Slovago.sk Prihlásenie
Slnečná 302, Stará Lesná, 059 52

Penzión Baďo ***

Penzióny
 

PENZIÓN BAĎO***

Penzión BAĎO *** bol postavený v roku 2003 v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Stará Lesná, na úpätí Vysokých Tatier priamo pod lyžiarskym strediskom Tatranská Lomnica. Penzión ponúka široké spektrum služieb pre Váš pohodlný pobyt v našom zariadení. Príjemné a ústretové vystupovanie umocní Vaše zážitky v Tatrách.

Ubytovanie

Pre milovníkov turistiky a hôr ponúkame komfortné ubytovanie v dvadsiatich jednoduchých a prakticky zariadených izbách. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Rozloha niektorých izieb umožňuje ubytovanie aj osôb na prístelke.
Izba obsahuje dvojposteľovú manželskú posteľ (možnosť rozdeliť na dve samostatné postele), kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, televízor so satelitným príjmom, bezplatné pripojenie na internet. Všetky izby v našom ubytovacom zariadení sú nefajčiarske. Každá izba obsahuje úložný priestor pre odloženie lyží či bicyklov. Spomedzi penziónov v našom okolí je penzión BADO *** zárukou komfortu pre klientov aj vďaka samostatným sociálnym zariadeniam a sprchovému kútu, ktoré sú súčasťou každej izby. Niektoré izby ponúkajú výhľad z balkóna.

Celková kapacita penziónu je 60 hostí. Samozrejme k dispozícii máme navyše samostatne stojaci apartmán, ktorý je súčasťou areálu nášho rezortu. Kapacita apartmánu je 5 lôžok + prístelka.

Apartmán

Ponúkame ubytovanie v moderne zariadenom apartmáne, ktorý sa nachádza v apartmánom areáli penziónu BADO*** priamo pod lyžiarskym strediskom Tatranská Lomnica. Luxusný apartmán umocní pocit Vášho súkromia i rodinnej pohody na Vašej dovolenke vo Vysokých Tatrách.
Novo postavený apartmán*** má 65 m2 a je vybavený:

    Kuchyňa: kuchyňa vybavená chladničkou s mrazničkou, plynový sporák, umyvadlom a plne vybaveným kuchynským náradím na varenie.
    Obývacia izba: k dispozícii máte veľkú obývaciu miestnosť s gaučom, TV, SAT, rádiom.
    Spálne: 2x spálne, každá s dvoma posteľami.

Reštaurácia penziónu BADO***

Reštaurácia penziónu BADO*** poskytuje komfort a pohodlie pre všetkých hosti nášho ubytovacieho zariadenia. Naša kuchyňa pripravuje široký sortiment jedál a reštauračný bar je pripravený servírovať ako teplé tak i studené nápoje, alkoholické i nealkoholické. Reštaurácia ponúka čisto slovenskú kuchyňu, týždenný rozvrh je vždy k dispozícii našim hosťom. V prípade alergii, resp. vegetariánskej stravy, je možné požiadať o nemäsitú stravu. Každá izba disponuje svojim stolom, ktoré počas pobytu používa pri raňajkách či večery, podľa typu objednaného pobytu. Pri vstupe do reštaurácie sa nechajte usadiť hostiteľom alebo čašníčkou.

Kaviareň RickyCoffee

Naši hostia môžu navštíviť kaviareň. Tá je situovaná v areáli penziónu BADO. Kaviareň Ricky Coffee je pre našich hostí dostupná týždenne od 16:00 hodiny, pričom mimo sezóny je v pondelok a utorok zatvorená. V sezóne je otvorená okrem pondelka celý týždeň.

Konferenčná miestnosť

Naše zariadenie ponúka pre spoločnosti riešenia Vašich prezentácii pre obchodných partnerov, či team buldingov pre Vašich zamestnancov. Naše zariadenie je pripravené uskutočniť Vaše eventy podľa Vašich predstav a požiadaviek. Penzión BADO disponuje konferenčnou miestnosťou a reštauráciou s možnosťou realizovať: workshop, prezentácie, firemné oslavy, team building, výročné stretnutia a školenia. Plne klimatizovaná miestnosť s moderným technickým vybavením bola navrhnutá pre 25 až 30 ľudí.

