BLEK END VAJT
7/6/2023 o 19.00
DK RUŽINOV
Slovkoncert.eu spoločne s agentúrou NORDPRODUCTION privážajú svetovú premiéru zábavného rozprávania dvoch vynikajúcich komikov a zabávačov BLEK END VAJT. Základ názvu programu vychádza zo skomolenín anglických slov ktoré poukazujú na ich rôznofarebnosť vlasov.
MILAN PITKIN
Narodil sa 23. mája 1950 v Prahe. Vlastným menom Milan Krivský. Vyštudoval poľnohospodársku školu. Živil sa ako taxikár a stavbár, (jazdil s bagrom, buldozérom, nákladiakom a žeriavom). Od roku 2000 sa objavuje na televíznych obrazovkách, začínal v programe TO JE FÓR, potom už vystupoval pravidelne s Ivanom Mládkom, s ktorým sa spoznal na zabíjačke u svojej sestry. Vystupoval v programe COUNTRY ESTRÁDA aj v rôznych ďalších zábavných programoch, napr. Všechnopárty Karla Šípa alebo Buřtcajk Zdeňka Izera. Teraz vystupuje v sitcome CYRANOV OSTROV. Vo voľnom čase hrá šach a tenis. Jeho kultovou vetou, ktorou často zakončuje svoje skeče, je „no a vo- vovo tom to je...“ Milan je aj hudobník, vyhlásený spevák piesní Waldemara Matušku, s ktorým bol dobrý kamarát a od ktorého pri jednej z návštev u speváka v USA dostal originálne hudobné podklady jeho piesní.
Zdeněk Godla
Český herec, narodil sa 05.05.75 v Chomutove. Než sa postavil pred kameru, nežil práve príkladným životom. Bol odsúdený na päť a pol roka väzenia za lúpežné prepadnutie, ktoré spáchal so svojimi kamarátmi. Po prepustení sa rozhodol začať znova a zariekol sa, že už sa za mreže nikdy nevráti.
K herectvu sa dostal úplne náhodou. Vykonával práve verejnoprospešné práce v Chomutove a na dvore pošty prebiehal casting režiséra Petra Václava na rolu v jeho koprodukčnej dráme Cesta von. Zdeněk Godla sa prihlásil a svojim prejavom zaujal režiséra natoľko, že ho potom obsadil aj do svojich ďalších filmov Nikdy nie sme sami a Skokan. Následne dostal ponuku od Jána Prušinovského na rolu cigána Franta v seriáli Most!, ktorý mal obrovský divácky ohlas a prakticky cez noc z neho urobil hviezdu.
Odvtedy sa Zdeněk objavil v epizódnych rolách v seriáli Rapl či Ordinácia v ružovej záhrade, menšiu úlohu mal aj vo filmoch Prípad mŕtveho nebožtíka a Šťastie je krásna vec.
Zdeněk Godla je viac ako 20 rokov šťastne ženatý a má 3 deti. Prestížnym americkým časopisom The Hollywood Reporter je prirovnávaný k slávnemu hercovi Ericovi Banovi.
Zľavy: RAD A a B JE VYHRADENÝ PRE ĽUDÍ NAD 65 ROKOV A ZŤP. OPRÁVNENOSŤ ZAKÚPENIA TÝCHTO VSTUPENIEK BUDE KONTROLOVANÁ PRI VSTUPE DO SÁLY.
MDŽ ZĽAVA AJ ZPRAVA 1+1: Akcia ku sviatku MDŽ. Pri kúpe jednej vstupenky dostanete druhú zadarmo! Akcia platí od 7.3.2023 do 9.3.2023!