Slovago.sk Prihlásenie
ID objektu: 2420
Kino MOSKVA, Martin

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!

Termín konania podujatia: 03.09.2020 17:00 - 29.11.2020 18:00

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Macka. Zase priletí náš večne opakujúci sa Papagáj a dedko príde vytiahnuť repku. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a tiež ich naučíme nový tanec Šlapy šlapy.  Rozcvičíme Pecivála, rozpletieme Motáčika Popletáčika a vystrašíme Babu Jagu.  Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami.  Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu a pomôžeme našej planéte pesničkou Naša Zem. Samozrejme poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky Šeja hoja a Bim, bam, bom. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá, Bumbác a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. Tešíme sa na vás. Vaši Smejko a Tanculienka.
Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.
Každá osoba, dospelý aj dieťa bezohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.
Ako bonus k zakúpeným štyrom lístkom dostanete voucher na získanie DVD Naživo Hip hip hurá! so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!
Dieťa s platným ZŤP  preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou  nárok na vrátenie 50 %  zo vstupného.
Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou
Dátum:
3. septembra - 29. novembra 2020
Miesto:
Martin, Vrbové, Trnava, Ružomberok, Nemšová, Bratislava, Banská Štiavnica, Nové Zámky, Pezinok, Bytča, Kežmarok, Svit, Stará Ľubovňa, Krompachy, Trenčín, Komárno, Šamorín, Senica, Čadca, Podbrezová, Levice, Piešťany, Banská Bystrica, Prievidza, Košice, Prešov, Svidník, Poprad, Nitra, Brezno, Hnúšťa, Žilina
 
Najbližšie ubytovanie v okolí (6)
img
16
Zľava
Ubytovňa TCKompas
Vojtecha Spanyola 37
Žilina (21,5 km)
img
27
Zľava
Chata Horec
Liptovské Revúce 725 (24,7 km)
img
30
Zľava
Penzión pod Vlkolíncom
Do uhliska 7550/3
Ružomberok (27,2 km)
img
16
Zľava
93%
2 hodnotenia
Perníková chalúpka
Istebné 88
027 53 Istebné (27,4 km)
img
9
Zľava
Penzión Vasilko
Vŕštek 315
Liptovská Osada (27,8 km)
img
17
Zľava
93%
2 hodnotenia
Apartmány Tília Gäceľ
Gäceľská cesta 2
Oravská Poruba (29,6 km)
Najbližšie objekty v okolí (150)