj odkladací priestor pre lyže a lyžiarske pomôcky. Oddýchnuť si môžete na terase chatky s masívnym dreveným posedením. K dispozícií je bezplatné Wi-Fi pripojenie, kablová TV a strážené  monitorované parkovisko. V tesnej blízkosti sa nachádza ohnisko, altánok a záhradný krb.

Pre deti sú pripravené preliezky a ihriská, pieskovisko, hojdačky, trampolíny a rôzne spoločenské hry na recepcii. Počas celého vášho pobytu vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do Aquaparku Tatralandia aj viackrát denne s 20 % zľavou. Podmienkou VIP 20 % zľavy je zakúpenie vstupeniek na recepcii ubytovania (Holiday Village). Zľavu 20 % môžete využiť aj na wellness, masáže a sauny, ktoré sa nachádzajú v Aquaparku Tatralandia.
Kapacita
Min. počet osôb:
2
Max. počet osôb:
10
Počet spálni:
2
Počet WC:
2
Vybavenie
Bezbariérový prístup:
Áno
Internet v objekte:
Áno
Oplotenie objektu:
Nie
Spôsob kúrenia:
Elektrické kúrenie
Vybavenie kúpelne:
Sprcha
Rozloženie izieb:
V každej chatke - 1x dvojlôžko + 1x jednolôžko, rozťahovacie dvojlôžko, matrac v podkroví Chatka 109 - Spálňa: 1x posteľ, 1x manželská posteľ Chatka 110 - Spálňa: 1x posteľ, 1x manželská posteľ
Mobilný signál:
Telekom, O2, Orange, SWAN, 4ka, Vodafone
Výbava pre deti:
Hračky, Šmýkačka, Pieskovisko, Hojdačka, Detský kútik, Trampolína, Detské ihrisko, Preliezky
Vybavenie kuchyne:
Elektrický sporák, Poháre, Mraznička, Mikrovlnná rúra, Chladnička, Príbor, Taniere, Rýchlovarná kanvica
Pri objekte:
Ohnisko, Posedenie, Altánok, Detské ihrisko, Gril, Terasa, Les, Jazero, Pláž
Vybavenie izieb:
TV, Satelit, Klimatizácia, Trezor, V každej izbe kúpeľňa a WC, Terasa
Športové možnosti:
Squash, Bowling, Vonkajší bazén, Vnútorný bazén, Futbal, Bicykle, Plážový volejbal, Biliard, Stolný tenis, Tenis, Bedminton, Basketbal, Lyžovanie, Bežkovanie
Vybavenie pre wellness:
Sauna, Jacuzzi - vírivka, Masáže, Vonkajší bazén, Vnútorný bazén
Možnosti stravovania:
Raňajky, Polpenzia, Večera, Plná penzia, Bez stravy
Spoločenská miestnosť:
Áno
Spoločenské priestory:
Reštaurácia, Jedáleň, Kaviáreň, Bar, Konferenčný priestor
Najbližšie pri objekte
Parkovanie:
Bezplatné parkovisko, Stražené parkovisko
Autobusová zastávka:
50 m
Vlaková zastávka:
2000 m
Potraviny:
1000m
Reštaurácia:
50 m
Základné informácie
Príchod na pobyt:
od 14:00 do 23:00 hod.
Odchod z pobytu:
od 7:00 do 10:00 hod.
Majiteľ hovorí jazykmi:
česky, rusky, poľsky, slovensky, anglicky
Spôsob platby:
Platba v hotovosti, Platba na účet
Ubytovanie vhodné:
Na firemné akcie, Na romantické pobyty, Na wellness pobyty, Pre páry, Pre skupiny, Pre seniorov, Pre rodiny s deťmi, Pre turistov, Na lyžovačku, Na turistiku, Na víkendové pobyty, Na krátkodobé ubytovanie
Pobyt s domácim zvieraťom:
Nie
Fajčenie v objekte:
Nie

Cenník a poplatky

Získajte CASHBACK 5 € za pobyt. Viac informácií TU.
Sezóna Termín od - do Min. počet nocí Min. počet osôb Poznámka Cena
Zimná sezóna 11. Január - 14. Marec min. 3 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 120,00 €
(Objekt/noc)
Mimosezóna 15. Marec - 13. Jún min. 2 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 100,00 €
(Objekt/noc)
Veľkonočný pobyt 1. Apríl - 5. Apríl min. 4 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 130,00 €
(Objekt/noc)
Letná sezóna 14. Jún - 5. September min. 5 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 150,00 €
(Objekt/noc)
Mimosezóna 6. September - 19. December min. 2 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 100,00 €
(Objekt/noc)
Vianočný pobyt 20. December - 26. December min. 3 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 120,00 €
(Objekt/noc)
Silvester 27. December - 6. Január min. 4 nocí min. 2 osoby Cena sa mení podľa počtu nocí a počtu osôb 200,00 €
(Objekt/noc)
Raňajky 15,00 €
Rekreačný poplatok 1,00 €
Vrátna kaucia 100,00 €

