Snowparadise - požičovňa lyží a bicyklov

Dedovka 40, Oščadnica, Oščadnica

213f71d950.webp
 
Snowparadise Veľká Rača - požičovňa lyží a bicyklov

Vybavenie našej požičovne lyžiarskej a snowboardovej výstroje osloví každého nadšenca moderného lyžovania a snowboardingu. Disponujeme zjazdovými lyžami a snowboardmi pre deti a dospelých všetkých výkonnostných kategórii, vhodných pre začiatočníkov, pokročilých i najnáročnejších zákazníkov, ktorí preferujú agresívnejší spôsob jazdy. Požičovňa lyží je otvorená počas denného aj večerného lyžovania.
Služby požičovné sú navyše kombinované so službami kúpy skipasu za výhodných cenových podmienok, čím ušetríte nielen peniaze, ale aj čas strávený pri pokladniach. V rámci ceny požičovného Vám uschováme Vašu výstroj v našej úschovni zdarma. Ráno nájdete Vaše topánky vysušené, prípadne Vám po Vašom upozornení, urobíme servis lyží GRÁTIS. To všetko na Vás čaká v príjemnom prostredí vybavenom najmodernejším rentalovým systémom Montana, ktorý obsluhuje dynamický personál v snahe obslúžiť Vás k plnej spokojnosti a za čo najkratší čas. Požičovňa funguje aj na večerné lyžovanie. Pri zapožičaní kompletnej lyžiarskej alebo snowboardovej výstroje, si u nás môžete zakúpiť denný SKIPAS s 20% zľavou z aktuálneho cenníka.
Ski servis
Aj tie najkvalitnejšie lyže alebo snowboard vyžadujú pravidelný a odborný servis. Náš profesionálny SKi servis disponuje najmodernejším technologickým vybavením. Jeden z najlepších automatov na servis lyži od švajčiarskej firmy MONTANA. Automat je s elektronicky riadeným programom na obnovu mikroštruktúry skĺznice, brúsenie hrán. Profesionálny personál, ktorý odborne posúdi mieru poškodenia Vašej výstroje a odporučí Vám rozsah servisných prác "šitých na mieru". Na automate je možné nastaviť rôzne druhy štruktúry skĺznice podľa požiadavky zákazníka. Spodný podbrus hrany je daný pevne na 89,5°, bočný je voliteľný od 87-89°. Má automatické voskovanie skĺznice, alebo je možné si zvoliť ručné voskovanie a doleštenie sklznice. Pre závodníkov vykonávame kompletný servis s ručným dobrúsením hrán diamantom, ručným voskovaním a leštením sklznice, samozrejmosťou je zvolenie požadovanej štruktúry sklznice.
Požičovňa bicyklov

Nová požičovňa horských bicyklov otvorená 19. júla 2019!

Miesto:  priamo v stredisku Snowparadise Veľká Rača, napravo od nástupnej stanice lanovky Dedovka

Typ bicyklov: horské bicykle značky Fatbike, GT Bike, Merida
Zatiaľ nemá zľavu
Autor si neželá hodnotenia zverejniť

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Snowparadise Veľká Rača
0498b2ea381.webp Ošcadnica
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica
8e5aef06254.webp Oščadnica
Adventure golf
094417b5909.webp Oščadnica
Rozhľadňa na Veľkej Rači
97e046a8478.webp Oščadnica, okr. Čadca
Športcentrum Oščadnica - Požičovňa ŠP
2f921a40994.webp Oščadnica
Športcentrum Oščadnica
7a96e56f194.webp Oščadnica
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies