Ranč u Bobiho

Hlavná 85, Nový Tekov, Nový Tekov

19f797fb942.jpg
Ranč u Bobiho
Ranč u Bobiho v Novom Tekove, asi 15 km severozápadne od Levíc, je nové agroturistické centrum, ktoré ponúka možnosť aktívneho využitia voľného času pre milovníkov koní, športu, relaxu a prekrásnej prírody s celoročnou prevádzkou. Návštevníci, ktorí si chcú vyskúšať jazdu v sedle alebo na koči majú možnosť vychádzok do krásnej prírody okolo rieky Hron.
Spoločnosť Ranč u Bobiho s.r.o., založili dvaja nadšenci, manželia v roku 1995 a od roku 1999 začala spoločnosť napĺňať ich sen: vybudovanie agroturistického areálu, ktorého názov je po jeho zakladateľovi, Róbertovi – Ranč u Bobiho v Novom Tekove. Naplnením sna manželov sa podarilo nadviazať na dávnu tradíciu chovu koní v Novom Tekove /Žrebčín Nový Tekov bol dlhé roky známy chovom koní, najmä plemena Nonius/ a udržať chov koní v tejto obci.

Ponúkame nasledovné relaxačné služby:
– jazdecká škola + výlety do okolia v sedle, na koči, na saniach
– tenisový kurt, minigolfové ihrisko, kolkárska dvojdráha, plážový volejbal-nohejbal,
– bazén, sauna, solárium, biliard, stolný futbal, stolný tenis, štvorkolky, masáže a bowling
– domáca ZOO s priamym kontaktom so zvieratkami a možnosťou kŕmenia, detské ihrisko, požičovňa horských bicyklov

Bowling
Ranč u Bobiho ponúka svojim návštevníkom unikátnu bowlingovú dráhu. Naša dráha je výnimočná predovšetkým tým, že zatiaľ čo v zime sa nachádza v uzavretej reštaurácii, v lete po otvorení jednej steny je v podstate vonku – súčasťou exteriéru. Zahrať si na našej otvorenej bowlingovej dráhe je skutočný zážitok nielen pre celú rodinu, ale aj pre celé pracovné tímy. K dispozíci je pre našich návštevníkov aj bowlingová dvojdráha, pričom na jednej dráhe môže naraz hrať až 8 hráčov.

Štvorkolky
Máme pre vás pripravenú jazdu na profesionálnych štvorkolkách Suzuki /poloautomat/, Honda /manuál/, Yamaha /manuál/. Nami vytýčená dráha popri rieke Hron je jednou z najlepších svojho druhu na Slovensku. Pri zapožičaní štvorkolky od nás dostane potrebnú výbavu /prilbu, korytnačku a okuliare/.

Gazdovský dvor - Jazda kočom

Ranč u Bobiho vám ponúka jazdu na zrekonštruovaných starodávnych kočoch. Vyhliadková jazda začína v areáli, pokračuje popri rieke Hron a cez dedinu sa vraciate späť do komplexu. U nás sa zabavíte bez ohľadu na vek.

Náš ranč prináša pre vaše deti obrovský zážitok vo forme domácej zoologickej záhrady, kde majú aj tí najmenší možnosť kŕmiť zvieratká a dozvedieť sa dôležité informácie o ich chove. Deti dostanú možnosť priameho kontaktu s našimi zvieratkami čo je pre nich obrovským zážitkom. Gazdovský dvor je u detí veľmi obľúbený, a je zároveň príjemným spestrením ich zážitkov z pobytu u nás. V našej domácej ZOO uvidíte sliepočky, zajačiky, bažanty, kačičky, ovečky, kozičky, prepeličky, somáriky, minikoníky a v neposlednom rade aj vola.
Jazda v sedle

Jazdenie u nás vždy prebieha za prítomnosti trénera. Organizujeme vychádzky do prírody, kde v cene jazdenia je vždy zahrnuté aj

Relax, Wellness, Masáže

Komplex nášho ranča vám ponúka možnosť využitia súkromného wellness s vírivku a fínskou saunou. Zarezervujte si u nás saunu alebo vírivku, a tá bude počas celej rezervácie len vaša. Rovnaké pravidlo u nás platí aj pri ponuke služieb masáží. Využite možnosť kvalitnej  a profesionálnej masáže od našej externej masérky.

Tenis

Náš športový areál sme rozšírili aj o profesionálny tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením. Kurt je možné využívať denne, pričom vám radi poskytneme aj tenisové rakety a loptičky. Pretože myslíme na mladé talenty, tenisový kurt je možné využiť na tenisové tréningy, a tiež rôzne tenisové sústredenia či organizáciu menšieho turnaja.

Minigolf a kolky

Minigolfové ihrisko je vám k dispozícii celý deň, pričom súčasťou rezervácie je aj zapožičanie potrebného vybavenia pre hru (golfové palice, golfové guličky a podobne). Tie Vám poskytneme priamo v komplexe.

Plážový volejbal

Náš areál má pre Vás vždy pekne upravené ihrisko pre plážový volejbal. Neváhajte a príďte si k nám zahrať. Naše služby a športoviská Vás určite prekvapia svojou kvalitou a v neposlednom rade rozlohou.

Bazén

Areál nášho ranča vám ponúka možnosť využitia vonkajšieho bazénu o veľkosti 12×6 metrov a hĺbke 120cm. Bazén bol vybudovaný pre našich hostí, aby sa počas horúcich letných dní mali kde schladiť, zaplávať si, či zabaviť  sa s deťmi. Bazén ponúka možnosť zahrať si volejbal priamo vo vode.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Vila Hermína ***
Zľava
17,90 km
34
65a02f4a986.jpg Trávnica
Štúdia Alfa Podhájska
Zľava
19,70 km
20
2a419ada681.jpg Podhájska
Drevenica Podhájska
Zľava
19,70 km
17
75facea4769.jpg Podhájska
Penzión Termál
Zľava
20,10 km
20
a4bff507937.jpg Podhájska

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Bažantnica Starý Tekov
0,40 km
c9aa07b7680.jpg Starý Tekov
Soľná jaskyňa Starý Tekov
0,40 km
4e2ae65b130.jpg Starý Tekov, okres Levice
Ahoj LETO fest
0,70 km
o600x600-Ahoj_LETO_fest_20201222114521.jpg Starý Tekov
Wellness - Kalná
5,20 km
bd7ffc44924.jpg Kalná nad Hronom
Miami Club
6,20 km
2d554322623.JPG Rybník, okr. Levice
Krytá plaváreň Levice
6,20 km
9f578b1e197.jpg Levice
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Hodnotenie [0]

 • Lokalita
  0,00%
 • Personál
  0,00%
 • Služby
  0,00%
 • Vybavenie
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Atrakcie v okolí
  0,00%
 • Strava
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Priemer
  0,00%
Pridať hodnotenie

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies