Slovago.sk Prihlásenie
ID objektu: 2318
Historická radnica, Košice

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!

Termín konania podujatia: 17.01.2020 17:00 - 30.04.2020 18:00

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Macka. Zase priletí náš večne opakujúci sa Papagáj a dedko príde vytiahnuť repku. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a tiež ich naučíme nový tanec Šlapy šlapy.  Rozcvičíme Pecivála, rozpletieme Motáčika Popletáčika a vystrašíme Babu Jagu.  Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami.  Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu a pomôžeme našej planéte pesničkou Naša Zem. Samozrejme poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky Šeja hoja a Bim, bam, bom. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá, Bumbác a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. Tešíme sa na vás. Vaši Smejko a Tanculienka.
Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.
Každá osoba, dospelý aj dieťa bezohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.
Ako bonus k zakúpeným štyrom lístkom dostanete voucher na získanie DVD Naživo Hip hip hurá! so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!
Dieťa s platným ZŤP  preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou  nárok na vrátenie 50 %  zo vstupného.
Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou

Dátum:
17. januára - 30. apríla 2020
Miesto:
Košice, Snina, Bardejovské Kúpele, Prešov, Bratislava, Trnava, Nová Baňa, Trenčín, Trstená, Nováky, Nitra, Rajec, Sabinov, Krompachy, Poprad, Revúca, Turčianske Teplice, Banská Bystrica, Martin, Ružomberok, Kežmarok, Poltár, Nemšová, Banská Štiavnica, Nové Zámky, Bytča, Pezinok, Podbrezová, Komárno, Šamorín, Hnúšťa, Senica, Čadca, Vrbové

 

Najbližšie ubytovanie v okolí (1)
img
21
Zľava
95%
1 hodnotenie
Penzión Zlatý jeleň
Bankov 7
Košice (4,6 km)
Najbližšie objekty v okolí (69)