Lode Liptovská Mara

Vlašky 23, Vlachy, Vlachy

6955e5f9237.webp
 
Lode Liptovská Mara
Naša požičovňa sa zaoberá požičiavaním člnov hlavne pre rybárov, ktorí nemajú k dispozícii vlastný čln, alebo sa im prevoz člnu z miesta bydliska, na Liptovskú Maru, nevyplatí. Okrem rybárov sú naše člny v letných mesiacoch vo veľkej miere využívané aj rekreantami. Od jesene do konca roku je zase najvhodnešíe obdobie na lov dravcov. Voda sa začína rapídne ochladzovať. Ryby sa zdržiavajú ďalej od brehu, v hlbších partiách priehrady. V tomto ročnom období, sa stáva čln pre rybára naozaj nevyhnutným  pomocníkom. 
Čln si možete vyzdvihnúť v našej požičovni, alebo vám ho privezieme na vami určené miesto, priamo na v.n. Liptovská Mara. V prípade, že sa rozhodnete pre viacdňový pobyt pri Liptovskej Mare, zabezpečíme Vám bývanie v obci Vlašky.
Naša požičovňa zaisťuje aj požičiavanie bicyklov na jednodňové alebo viacdňové cyklotúry po Liptove. Ponúkame Vám zaujímavé cyklotrasy v oblasti dolného a horného Liptova.

K dispozícií máme:
Dvojplášťový laminátový čln HELLA 310x150 cm

Vďaka plochému dnu je to veľmi stabilný a zároveň ľahko ovládateľný čln aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Jedná sa o skvelý čln k rybárčeniu na väčších vodných plochách.

Nafukovací čln Bush 320 a Bush 380

Člny majú pevné skladacie dno s nafukovacím kýlom. Vo vlnách dobre držia smer a vďaka svojej stabilite sú tieto člny vhodné nielen k lovu rýb, ale aj k športovému vyžitiu a rekreácii. K týmto člnom je možné zapožičať motor Honda 5HP. Na tieto motory nie je potrebný preukaz vodcu malého plavidla.

Závesný lodný motor HONDA 2,3 a 5 HP

Jedná sa o najmenšie lodné motory od spoločnosti Honda, pre ktoré nie je potrebné byť držiteľom preukazu vodcu malého plavidla. Tieto motory sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou hmotnosťou a zanedbateľnou spotrebou paliva. Zároveň disponujú veľkou silou a spoľahlivosťou. V prípade poruchy zabezpečujeme non-stop servis priamo na vode.

Lodné príslušenstvo

Vo výbave každého plavidla sú plávacie vesty, nočné osvetlenie a veslá. K vybraným člnom požičiavame gumotextilové prístrešky proti dažďu. Naše člny a motory nedosahujú závratné rýchlostí. Nie sú určené k závodeniu na vode. Sú určené k oddychu a relaxácii v prírode a presne tieto výkonové parametre spĺňajú.

Požičovňa bicyklov
Ponúkame krátkodobý a dlhodobý prenájom horských bicyklov značky Apache a Giant. Požičajte si u nás bicykel, ktorý Vám vyhovuje a podniknite výlet po vyznačených cyklotrasách v okolí Liptovskej Mary. Cena požičovného za bicykel taktiež zahrňuje požičanie cyklistickej prilby a reflexnej vesty.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

VIP Chata Margitka
Zľava
1600786911-5.webp Dúbrava
Ubytovanie Žember
fadd953e757.webp Liptovský Mikuláš
Vila Helena
842b9ac117.webp Liptovský Ján

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Archeoskanzen Havránok
fcd59869163.webp Liptovská Sielnica
Bešeňová - Termálne srdce Liptova
0d0ecedb908.webp Bešeňová
Vyhliadková plavba
35603433165.webp Bobrovník
SKI NIŇAJ - Bešenová
08ba0093623.webp Bešeňová
Marina Liptov - požičovňa
2b45568f436.webp Bobrovník
Salaš Dechtáre
d5d8d6f5188.webp Svätý Kríž
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies