Competition

1630678374-Sutaz-FB-Apartman-Beauty-Tatry.jpeg

Milí priatelia,

vyhrajte 2 vstupenky na festival Skaly! Príďte sa rozlúčiť s letom bohatým programom na festival Skaly na Slnečných Skalách pri Žiline.

Viac sa dočítate TU


Sledujte nás na Instagrame a vyhrajte ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc vo Veľkej Lomnici v Tatrách.

Zapojte sa do našej instagramovej súťaže o ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc. Pravidlá sú jednoduché. Stačí, ak sa stanete followerom nášho profilu @slovago.sk a @wonderfulslovakia na Instagrame a v komentári pod touto súťažnou fotografiou označíte osobu, ktorá pôjde s vami na pobyt. Súťaž bude prebiehať do 20.3.2018

Spojte príjemné s užitočným a sledujte náš profil. Nájdete tu výber ubytovacích zariadení na Slovensku. O novinkách, akciách a zaujímavých súťažiach sa dozviete medzi prvými!

O Penzióne Biela Voda

Nachádza sa v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Ponúkame ubytovanie v komfortných, účelne a moderne zariadených izbách s kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. V celom penzióne je 24 hodín denne k dispozícii bezdrôtové internetové pripojenie WIFI. Každá izba ma vlastný televízor a chladničku. V objekte sa taktiež nachádza miestnosť s biliardom, stolným futbalom a šípkami a druhá miestnosť so stolným tenisom a kinomiestnosť. Lokalita poskytuje veľa možností výletov, či už do tatranskej prírody alebo za kultúrnymi pamiatkami. Z objektu je prekrásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier. Viac informácií nájdete na https://www.slovago.sk/penzion-biela-voda

Podmienky súťaže:

  • Organizátor súťaže je portál Slovago.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné byť followerom Instagram profilu @slovago.sk a @wonderfulslovakia a označiť @osobu v komentári pod súťažným príspevkom
  • Súťaž končí 20.3.2018. Zúčastniť súťaže sa môže každý, kto v komentári označí jednú alebo viacero osôb.
  • Výherca bude vyžrebovaný do jedného dňa odo dňa ukončenia sútaže, jeho meno oznámime na stránke Slovago.sk - BLOG a Instagrame.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.

Víťazom súťaže o ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc v penzióne Biela Voda sa stáva slečna Ľudmila Galandová!

Srdečne blahoželáme. Ostatní nezúfajte, pripravíme pre vás ďalšiu súťaž.

We use cookies for website analysis, website functions and targeted advertising. By browsing this site, you agree to their use. You can change the consent or revoke it HERE Cookies