Slovago.sk Prihlásenie
ID objektu: 2228
Dom kultúry ŽSR, Zvolen

The Gentlemen Tour 2019

Termín konania podujatia: 27.09.2019 20:00 - 30.11.2019 00:00

Skupina The Gentlemen Slovakia sa na jeseň vydáva na svoje druhé tour po 15. slovenských mestách. Tento rok sme sa rozhodli pridať do tour aj mestá, kde sme ešte nevystupovali, aby sme sa stali dostupnejšími všetkým ženám. Skupina je zložená výlučne len so slovenských tanečníkov / striptérov. Počas predstavenia si užijete dávku štipľaveho tanca, zvodných pohybov, odnažených tiel, ale hlavne veľa dobrej zábavy. Veríme, že všetky budete odchádzať s dobrou náladou a veľkou inšpiráciou.
Členovia skupiny Lucas a Chris sa tento rok stali dvojnásobnými majstrami sveta v pánskom striptíze, čo len potvrdzuje kvalitu show. Medzi tanečníkmi nájdete opäť známe tváre, ktoré už dobre poznáte z posledného tour, ale pribudli aj nové posily, Diaz a Ricardo. Predstavenie sa skladá z dvoch častí. Každá show je zostavená tak, aby ste sa dobre zabavili a aspoň nachvíľu zabudli na každodenné problémy. Páni sa preto zamerali na originálnosť, nápaditosť, ale hlavne všetko s gentlemenským postojom.
choreograf: Johnny Perfekto – známy tanečník, tréner, showman, zakladateľ lifestylového štúdia Life is Perfect, sa s tancom v krvi už narodil, a práve preto vďaka nemu dosiahol neobyčajné úspechy. Rozvinul začiatky tanečnej scény na Slovensku a pôsobil ako tanečník a tréner doma i v zahraničí. Zmyslom jeho života sa stalo nikdy nekončiace sebazdokonaľovanie, ktoré sa prostredníctvom svojich projektov snaží umožniť aj ostatným ľuďom.
Krajiny v ktorých sa uskutočnilo predstavenie: Rusko, Anglicko, Rakúsko, Nemecko, Lotyšsko, Bielorusko, Švajčiarsko, Česká Republika, Poľsko, Slovensko.
Brány do sál sa otvárajú o 19:00. Ak prídete skôr, čas si môžete skrátiť v našom bare pri miešaných nápojoch alebo v kozmetickom salóniku, ktorý bude pre Vás pripravený vo vstupnej hale. Kozmetické služby sú poskytnuté zadarmo.
Tešíme sa na Vás.
vstupenka VIP GOLD obsahuje:
- exkluzívne sedenie v prvých dvoch radách
- najlepší výhľad na predstavenie
- fotka s tanečníkmi
- pohár sektu
vstupenka SILVER obsahuje:
- sedenie v stredných radách
vstupenka BASIC obsahuje:
- sedenie v zadných radách
Dátum:
27. septembra - 30. novembra 2019
Miesto:
Zvolen, Trenčín, Poprad, Bratislava, Partizánske, Lučenec, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Nové Zámky, Malacky, Prešov, Snina, Hodonín, Sereď
 
Najbližšie ubytovanie v okolí (4)
img
8
Zľava
Chata Pliešovce
Pliešovce
Vlkanovská 185/38 (17,6 km)
img
64
Hotel Golfer
J. Horvátha 910/50
Kremnica (21,2 km)
img
80
99%
2 hodnotenia
Hotel Grand Matej
Kammerhofská 5
Banská Štiavnica (22,3 km)
img
41
Vila Sokáč
Vyhne 28
966 02 (27,3 km)
Najbližšie objekty v okolí (117)