Ranč u Bobiho

Hlavná 85, Nový Tekov, Nový Tekov

19f797fb942.webp
Ranč u Bobiho
Ranč u Bobiho v Novom Tekove, asi 15 km severozápadne od Levíc, je nové agroturistické centrum, ktoré ponúka možnosť aktívneho využitia voľného času pre milovníkov koní, športu, relaxu a prekrásnej prírody s celoročnou prevádzkou. Návštevníci, ktorí si chcú vyskúšať jazdu v sedle alebo na koči majú možnosť vychádzok do krásnej prírody okolo rieky Hron.
Spoločnosť Ranč u Bobiho s.r.o., založili dvaja nadšenci, manželia v roku 1995 a od roku 1999 začala spoločnosť napĺňať ich sen: vybudovanie agroturistického areálu, ktorého názov je po jeho zakladateľovi, Róbertovi – Ranč u Bobiho v Novom Tekove. Naplnením sna manželov sa podarilo nadviazať na dávnu tradíciu chovu koní v Novom Tekove /Žrebčín Nový Tekov bol dlhé roky známy chovom koní, najmä plemena Nonius/ a udržať chov koní v tejto obci.

Ponúkame nasledovné relaxačné služby:
– jazdecká škola + výlety do okolia v sedle, na koči, na saniach
– tenisový kurt, minigolfové ihrisko, kolkárska dvojdráha, plážový volejbal-nohejbal,
– bazén, sauna, solárium, biliard, stolný futbal, stolný tenis, štvorkolky, masáže a bowling
– domáca ZOO s priamym kontaktom so zvieratkami a možnosťou kŕmenia, detské ihrisko, požičovňa horských bicyklov

Bowling
Ranč u Bobiho ponúka svojim návštevníkom unikátnu bowlingovú dráhu. Naša dráha je výnimočná predovšetkým tým, že zatiaľ čo v zime sa nachádza v uzavretej reštaurácii, v lete po otvorení jednej steny je v podstate vonku – súčasťou exteriéru. Zahrať si na našej otvorenej bowlingovej dráhe je skutočný zážitok nielen pre celú rodinu, ale aj pre celé pracovné tímy. K dispozíci je pre našich návštevníkov aj bowlingová dvojdráha, pričom na jednej dráhe môže naraz hrať až 8 hráčov.

Štvorkolky
Máme pre vás pripravenú jazdu na profesionálnych štvorkolkách Suzuki /poloautomat/, Honda /manuál/, Yamaha /manuál/. Nami vytýčená dráha popri rieke Hron je jednou z najlepších svojho druhu na Slovensku. Pri zapožičaní štvorkolky od nás dostane potrebnú výbavu /prilbu, korytnačku a okuliare/.

Gazdovský dvor - Jazda kočom

Ranč u Bobiho vám ponúka jazdu na zrekonštruovaných starodávnych kočoch. Vyhliadková jazda začína v areáli, pokračuje popri rieke Hron a cez dedinu sa vraciate späť do komplexu. U nás sa zabavíte bez ohľadu na vek.

Náš ranč prináša pre vaše deti obrovský zážitok vo forme domácej zoologickej záhrady, kde majú aj tí najmenší možnosť kŕmiť zvieratká a dozvedieť sa dôležité informácie o ich chove. Deti dostanú možnosť priameho kontaktu s našimi zvieratkami čo je pre nich obrovským zážitkom. Gazdovský dvor je u detí veľmi obľúbený, a je zároveň príjemným spestrením ich zážitkov z pobytu u nás. V našej domácej ZOO uvidíte sliepočky, zajačiky, bažanty, kačičky, ovečky, kozičky, prepeličky, somáriky, minikoníky a v neposlednom rade aj vola.
Jazda v sedle

Jazdenie u nás vždy prebieha za prítomnosti trénera. Organizujeme vychádzky do prírody, kde v cene jazdenia je vždy zahrnuté aj

Relax, Wellness, Masáže

Komplex nášho ranča vám ponúka možnosť využitia súkromného wellness s vírivku a fínskou saunou. Zarezervujte si u nás saunu alebo vírivku, a tá bude počas celej rezervácie len vaša. Rovnaké pravidlo u nás platí aj pri ponuke služieb masáží. Využite možnosť kvalitnej  a profesionálnej masáže od našej externej masérky.

Tenis

Náš športový areál sme rozšírili aj o profesionálny tenisový kurt s umelým trávnikom a osvetlením. Kurt je možné využívať denne, pričom vám radi poskytneme aj tenisové rakety a loptičky. Pretože myslíme na mladé talenty, tenisový kurt je možné využiť na tenisové tréningy, a tiež rôzne tenisové sústredenia či organizáciu menšieho turnaja.

Minigolf a kolky

Minigolfové ihrisko je vám k dispozícii celý deň, pričom súčasťou rezervácie je aj zapožičanie potrebného vybavenia pre hru (golfové palice, golfové guličky a podobne). Tie Vám poskytneme priamo v komplexe.

Plážový volejbal

Náš areál má pre Vás vždy pekne upravené ihrisko pre plážový volejbal. Neváhajte a príďte si k nám zahrať. Naše služby a športoviská Vás určite prekvapia svojou kvalitou a v neposlednom rade rozlohou.

Bazén

Areál nášho ranča vám ponúka možnosť využitia vonkajšieho bazénu o veľkosti 12×6 metrov a hĺbke 120cm. Bazén bol vybudovaný pre našich hostí, aby sa počas horúcich letných dní mali kde schladiť, zaplávať si, či zabaviť  sa s deťmi. Bazén ponúka možnosť zahrať si volejbal priamo vo vode.
 
Zatiaľ nemá zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Navigácia

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Drevenica Podhájska
Zľava
19,70 km
17
75facea4769.webp Podhájska

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Bažantnica Starý Tekov
0,40 km
c9aa07b7680.webp Starý Tekov
Soľná jaskyňa Starý Tekov
0,40 km
4e2ae65b130.webp Starý Tekov, okres Levice
Wellness - Kalná
5,20 km
bd7ffc44924.webp Kalná nad Hronom
Miami Club
6,20 km
2d554322623.webp Rybník, okr. Levice
Krytá plaváreň Levice
6,20 km
9f578b1e197.webp Levice
Tekovské múzeum
6,40 km
1db98066537.webp Levice
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Kontaktná osoba

Hodnotenie [0]

 • Lokalita
  0,00%
 • Personál
  0,00%
 • Služby
  0,00%
 • Vybavenie
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Atrakcie v okolí
  0,00%
 • Strava
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Priemer
  0,00%
Pridať hodnotenie

Používame súbory cookies na analýzu webu, funkcie webových stránok a zacielené reklamy. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Udelený súhlas môžete zmeniť, prípadne odvolať TU Cookies