Drevenica Brundzovce

Čičmany 135, Čičmany

53589193869.webp
 
Čičmanské drevenice vyzdobené vápnom maľovanými motívami, pochádzajúcimi z motívov výšiviek z tradičného Čičmanského ľudového kroja, preslávili Čičmany nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.
Tradičná maľovaná drevenica sa nachádza v prekrásnom prostredí Strážovských Vrchov v malebnej dedinke Čičmany, ktorá sa vďaka svojej jedinečnosti právom radí medzi skvosty slovenskej ľudovej architektúry. Ubytovanie ponúkame v dvoch apartmánoch s nadštandardným vybavením v prekrásnej prírode neďaleko lyžiarského strediska Čičmany. Ponúkame možnosť rezervácie celej drevenice. K dispozícii je kompletne zariadená kuchyňa, sociálne zariadenie, veľká spoločenská miestnosť s krbom a presklenná terasa so vstupom na záhradu. Poskytujeme komfortné ubytovanie pre rodiny s deťmi, priateľov, firemné stretnutia a pod. Naša ponuka ubytovania obohatená o širokú paletu doplnkových služieb uspokojí aj tých najnáročnejších.
Ubytovanie
Horný apartmán - prvotriedne ubytovanie v Čičmanoch vhodné aj pre početnejšie skupiny. Maximálna kapacita 11 osôb. Súčasťou apartmánu je kuchyňa s priestranou spoločenskou miestnosťou (+2), kúpeľňa s WC a 3 spálne. Apartmán má nádherný výhľad na okolitú prírodu.
Dolný apartmán - nadštandardné ubytovanie vhodné pre najnáročnejších. Maximálna kapacita je 6 osôb. Súčasťou apartmánu je unikátna kachľová pec s teplovzdušným krbom, priestranná kuchyňa a spoločenská miestnosť (+2), samostatná kúpeľňa s WC a spálňa 1x4.
Doplnkové služby a darčekové poukážky
Vyhliadkový let - poleťte s nami ponad Žilinu, Fatru, Tatry kľudne až nad Alpy
Lyžovanie - nočné lyžovanie, skvelé trate na slalom, zjazd, či bežkovanie a snowboarding - so službami s najvyššími štandardom
Turistika - Cykloturistika - vynikajúce turistické a cykloturistické podmienky so skvelými traťami rôznej náročnosti uprostred nádhernej prírody Strážovských hôr
Jazda na koni - zážitok pre malých aj veľkých, poskytujeme prvé základy jazdy na koni  (v jazdiarni alebo ohrade), pre tých zdatnejších ponúkame vychádzky na koni do prírody
Okolie ponúka nespočetné množstvo zaujímavých miest a atrakcií, ktoré sa oplatí navštíviť!
Našim cieľom je, aby sa každý náš hosť u nás cítil dobre a príjemne, rád sa k nám vracal a rád na dovolenku u nás spomínal.
Tešíme sa na Vás v Čičmanoch!
Kapacita
Min. počet osôb:
4
Max. počet osôb:
17
Počet spálni:
4
Počet WC:
2
Vybavenie
Bezbariérový prístup:
Nie
Internet v objekte:
Áno
Oplotenie objektu:
Áno
Spôsob kúrenia:
Elektrické kúrenie, Krb
Vybavenie kúpelne:
Sprcha
Rozloženie izieb:
1x APT: 1x4, +2; 1x APT: 1x2, +1, 1x2, 1x4, +2
Mobilný signál:
Telekom, O2, Orange
Výbava pre deti:
Hračky
Vybavenie kuchyne:
Elektrický sporák, Poháre, Plynový sporák, Mraznička, Mikrovlnná rúra, Chladnička, Príbor, Taniere, Rýchlovarná kanvica
Pri objekte:
Ohnisko, Posedenie, Terasa, Hory
Vybavenie izieb:
CD/DVD prehrávač, Rádio, TV, Satelit, Chladnička, Balkón, Prístelka, Terasa
Športové možnosti:
Futbal, Bicykle, Biliard, Stolný tenis, Tenis, Lyžovanie, Bežkovanie
Možnosti stravovania:
Bez stravy
Spoločenská miestnosť:
Áno
Najbližšie pri objekte
Základné informácie
Spôsob platby:
Platba v hotovosti, Platba na účet
Pobyt s domácim zvieraťom:
Áno
Fajčenie v objekte:
Nie

