Slovago.sk Prihlásenie
ID objektu: 2351
AXA aréna NTC Bratislava

ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Termín konania podujatia: 13.06.2020 11:00 - 13.06.2020 21:30

13. júna 2020 sa na Slovensku v Bratislave uskutoční prvý open-air tribute koncert ROCK LEGENDS. V Európe sa už veľa rokov konajú veľké tribute rockové koncerty a konečne aj na Slovensku sa uskutoční prvý tribute koncert rockovej hudby. Agentura SHOW SLOVAKIA prinesie na Slovensko všetkým fanúšikom kvalitnej rockovej hudby nezabudnuteľnú, veľkolepú show. Všetko bude prvýkrát a bude to skvelé.
- po prvýkrát na Slovensku sa bude konať tribute koncert rockovej hudby.
- po prvýkrát, kvôli open-air tribute koncertu ROCK LEGENDS, strecha NTC sa otvorí, aby sa tisíce fanúšikov rockovej hudby cítili šťastne pod holym nebom.
- diváci po prvý krat uvidia pať plnohodnotných predstavení patich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a USA.
Koncert zahŕňa:
1. Not The Rolling Stones (UK) – tribute Rolling Stones.
2. AC/DC UK – tribute AC/DC.
3. Guns or Roses (UK) – tribute Guns N’ Roses.
4. Bon Giovi (UK) – tribute Bon Jovi.
5. Help! a Beatles (USA/SLO) - tribute Beatles.

Celý deň k dispozicii budú stanky s rôznymi občerstvenijmi a nápojmi. Dvere NTC pre divákov sa otvoria o 11:30, koncert potrvá do 21:30. Koncert bude moderovať SiFon (rádio Anténa Rock). Medzi vystúpeniami skupín sa uskutočnia Žreby o hodnotné ceny. Žrebovanie hlavnej ceny - 2 lístky na koncert Guns’n Roses v Prahe 19. júna 2020 sa uskutoční pred posledným predstavením o 19:50 hod.
Kapacita NTC je obmedzená, takže sa predáva obmedzeny počet vstupeniek. Vstupenka je platná celý deň. Po vstupe do NTC dostane každý divák osobné potvrdenie svojej prítomnosti, vďaka ktorému bude môcť v prípade potreby ísť nad rámec NTC a vrátiť sa späť. Akákoľvek preprava napojev a jedal na miesto konania koncertu je zakázaná. V nepriaznivom počasí si organizátor vyhradzuje právo na uzavretie strechy NTC. Počasie nebude mať vplyv na prácu stankov a koncert.
Pre všetkých divákov bude v priestoroch NTC k dispozícii tanečná plocha a miesta na sedenie. Práve tu si diváci môžu oddýchnuť ako aj skonzumovať jedlo a nápoje. Taktiež budú pripravené miesta na sedenie aj státie. To všetko je zahrnuté v cene vstupenky.
Päť nezabudnuteľných predstavení najlepších tribute rockových skupín našej doby za jeden deň! Bude to skvelé, nenechajte si ujsť!
Ďalšie informácie, line up a všetky spravy budú k dispozícii na webovej stránke www.showslovakia.sk a na Facebooku.
Zmena programu vyhradená.
Vstupenky pre ZŤP v cene 1€/ doprovod v cene 20 €, predaj len na mieste v deň konania koncertu.
 
Najbližšie ubytovanie v okolí (2)
img
85
Zľava
99%
2 hodnotenia
Botel Gracia
Rázusovo nábrežie
Bratislava (3,3 km)
img
53
Zľava
100%
1 hodnotenie
Hotel Majolika
Súkenícka 41
900 01 Modra (22,9 km)
Najbližšie objekty v okolí (221)