Parkovisko

Penzión BADO*** disponuje parkoviskom s dostatkom parkovacích miest pre každú izbu v našom ubytovacom zariadení. Parkovisko disponuje taktiež garážou pre prípad zaparkovania motorky (priestor pre uloženie 2 motoriek). Parkovisko disponuje 21 parkovacími miestami a 1 parkovacím miestom pre autobus. Parkovisko je pre našich hostí poskytované bezplatne a je súčasťou platby za pobyt.

Lyžiareň pre ubytovaných hostí

Všetci naši hostia majú k dispozícii úložné priestory v našej lyžiarni, kde vedia sušiť a uskladniť veci alebo odložiť lyže či bicykle. Penzión BADO*** ma k dispozícii 20 skríň s úložným priestorom.

Sauna / posilňovňa / fitness

Penzión BADO*** má k dispozícii saunu pre 4 osoby, vírivú vaňu pre 2 osoby s možnosťou odpočinku a relaxu. Fínska sauna umožňuje úplnú regeneráciu Vášho tela po namáhavej túre či lyžiarskom dni. V našom fitness centre sú vám k dispozícii posilňovacie stroje, kardio stroje alebo veslovací trenažér, na ktorých môžete precvičovať všetky svalové partie.

Deti ako doma / detské ihrisko

Exteriér penziónu BADO*** poskytuje pre najmenších bezpečné detské ihrisko, na ktoré je pekný výhľad z terasy pri vstupe do penziónu. Na ihrisku sa nachádza drevená preliezka so šmýkačkou, hojdačky a pod. Radi Vám zapožičiame bezplatne badminton, softenis, lietajúce taniere v letnom období a v zime boby, šmýkacie lopaty, sane a pod. V penzióne máme pre detičky k dispozícií rôzne hračky v našom malom detskom kútiku, alebo radi zapožičiame farbičky, pastelky a krásny obrázok s tématikou Tatier, nášho penzióna, alebo vlastného detského motívu odmeníme malým sladkým prekvapením. V konferenčnej miestnosti podľa želania premietame cez dataprojektor rôzne rozprávky.

Ďalšie služby: grilovanie (posedenie v altánku), lyžiareň, sklad bicyklov, Relax centrum, turistické a cyklistické trasy (turistické mapy), večerný program, vináreň...

Okolie

Poloha penziónu je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých a Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov a neďalekých jaskýň. Taktiež svojimi výhodnými cenami je vhodný pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy, pobyty seniorov, vzdelávanie a pracovné stretnutia.

Tešíme sa na Vás a Vašich najbližších.

Cenník
Letná sezóna (15.Jún - 15.September)
      
149.00 €
apartmán / noc
Jarná sezóna (3.Január - 10.Marec)
      
149.00 €
apartmán / noc
Jarná sezóna (3.Január - 10.Marec)
      
59.00 €
2 lôžková izba / noc
Letná sezóna (15.Jún - 15.September)
      
59.00 €
2 lôžková izba / noc
Jarná sezóna (3.Január - 10.Marec)
      
52.00 €
1 lôžková izba / noc
Letná sezóna (15.Jún - 15.September)
      
52.00 €
1 lôžková izba / noc
Raňajky
5.00 €
Polpenzia
12.00 €
Prístelka
15.00 - 29.00 € / deň
Mimo sezóny (10.03.-28.03.), (29.04.-15.06.), (15.09.-15.10.) Jednolôžková - 42,- € Dvojlôžková - 49,- € Apartmán - 99,- € Prístelka - 15,- € Chatka / Osoba - 14,- € Sezóna (15.06.-15.09.), (03.01.-10.03.) Jednolôžková - 52,- € Dvojlôžková - 59,- € Apartmán - 149,- € Prístelka - 17,- € Chatka / Osoba - 16,- € Top sezóna (27.12.-03.01.) Jednolôžková - 85,- € Dvojlôžková - 89,- € Apartmán - 169,- € Prístelka - 29,- € Raňajky - 5,- € Polpenzia - 12,- € Nástup na ubytovanie je po 14:00 hodine. Parkovisko je otvorené do 22:00 hodiny a znovu otvárané o 6:00, zamykateľné, kontrolované kamerovým systémom. Parkovisko je pre našich hostí poskytované bezplatne a je súčasťou platby za pobyt. Možnosti platby V našom ubytovacom zariadení je možné platiť len v hotovosti alebo platbou vopred. Pri hosťoch, ktorí k nám prichádzajú cez cestovné agentúry sa riadia obchodnými a platobnými podmienkami daných cestovných agentúr. V penzióne BADO je možné platiť priamo pri nástupe na ubytovanie. Tiež je možné zaplatiť dopredu pri potvrdení rezervácie. Ďalej je možné platiť: prevodom na účet, platbou vopred, platbou pri nástupe „check in“ Celoročne ponúkame výhodné akciové pobytové balíčky. Pre rodiny s deťmi sme pripravili cenovo výhodný pobyt s cenou pre dieťa do 3,9 rokov ZADARMO. Príďte si oddýchnuť do Vysokých Tatier – pripravili sme pre Vás aj ďalší výhodný pobyt „Relax v Tatrách“, ktorého výhody môžete využívať už pri pobyte nad 2 noci.
Vybavenie
Minimálna obsadenosť:
1 osoba
Bezbariérový prístup:
Áno
Maximálna obsadenosť:
65 osôb
Internet v objekte:
Áno
Počet spální:
30
Oplotenie objektu:
Nie
Počet WC:
30
Spôsob kúrenia:
Elektrické kúrenie
Vybavenie kúpeľne:
Sprcha
Rozloženie izieb:
20 x 2-lôžkové, 3-lôžkové, 4-lôžkové, prístelky, 1 x apartmán
Pobyt s domácim zvieraťom:
Neuvedené
Fajčenie v objekte:
Nie
Mobilný signál:
Telekom, O2, Orange
Výbava pre deti:
Hračky, Detský kútik
Vybavenie kuchyne:
Poháre, Taniere
Pri objekte:
Posedenie, Altánok, Grilovačka
Vybavenie izieb:
CD/DVD prehrávač, TV, Satelit, Balkón, V každej izbe kúpeľna a WC, Prístelka
Športové možnosti:
Fitness, Bicykle
Vybavenie pre wellness:
Neuvedené
Možnosti stravovania:
Raňajky, Polpenzia, Bez stravy
Spoločenská miestnosť:
Áno
Spoločenské priestory:
Neuvedené
Najbližšie
Parkovanie:
monitorované kamerovým systémom
Najbližšia autobusová zastávka:
250 m
Najbližšie potraviny:
100 m
Najbližšia reštaurácia:
v objekte
Najbližšia vlaková zastávka:
1 km
Ostatné
Ubytovateľ hovorí jazykmi:
 Slovenský
Možnosti platby:
 Platba v hotovosti, Platba na účet
Obsadenosť
Nie sú označené žiadne obsadené termíny.
Dostupnosť termínov si môžete overiť po uskutočnení predbežnej rezervácie.
PoUtStŠtPiSoNe
 
1
65
2
65
3
65
4
65
5
65
6
65
7
65
8
65
9
65
10
65
11
65
12
65
13
65
14
65
15
65
16
65
17
65
18
65
19
65
20
65
21
65
22
65
23
65
24
65
25
65
26
65
27
65
28
65
29
65
30
65
31
65
   
       
Predbežná rezervácia
Hodnotenie
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí boli ubytovaní a využili službu Slovago.sk
Celkové hodnotenie
0%
0 %
podľa hodnotení
Lokalita
0%
Personál
0%
Služby
0%
Vybavenie
0%
Čistota
0%
Atrakcie v okolí
0%
Strava
0%
Cena
0%
Hodnotitelia
Zatiaľ nemá hodnotenie.
Najbližšie ubytovanie v okolí (17)
Najbližšie objekty v okolí (112)