Prihlásenie
ID atrakcie: 665
Balkánska 92, Bratislava - Rusovce

Raftovanie Čunovo

Šport

Raftovanie Čunovo

V Areáli vodných športov v Čunove je vybudovaný jeden z najlepších umelých kanálov na svete. Je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Obtiažnosť vody sa pohybuje od WW II - IV a možno ju regulovať. Dĺžka pravého kanála je 460m a ľavého 356m, priemerná hĺbka vody je 1500mm a najväčší spád má 3,5m a je známy pod menom Čunovská Niagára. Kanále sa končia dvoma výstupmi, ktoré ústia priamo do Dunaja.

Čunovský kanál má 5 rôznych a meniteľných druhov tratí. Okrem raftovania firma RAFTO ponúka splav na kajaku alebo kanoe, paintball, let balónom, catering, možnosť usporiadania firemnej párty a iné atrakcie. CK RAFTOvanie je najväčšia vodácka cestovná kancelária na slovenskom trhu, ktorá ponúka rafting nielen na Slovensku, ale na celom svete.

Areál vodných športov Čunovo svojím vybavením spĺňa kritériá športových štadiónov najvyššej kvality, takže tu možno organizovať preteky na európskej a svetovej úrovni. Areál poskytuje tréningové možnosti nielen pre výkonnostných vodných slalomárov a rafterov, ale aj pre amatérskych športovcov. Záujemcovia, ktorí si tento adrenalínový šport chcú vyskúšať na vlastnej koži, sa môžu vopred objednať a absolvovať trasu so skúseným inštruktorom.

 

Najbližšie ubytovanie v okolí
img
20
(0,1 km) Penzión pri kaštieli
Balkánska 86/57, Bratislava
img
56
(7,6 km) Penzión Raki a ubytovňa
Kopčianska 82/D, 851 01 Bratislava
img
85
Zľava
(9,9 km) Botel Gracia
Rázusovo nábrežie, Bratislava
img
168
Zľava
(10,6 km) Patio Hostel
Špitálska 35, Bratislava
img
43
(11,6 km) Hotel Orlan
Strojnícka 99, 821 05 Bratislava
Ďalšie objekty v okolí