Penzión Familia Antol

Bodice 114, Bodice

03ab9dce754.webp
Penzión Antol

Penzión sa nachádza v mestkej časti Bodice v nadmorskej výške 620m a od centra Liptovského Mikuláša je vzdialený 5 km. Neďaleko sa nachádza známe lyžiarske strediska JASNÁ - Demänovská Dolina a termálne kupaliska Tatralandia, Lipt. Ján a Bešeňová.
Ponúkame vám celoročné ubytovanie v dvoch osobitných domoch vo veľmi peknom a tichom prostredí v blízkosti Demänovskej Doliny s prekrásnym výhľadom na Liptov a panorámu Vysokých a Nízkych Tatier. Maximálna ubytovacia kapacita penziónu je 31 lôžok. V penzióne je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV, kuchynka, vonkajšie sedenie s krbom a pokiaľ prídete autom je pre Vás pripravené naše súkromné parkovisko. Možnosť bezplatného pripojenia k internetu v celom penzióne. Príchod hostí v nástupný deň na pobyt je vždy od 14.00 hod do 21.00 hod alebo dohodou.
Ubytovanie – Dom č. 1

V dome sa nachádzajú 4 izby (4x postel) a 1 izba (2x posteľ). Každa izba má WC a kupelňu. Je tu tiež spoločná zariadená kuchynka a spoločenská miestnosť s krbom a TV.
Ubytovanie – Dom č. 2

V dome sa nachádzajú 3 izby (3x posteľ) a 1 izba (4x posteľ). K dispozícii je zariadená spoločná kuchynka, 2 sprchy s WC a spoločenská miestnosť s TV a barom.
Spoločenské priestory

Ak budete unavení po náročnom dni strávenom v krásnej liptovskej prírode, oddych vám spríjemní vybavenie spoločenskej miestnosti v podobe TV alebo šípiek. V lete je tu dokonca aj gril a terasa.
Okolie

Letné obdobie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, vodné športy, rafting, paragliding, horolezectvo, jazda na koni, návšteva verejnosti neprístupných jaskýň s vodcom, výhliadkové lety. Pre Liptov je charakteristický aj výskyt veľkého množstva minerálnych prameňov, z ktorých mnohé sú využívané na kúpeľníctvo a rekreačné účely napr. termálne kúpalisko Bešeňová, Liptovský Ján a aj najväčší vodný areál relaxu a zábavy na Slovensku Aquapark Tatralandia. Na území Liptova sa nachádza 30 lyžiarskych stredísk. Ponúkajú lyžiarom zjazdové trate rôznej náročnosti, mnohé z nich sú umelo zasnežované, bežecké lyžiarske trate a pre náročnejších možnosť skialpinistického lyžovania. Vo väčšine lyžiarskych stredísk sú zabezpečené komplexné služby pre lyžiarov. Okrem lyžovania sú výborné podmienky pre snowboarding a paragliding. V zime je raritou kúpanie pod holým nebom v termálnom kúpalisku Bešeňová a Aquaparku Tatralandia.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Reštaurácia Mustang
979c8c3c699.webp Liptovký Mikuláš 0,90 km
Hilson Jasná - požičovňa ŠP
4cbdd8b5423.webp Liptovský Mikuláš 1,00 km
Elektrobicykle Liptov
c2e443d187.webp Liptovský Mikuláš 1,00 km
FUN center
1601571530-DJI-0043-x.webp Palúdzka 1,10 km
Kart centrum Liptov
88a4c283133.webp Liptovský Mikuláš 1,90 km
Marino Restaurant
19863850404.webp Liptovský Mikuláš 2,30 km
Majiteľ: Mária Antolová