Cenník a poplatky

Sezóna Termín od - do Min. počet nocí Min. počet osôb Poznámka Cena
Celoročne - min. 2 nocí - 17,00 €
(Osoba/noc)
Rekreačný poplatok 0,50 €
Vrátna kaucia 100,00 €

Podrobný cenník

LAST MINUTE: výrazné zľavy - ceny už od 12,24 €/os/noc*

CENA POBYTU je určená dohodou v závislosti od druhu ubytovania, termínu a dĺžky pobytu. Presné podmienky pobytu vrátene jeho ceny, spôsobu platby a požadovanej výšky preddavku budú dohodnuté pri rezervácii pobytu.

Dolný apartmán - kapacita 4+2 osôb, cena 17 € /osoba/noc minimálna vyťaženosť 4 osoby
Horný apartmán - kapacita 8+3 osôb, cena 17 € /osoba/noc minimálna vyťaženosť 6 osoby
Celá drevenica - celková kapacita 12+5 osôb, cena 17 € /osoba/noc minimálna vyťaženosť 8 osôb (Silvestrovský pobyt iba ako celý objekt pre min. 10 osôb)

PRIRÁŽKY A ZĽAVY Z CENY POBYTU

Deti do 2 rokov ZDARMA. Deti do 2 rokov majú pobyt v našej drevenici zdarma, za podmienky dodržania minimálnej obsadenosti objektu.

Dlhodobý pobyt = zľava 25 %. Pri viactýždňových pobytoch (viac ako 13 dní) poskytujeme zľavu vo výške 25 % z celkovej ceny pobytu. T.j. pri dvojtýždňovom pobyte je cena za druhý týždeň iba vo výške 50 % pôvodnej ceny.

Stály zákazník = BONUS až do výšky 10 % zľavy z ceny pobytu. Pre našich stálych zákazníkov poskytujeme zákaznícke zľavy až do výšky 10 % nasledovne: o viac ako 3 pobyty = BONUS vo výške 5 % zľavy z ceny pobytu o viac ako 5 pobytov = BONUS vo výške 7 % zľavy z ceny pobytu o viac ako 10 pobytov = BONUS vo výške 10 % zľavy z ceny pobytu.

Mimosezónna zľava 10 %. Na podporu predaja v mimosezónnych termínoch (jar a jeseň) poskytujeme zľavu vo výške 10 % na každý deň pobytu. Last Minute zľava 20 %. Na každý dovolenkový pobyt, ktorý nie je obsadený 2 týždne (vo vedľajšej sezóne), resp. 1 týždeň (v hlavnej sezóne) pred jeho začiatkom automaticky poskytujeme 20 % zľavu z bežnej ceny pobytu.

Ubytovanie iba na jednu noc NEPOSKYTUJEME. Pri výnimočnom predaji ubytovania iba na jednu noc si k bežnej cene účtujeme príplatok za ubytovanie vo výške 100 % a navyše poplatok vo výške +25 % z ceny pobytu zohľadňujúci zvýšené náklady z hľadiska logistiky a organizačného zabezpečenia pobytu.

Silvester = príplatok 50 %. Pri predaji ubytovania na Silvestrovský termín si k bežnej cene účtujeme príplatok vo výške 50 % za každý deň pobytu. „Silvestrovský“ termín predávame iba ako celý objekt a ako celotýždňové pobyty s nástupom v sobotu.

Silvester a Vianoce = zľava 20 %. Pri predaji dvojtýždňového pobytu na Silvestrovský termín a termín Vianočných sviatkov poskytujeme zľavu zo „Silvestrovskej“ ceny pobytu vo výške 20 % za každý deň pobytu – t.j. za dvojtýždňový pobyt v období Vianoc a Silvestra bude namiesto pôvodných +50% k bežnej cene účtovaná prirážka vo výške iba +25% za „Silvestrovský“ týždeň pobytu. „Silvestrovský“ a „Vianočný“ termín predávame iba ako celotýždňové pobyty s nástupom v sobotu.

Poznámka: Jednotlivé zľavy, okrem BONUSov pre stálych zákazníkov, nie sú navzájom kombinovateľné. Pri stanovení konečnej predajnej ceny sa zohľadní vždy maximálna možná zľava. Na Silvestrovský termín a termín Vianočných sviatkov sa nevzťahujú žiadne zľavy okrem zliav výslovne určených na tieto termíny.

V cene pobytu nie sú zahrnuté priame náklady na vykurovanie objektu elektrickou energiou vo vykurovacom období ako aj miestny rekreačný poplatok. Tieto poplatky sa vyúčtujú na konci pobytu nasledovne:

Elektrická energia: na začiatku nástupu a na konci pobytu sa odčíta elektromer, rozdiel v kWh sa vyúčtuje v cenníkových cenách Stredoslovenských Elektární (SSE) nasledovne: Silná prevádzka: 0.20 € (s DPH) Slabá prevádzka: 0.12 € (s DPH) Tieto ceny platia od 1.1.2016. Po tomto termíne je zmena cien vyhradená, podľa cenníka SSE.

Rekreačný poplatok sa platí obci Čičmany na rozvoj cestovného ruchu. Poplatok účtujeme za každého ubytovaného hosťa 0.50 € /osoba/noc. Rekreačný poplatok sa platí aj za deti mladšie ako 2 roky aj v prípade, že majú pobyt zdarma.

Kaucia: V zmysle štandardných zmluvných podmienok našich partnerov a sprostredkovateľov ubytovania je zákazník povinný pri nástupe na pobyt uhradiť ubytovateľovi kauciu vo výške 100 €, ktorá mu bude v prípade bezproblémového priebehu pobytu pri odovzdaní objektu v plnej výške vrátená.

Naši pracovníci overia obsadenosť vami zvolených termínov a najneskôr do dvoch pracovných dní vás budú kontaktovať, aby s vami dohodli presné podmienky nástupu na pobyt, cenu ako aj spôsob platby a požadovanú výšku preddavku.

Vaša rezervácia je definitívne potvrdená až po obdržaní dokladu o zaplatení preddavku, čím je ubytovanie záväzne rezervované pre Vás podľa objednávky.

POČET UBYTOVANÝCH

Objednávka je dohodnutá na presný počet osôb. Aj keď v prípade niektorých chát, chalúp a rodinných penziónov je ubytovacia kapacita pohyblivá, počet osôb uvedený na Objednávke je možné prekročiť len po vzájomnej dohode. Ak na pobyt bez nášho súhlasu a bez súhlasu majiteľa nastúpi počet osôb presahujúci celkovú kapacitu objektu, alebo vyšší počet osôb ako je uvedený na Objednávke, ubytovateľ je oprávnený zákazníka neubytovať. Zakázané je aj svojvoľné zvýšenie počtu osôb počas pobytu.

NÁSTUP NA POBYT

Pobyty sa spravidla predávajú ako týždňové pobyty s nástupom a odchodom spravidla v sobotu. Nástup na pobyt je zvyčajne po 14.00 a pred 16.00 hod. Zákazník je povinný uvoľniť objekt v deň odchodu do 10.00 hod., pokiaľ sa nedohodne s prenajímateľom inak. Niekoľko dní pred nástupom na pobyt sa telefonicky spojte s ubytovateľom a dohodnite sa na presnom čase a na mieste stretnutia/nástupu na dovolenku - predídete tým možným nedorozumeniam.

