Bardejovské kúpele

Bardejov, Bardejov

fabc4f30834.webp
Bardejovské Kúpele
Bardejovské Kúpele označované za „kúpele pokoja“, patria k najkrajším kúpeľným mestečkám na Slovensku. Nachádzajú sa v krásnom a pokojnom prostredí lesov s výbornými klimatickými podmienkami. V kúpeľoch sa nachádza pešia zóna a lesopark, ktoré všetkým ponúkajú pokoj a oddych od každodenného života. V areáli kúpeľov sa nachádza letné kúpalisko s vyhrievanou vodou, tenisové kurty a krytá tenisová hala, miniaturgolf, kyslíková dráha, turistické + cyklistické chodníky, Múzeum ľudovej architektúry - skanzen, kino, obchodné centrum.
Preslávili sa už v minulosti, najmä svojimi minerálnymi vodami, ktoré blahodárne pôsobia na tráviaci trakt. Prvá písomná zmienka o Bardejovských Kúpeľoch pochádza z roku 1247. V kúpeľoch sa liečila druhá manželka cisára Napoleóna I. – Mária Lujza, neskôr ruský cár Alexander I. a v roku 1895 cisárovná Alžbeta, zvaná Sisi.
Od roku 1997 sme akciovou spoločnosťou, ktorej lôžková kapacita v hlavnej sezóne dosahuje 1000 lôžok, počet zamestnancov sa pohybuje od 200 do 250. Počet návštevníkov kúpeľov posledné tri roky rastie, v roku 2014 nás navštívilo 22 000 klientov, z toho bolo 90% slovenských a 10% zahraničných (Česká republika, Rusko, Bielorusko, Ukrajina, Poľsko,...).
Medzi najnavštevovanejšie atrakcie kúpeľov, ktoré lákajú nielen našich klientov, ale aj obyvateľov okolia, patrí moderné Wellness SPA  - bazénový a saunový svet s kapacitou 150 návštevníkov a Beauty Studio vybavené najmodernejšími prístrojmi na kozmetické kúry a tvarovanie postavy. Obe atrakcie sa nachádzajú v hoteli Ozón.

V zariadeniach našej spoločnosti poskytujeme kúpeľnú starostlivosť klientom zdravotných poisťovní (dospelí aj deti), samoplatiacim klientom, klientom na rekondičných, ozdravných a relaxačných pobytoch. Tradične sa v hoteloch našich kúpeľov konajú aj rôzne kongresy, semináre, školenia a workshopy. Okrem každoročne sa opakujúcich eventov poskytujeme v prípade záujmu priestory a stravovacie služby na svadby a rôzne oslavy.
BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s. majú najširšie indikačné zameranie spomedzi všetkých slovenských kúpeľov, okrem tradičnej liečby vnútorných ochorení pribudli do schváleného indikačného zoznamu choroby ženské, nervové  a ochorenia pohybového aparátu.
Do komplexu spoločnosti BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s. patria štyri hotely - hotel Alexander****, Ozón***, Astória*** a Mier**, depandance hotelov (František, Diana), apartmánové domy Carola a Palmíra, liečebné domy Alžbeta a Helios a 10 menších ďalších ubytovaích zariadení - viliek.

V Bardejovských Kúpeľoch sa úspešne liečia tieto choroby:

- onkologické choroby
- choroby obehového ústrojenstva
- choroby tráviaceho ústrojenstva
- choroby látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou
- netuberkulózne choroby dýchacích ciest
- ženské choroby
V Bardejovských Kúpeľoch pomáhame ľuďom žiť lepší život. Poskytujeme pre nich nielen liečivú vodu, ale aj dobré jedlo, pokoj a pohodlie, dobrý vzduch a veľa času pre seba a nových priateľov. U nás majú všetci možnosť cítiť sa nielen dobre, ale aj mlado. U nás na veku nezáleží!

Príďte sa o tom presvedčiť aj vy.
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Najbližšie ubytovanie v okolí do 30 km

Žiadne objekty

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Slávka Tkáčová a sláčikové…
o600x600-Slavka_Tkacova_a_slacikove_kvarteto___2024_202461114526.webp Bardejovské Kúpele 0,30 km
Skanzen - Múzeum ľudovej…
10153f19464.webp Bardejovské Kúpele 0,30 km
Národopisná expozícia
6a19e512949.webp Bardejovské Kúpele 0,30 km
Hrad Zborov
459bd903312.webp Zborov 3,30 km
Expozícia Slobodné kráľovské…
16bda97a118.webp Bardejov - Šarišské múzeum 4,10 km
Šarišské múzeum - expozícia…
f642dee9698.webp Bardejov 4,10 km