Podrobný cenník

Všeobecné obchodné podmienky Ubytovania Tatralandia Chatky***
1. Úvodné ustanovenie
Tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej len „VOP“) sa vzťahujú na rezervácie ubytovacích služieb poskytovaných prevádzkovateľom ubytovania, platobné a storno podmienky rezervácií uskutočnených klientom/klientmi prostredníctvom internetovej stránky: alebo prostredníctvom internetového portálu, alebo telefonicky na číslo: +421 905 392 652, prípadne e-mailom: , ako aj všetky ostatné práva a povinnosti vyplývajúce z právneho vzťahu vzniknutého pri rezervácii ubytovania (ďalej len „chata“).
1.1 Klient je oprávnený využívať rezervácie ubytovania len v prípade, že súhlasí s VOP. Klientovi sa odporúča vo vlastnom záujme oboznámiť sa s týmito VOP pred uskutočnením rezervácie. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo jednostranne tieto VOP zmeniť, pričom zmena VOP je účinná odo dňa ich zverejnenia na internetovej stránke Potvrdením rezervácie klient vyslovuje bezvýhradný súhlas s týmito VOP.
1.2 Každý klient berie na vedomie, že všetky ceny, podmienky rezervácie a poskytovania služieb platia výlučne pre rezervácie ubytovania uskutočnené prostredníctvom internetovej stránky, internetového portálu, telefónneho čísla a e-mailovej adresy uvedených v bode 1.1.
1.3 Rezerváciou ubytovania klient potvrdzuje, že dosiahol vek minimálne 18 rokov a je spôsobilý vo vlastnom mene nadobúdať práva a preberať na seba povinnosti.
2. Rezervácia
2.1 Pri rezervácii má klient možnosť overiť si aktuálne voľné ubytovacie kapacity podľa zadaných požiadaviek v rezervačnom formulári (dátum príchodu, dátum odchodu, počet osôb a pod.).
2.2 Pri rezervácii ubytovania po výbere všetkých údajov pre začiatok a koniec pobytu, počet osôb (vrátane detí) a podobne, klient vyplní všetky požadované údaje.
2.3 Po vyplnení všetkých požadovaných údajov, po realizácii úhrady v zmysle týchto VOP a po preverení údajov, bude klientovi bezodkladne zaslané na ním zadanú e-mailovú adresu potvrdenie rezervácie s uvedením rezervačného čísla. Pridelené rezervačné číslo slúži na potvrdenie rezervácie, ako kontaktný údaj pre realizáciu akýchkoľvek zmien alebo stornovania rezervácie a potvrdenie pri nástupe na pobyt. Z uvedeného dôvodu je klient povinný rezervačné číslo bezpečne uschovať.
3. Platobné podmienky
3.1 Úhradu za pobyt rezervovaný klientom je klient povinný zrealizovať v dohodnutej výške a v dohodnutom čase pri rezervácii.
3.2 Platbu klient realizuje na účet zaslaný prevádzkovateľom ubytovania.
3.3 Postup a činnosť prevádzkovateľa chaty vychádza z etických princípov a rešpektuje súkromie klienta.
4. Storno podmienky
4.1 Akékoľvek zmeny uskutočnenej rezervácie zo strany klienta je možné uskutočniť elektronicky alebo telefonicky na čísle: +421 905 392 652, e-mailom na adrese: Pri požiadavke na zmenu rezervácie je klient povinný uvádzať rezervačné číslo, pridelené pri rezervácii. Pokiaľ klient požaduje zmenu rezervácie, ktorej nie je možné z kapacitných alebo iných prevádzkových dôvodov vyhovieť, prevádzkovateľ uskutoční všetky kroky za účelom vyhovenia požiadavkám klienta, avšak prevádzkovateľ nie je povinný požiadavke klienta vyhovieť a klientovi nevzniká nárok na náhradu škody zo strany prevádzkovateľa.
4.2 V prípade odstúpenia klienta od zmluvy a zrušenia rezervácie vzniká prevádzkovateľovi nárok na storno poplatok nasledovne:
Zrušenie objednanej služby:
- do 30 dní pred nástupom na pobyt - 30% z celkovej ceny objednaných služieb /minimálne 100€
- do 15 dní pred nástupom na pobyt - 60% z celkovej ceny objednaných služieb /minimálne 100€
- do 7 dní pred nástupom na pobyt - 100% z celkovej ceny objednaných služieb /minimálne 100€
- nevratné ceny - bez možnosti storna - 100% z celkovej ceny objednaných služieb
4.3 V prípade nenastúpenia klienta na rezervovaný pobyt vzniká prevádzkovateľovi ubytovania nárok na storno poplatok vo výške 100% z ceny objednaných a potvrdených služieb.
4.4 V prípade odstúpenia klienta od zmluvy a zrušenia rezervácie, alebo nenastúpenia na rezervovaný pobyt pri akciových pobytoch (čl. 6 VOP) vzniká prevádzkovateľovi nárok na storno poplatok vo výške 30% - 100% z ceny objednaných a potvrdených služieb, vid bod 4.2.
