Laser Game Vulkán

Za vodou 1068, Námestovo, Námestovo

d8c71436784.webp
 
Laser Game Vulkán - Námestovo
Originálna tímová hra Laser Game je vhodná pre deti od 8 rokov, pri ktorej sa rozhýbu, upevnia si princíp kolegiality a fair play, precvičia reflexy a predovšetkým si užijú množstvo nezabudnuteľnej zábavy.
Narodeninová oslava
Radi by ste potešili svoju ratolesť výnimočnou oslavou narodenín? Darujte mu vzrušujúcu oslavu, kde si spolu s kamarátmi užije poriadnu dávku adrenalínu a zábavy. Tak im podarujete nielen zážitok, ale aj pohyb prospešný pre ich zdravie. A aby bola oslava skutočne narodeninová, po dohode s rodičmi vieme pripraviť aj vyzdobenú párty miestnosť, zabezpečiť občerstvenie ale aj balónovú výzdobu či profesionálnu animátorku.
Firemné akcie
Radi by ste zorganizovali firemnú akciu, team-building alebo iné pracovné či spoločenské stretnutie? Buďte originálny a pripravte event, na ktorom si okrem pracovných povinností aj zašportujete, zasúťažite a predovšetkým, mimoriadne sa zabavíte. To všetko totiž prepája zábavná kolektívna hra Laser Game, ktorá môže spestriť aj Vaše podujatie. Počas celej firemnej akcie máte k dispozícii náš profesionálny tím, ktorý vám vysvetlí základné pravidlá hry, oboznámi s hracími systémami a pomôže vybrať z množstva hracích variant. Súčasťou nášho servisu je aj zabezpečenie externého cateringu podľa želania klienta, takže sa po dávke adrenalínu môžete u nás aj schuti občerstviť.
V prípade záujmu o rodinnú oslavu, firemnú akciu - teambuilding, prípadne ak ste väčšia skupina hráčov a nevyhovujú Vám otváracie hodiny, neváhajte nás kontaktovať. Radi pre Vás pripravíme termín ktorý bude vyhovovať Vám.
Ako sa na hru pripraviť?

V celej aréne je tma s dobre nasvietenými prekážkami. Zásah zo zbrane nebolí, pretože ide o bezpečný laserový lúč, ktorého zásahy sníma vesta, ktorú má každý hráč na sebe. V celej aréne Vás bude sprevádzať hustá hmla. Nemusíte sa obávať podráždenia. V prípade, že ste skúsený hráči môžete požiadať o "extra" hmlu pre väčší zážitok z hry.

Ako je vhodné oblečenie?

Odporúčame so sebou mať tmavé oblečenie na prezlečenie – športové tepláky alebo kraťasy. Budete sa cítiť pohodlnejšie. Dôležité je, aby bolo tmavé. V opačnom prípade Vás ostatní hráči veľmi ľahko objavia. Dôležitá a povinná je športová obuv. Upozorňujeme, že pokiaľ prídete s nevhodnou obuvou nebudete do arény vpustení.

Mám prísť už vhodne oblečený?

Nemusíte sa obávať. Máme zázemie so všetkým potrebným. Pred samotnou hrou sa môžete prezliecť v oddelených šatniach s uzamykateľnými skrinkami. Po hre si môžete u nás vychutnať pivko alebo colu. Môžete si bezplatne zahrať aj šípky a biliard.

Platba a parkovanie

Platba prebieha vždy v hotovosti, po hre. Bohužiaľ, nie je možné u nás platiť kartou. O parkovanie sa nemusíte báť. Zaparkovať u nás môžete priamo pri budove. Máme tu veľké parkovisko.

Bodovanie

Za každý zásah protivníka dostanete 100 bodov. Ak niektorý hráč zasiahne vás, stratíte 50 bodov. Na konci hry uvidíte kompletnú štatistiku vašej hry: koľkokrát ste koho zasiahli, vašu presnosť a počet výstrelov

Tímová hra

V hernom móde "Tímova hra" sa môžete rozdeliť do dvoch tímov (červený a zelený), ktoré v Aréne súťažia proti sebe. Cieľom hry je čo najviac krát zasiahnuť hráčov ostatných tímov. Rozdeliť sa môžete rovnomerne (napr. do dvoch tímov po 4 hráčoch) alebo podľa skúseností jednotlivých hráčov v tímoch. Vyhráva najlepší tím a najlepší hráč zo všetkých tímov.
Zatiaľ nemá zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Wellness Hotel Tyrapol **
Zľava
22,20 km
100
7a329f80835.webp Oravská Lesná
Apartmány Tília Gäceľ
26,60 km
17
17322fad224.webp Oravská Poruba

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Imperia-M
1,00 km
000ba6a4608.webp Námestovo
Barón Pub
1,00 km
bc763b94923.webp Námestovo
TRIO Restaurant
1,10 km
b041d13a812.webp Námestovo
Heiko Sport
1,60 km
8f10d91c117.webp Námestovo
Kinderland
1,90 km
aa15f832879.webp Námestovo
Slanický ostrov umenia
2,30 km
4c443090430.webp Námestovo
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Hodnotenie [0]

 • Lokalita
  0,00%
 • Personál
  0,00%
 • Služby
  0,00%
 • Vybavenie
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Atrakcie v okolí
  0,00%
 • Strava
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Priemer
  0,00%
Pridať hodnotenie

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies