Slovago.sk Prihlásenie
ID objektu: 2182
Prievidza

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!

Termín konania podujatia: 28.09.2019 10:00 - 28.11.2019 18:00

5. výročie Smejko a Tanculienka: Všetko najlepšie!

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Medvedíka. Zase priletí náš večne opakujúci sa Papagáj. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a potešíme známou Hlava ramená.  Rozcvičíme Pecivála a vystrašíme Babu Jagu. A možno aj Klbko pôjde do sveta a stretne Hrušku zelenú. Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami. Spoznáme nový tanec Šlapy Šlapy. Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu. Samozrejme poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky ako Máme tu leto,  Ahoj, ahoj! aPápá. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie.
Tešíme sa na vás.
Miesto:
Prievidza, Partizánske, Trnava, Stará Turá, Bratislava, Brezno, Sereď, Martin, Košice, Michalovce, Levoča, Poprad, Banská Bystrica, Čadca, Prešov, Kežmarok, Liptovský Mikuláš, Šaľa, Bytča, Šamorín, Trenčín, Pezinok, Levice, Handlová, Zlaté Moravce
Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.
Každá osoba, dospelý aj dieťa bezohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie.
Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.
Ako bonus k zakúpeným štyrom lístkom dostanete voucher na získanie DVD Naživo Hip hip hurá! so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!
Dieťa s platným ZŤP  preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou nárok na vrátenie 50 %  zo vstupného.
Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou
 
Najbližšie ubytovanie v okolí (3)
img
17
Zľava
Drevenica Brundzovce
Čičmany 135
013 17 (21,3 km)
img
64
Hotel Golfer
J. Horvátha 910/50
Kremnica (24,1 km)
img
20
Chata Mojtín
Mojtín 110
Mojtín (27,8 km)
Najbližšie objekty v okolí (89)