4.5 V prípade odstúpenia klienta od zmluvy a zrušenia rezervácie, alebo nenastúpenia klienta na rezervovaný pobyt v mimoriadnych prípadoch (hospitalizácia, úmrtie, postihnutie živelnou pohromou a pod.) je prevádzkovateľ oprávnený vzdať sa nároku na úhradu storno poplatku na základe predloženia dôveryhodného dôkazu o vážnej príčine odstúpenia klienta od zmluvy a zrušenie rezervácie.
4.6 V prípade odstúpenia klienta od zmluvy alebo zrušenia rezervácie, zašle prevádzkovateľ klientovi e-mailom oznámenie o uplatnení nároku prevádzkovateľa na storno poplatok a jeho výške v zmysle týchto VOP. Vrátenie platby za pobyt vráti prevádzkovateľ klientovi bezhotovostným bankovým prevodom na bankový účet klienta, z ktorého bola realizovaná úhrada ceny pobytu, a to maximálne do 30 pracovných dní odo dňa nasledujúceho po dni odstúpenia klienta od zmluvy alebo zrušenia rezervácie. Bankové poplatky spojené s vrátením ceny pobytu klientov znáša klient.
5. Osobitné ustanovenia
5.1 V prípade nejasností a otázok, ktoré vzniknú pri rezervácii, ako aj v prípade osobitných požiadaviek (detská postieľka, skorý nástup alebo neskorý odchod z pobytu), alebo záujmu o rezerváciu doplnkových služieb, je klient oprávnený obrátiť sa na prevádzkovateľa telefonicky na číslo: + 421 905 392 652 alebo e-mail:
6. Akciové pobyty
6.1 Prevádzkovateľ chaty je oprávnený ponúkať akciové pobyty (nevratné ceny, last minute, first minute a pod.). Pre rezerváciu a realizáciu akciových pobytov sú platné osobitné obchodné podmienky platné výlučne pre akciové pobyty, ktoré majú prednosť pred týmito VOP. Tieto VOP sa použijú pri akciových pobytoch len v tých častiach, ktoré nie sú v osobitných obchodných podmienkach upravené odchylne alebo osobitne.
7. Záverečné ustanovenia
7.1 Tieto VOP a právne vzťahy sa riadia právnym poriadkom Slovenskej republiky.
7.2 Klient pri potvrdení rezervácie vyjadruje svoj súhlas s týmito VOP a zaväzuje sa ich dodržiavať. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu týchto VOP. Povinnosť písomného oznámenia zmeny VOP je splnená umiestnením zmenených VOP na internetovej stránke prevádzkovateľa chaty
8.4 Tieto VOP nadobúdajú platnosť a účinnosť dňa 1.1.2024.
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:
a/ V prípade, že si želáte vystavenie daňového dokladu vo forme faktúry vystavenej v prospech právnickej osoby alebo fyzickej osoby podnikateľa, ste povinný nás o tejto skutočnosti informovať ešte predtým, než rezerváciu uhradíte platobnou kartou, alebo než zadáte bankový platobný príkaz na úhradu a to s uvedením presných a správnych fakturačných údajov právnickej osoby (obchodné meno, sídlo, IČO, DIČ, IČ DPH) alebo fyzickej osoby podnikateľa (obchodné meno, adresa, IČO, DIČ, IČ DPH).
Zmena fakturačných údajov po realizácii platby za pobyt alebo po príchode do hotela už nie je možná.
b/ V prípade záujmu o skorý check-in alebo neskorý check-out nás vopred kontaktujte! Uvedené doplnkové služby môžu byť v závislosti od rozhodnutia prevádzkovateľa spoplatnené a ich poskytnutie závisí od aktuálnych prevádzkových a kapacitných možností.
c/ Kaucia: pri príchode do hotela je zákazník povinný zaplatiť v hotovosti vratnú kauciu vo výške 100,- EUR, ktorú je hotel oprávnený použiť na úhradu svojich pohľadávok voči zákazníkovi vzniknuté počas pobytu, vrátane prípadnej náhrady škody spôsobenej na majetku ubytovania.
d/ Ubytovanie nie je prepojené s vodným parkom Tatralandia vnútornou chodbou (spojovacím mostom) a je potrebné prejsť z exteriérom. Pri pohybe v areáli Tatralandia je prevádzkovateľom využívaný bezhotovostný systém platenia. Zákazníkovi je pri príchode do hotela vydaný čip spoločne s hotelovým preukazom. Čip je neprenosný. Zákazník je povinný mať čip počas celého pobytu pri sebe. Pri odchode z hotela je uskutočnené vyúčtovanie čerpaných služieb počas pobytu, vrátane služieb využívaných v Tatralandii, pričom zákazník je povinný za tieto služby zaplatiť pri odchode priamo na recepcii ubytovania (Holiday Village Tatralandia) v hotovosti alebo platobnou/kreditnou kartou.
e/ Prípadná výluka alebo obmedzenie prevádzky niektorých bazénov, sáun alebo iných atrakcií vodného parku Tatralandia nezakladá nárok zákazníka na uplatnenie zľavy z ceny, náhradu škody alebo akúkoľvek inú finančnú či nefinančnú náhradu, či právo na reklamáciu zo strany zákazníka. Aktuálne informácie o prevádzkovej dobe Tatralandie, informácie o prípadných výlukách alebo obmedzenia, ako aj ďalšie informácie týkajúce sa ubytovania a Tatralandie sú uvedené na internetových stránkach.