Vopred ďakujeme, že svojim uvedomelým prístupom pri separovaní odpadu chránite naše životné prostredie.

UBYTOVACÍ PORIADOK

Používanie a Odovzdanie objektu Klient je povinný dodržiavať ustanovenia prísny zákaz fajčenia v celom objekte ako aj ostatné ustanovenia Ubytovacieho poriadku. Kópia Ubytovacieho poriadku sa nachádza na viditeľnom a všeobecne prístupnom mieste v objekte. Po ukončení pobytu je klient povinný odovzdať objekt v upratanom stave tak, aby mohol slúžiť ďalším návštevníkom. V opačnom prípade má ubytovateľ právo použiť zloženú kauciu, alebo jej časť ako adekvátnu proti náhradu za spôsobenú škodu, resp. zvýšené náklady na prípravu objektu pre ďalších klientov.

KAUCIA vs Poškodenie ubytovacieho zariadenia

Zákazník je zodpovedný za to, že po uskutočnení pobytu odovzdá ubytovacie zariadenie bez poškodenia. Pre prípad, že počas pobytu dôjde k poškodeniu ubytovacieho zariadenia, má ubytovateľ právo použiť zloženú kauciu, alebo jej časť ako adekvátnu proti náhradu za spôsobenú škodu.

V prípade, že poškodenie objektu zavinené zákazníkom presahuje výšku zloženej kaucie, zákazník je povinný spôsobenú škodu uhradiť a ubytovateľ má právo túto škodu u zákazníka vymáhať. V prípade bezproblémového priebehu pobytu bude kaucia v plnej výške vrátená zákazníkovi pri odovzdaní objektu.

Storno podmienky

Výška storno poplatku je závislá od toho, ako dlho pred začiatkom pobytu nahlásite jeho zrušenie:
- viac ako 60 dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok je 0 % celkovej ceny pobytu.
- viac ako 30 dní pred nástupom na pobyt, najviac však 60 dní: storno poplatok je 30 % celkovej ceny pobytu.
- viac ako 10 dní pred nástupom na pobyt, najviac však 30 dní: storno poplatok je 40 % celkovej ceny pobytu.
- 10 a menej dní pred nástupom na pobyt: 50 % celkovej ceny pobytu.

ZRUŠENIE POBYTU

Zrušenie pobytu je vždy potrebné dohodnúť s ubytovateľom - resp. správcom objektu! Zrušenie pobytu nahláste telefonicky a potvrďte ho aj písomne (e-mailom).

V žiadosti o zrušenie pobytu uveďte vaše meno, adresu, číslo objednávky, termín pobytu a dátum telefonického zrušenia spolu s menom pracovníka, ktorému ste zrušenie nahlásili. Na základe písomného zrušenia pobytu bude vystavený stornovací doklad, ktorý Vám pošleme spolu so zvyškom preddavku, na ktorý máte v zmysle zmluvných podmienok nárok.
Zatiaľ neponúkame zľavu


Kliknite na dátum a predbežne rezervujte.

04
Apríl  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
05
Máj  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
06
Jún  2024
Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne
Zatiaľ nemá hodnotenie

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Čičmany
1645363206-cestakzazitkom-1645356535807.webp Čičmany 0,10 km
Kaštieľ Čičmany
5e5fe0ce72.webp Čičmany 0,40 km
Lyžiarske stredisko Javorinka
c5e65eb6699.webp Čičmany 0,70 km
Pružinská Dúpna jaskyňa
22c62cf7877.webp Pružina 4,90 km
Jaskyňa Babirátka
86e9afe7845.webp Pružina 6,20 km
Skiarena Fačkovské sedlo
4c01e0e8850.webp Kľačno 6,80 km
Peter Gomola