Prevádzkovateľ: ERIPAL, s.r.o.,
IČO: 50707400
DIČ: 2120433183
IČ DPH: SK2120433183
Sme platca DPH

Storno podmienky

V prípade odstúpenia klienta od zmluvy a zrušenia rezervácie vzniká prevádzkovateľovi nárok na storno poplatok nasledovne:
Zrušenie objednanej služby:
- do 30 dní pred nástupom na pobyt - 30% z celkovej ceny objednaných služieb /minimálne 100€
- do 15 dní pred nástupom na pobyt - 60% z celkovej ceny objednaných služieb /minimálne 100€
- do 7 dní pred nástupom na pobyt - 100% z celkovej ceny objednaných služieb /minimálne 100€
- nevratné ceny - bez možnosti storna - 100% z celkovej ceny objednaných služieb
V prípade nenastúpenia klienta na rezervovaný pobyt vzniká prevádzkovateľovi ubytovania nárok na storno poplatok vo výške 100% z ceny objednaných a potvrdených služieb.
Zľava Platné od Platné do
MULTI Vstup do Aquaparku Tatralandia (možnosť opakovane počas dňa vchádzať a vychádzať z Aquaparku)  20 % - -
Welness, saunový svet, masáže v Aquaparku Tatralandia  20 % - -
Aqua - Skibus v zimnej sezone (gopass karta, kasta Visit Liptov)  100 % - -
Vstup do Aquaparku Tatralandia - deti do veku 5,99  100 % - -
Skipas Jasná - Chopok - Nízke Tatry pre deti do veku 5,99  100 % - -
Vernostné zľavy pre stálych klientov  10 % - -


Kliknite na dátum a predbežne rezervujte.

Posledná aktualizácia: 30.05.2024 08:07:01
Posledná aktualizácia: 30.05.2024 08:07:01
05
Máj  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
06
Jún  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
07
Júl  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
Alexandra M. 26.12.2020 11:47:19
 
 
10,00
Krásna, romantická chatka s čistým a plne funkčným vybavením. Ryšavý kocúr chodil spávať na vonkajšiu parapetu kuchynky. Vonku teraska, škoda že nevyšlo počasie na opekanie, takže nabudúce vyskúšame. Keď sme sa boli prejsť, na recepcii sme vyskúšali kávu so sebou - fantastická. :-)
.
 

Tipy na výlety v okolí do 30 km

VIP Hurricane Factory
42e84fc3808.webp Liptovský Mikuláš 0,30 km
VIP Dom hore nohami
1712501813-1.webp Liptovský Mikuláš 0,70 km
Tatrapolis - Svet miniatúr
1628519363-kosiceplus-1628518824313.webp Liptovský Mikuláš 0,30 km
Čarovný les Lumagica
1640888720-267598525-277316604263430-3809877933983926392-n.webp Liptovský Mikuláš 0,30 km
Tarzánia Tatralandia
5441e56c120.webp Liptovský Mikuláš 0,40 km
ZOO Kontakt
eb7dd1e5450.webp Liptovský Mikuláš 0,60 km
Erika Kovácsová
Majiteľ nebýva v objekte
Jazyk: česky, rusky, poľsky, slovensky, anglicky