Horský hotel Mních

Bobrovec 909, Liptovský Mikuláš

2126cb7e917.webp
Objavte čaro Liptova v Horskom hoteli Mních
Horský hotel Mních*** je vďaka unikátnej polohe uprostred krásnej prírody za dedinkou Bobrovec, pestrej ponuke služieb a výnimočne osobnému prístupu miestom, kde nájdete skutočný oddych a zažijete nezabudnuteľné chvíle na Liptove. Očarí vás výhľad na malebné liptovské kopce a majestátne lesy, ktoré patria k najkrajším na Slovensku. Povestné špeciality našich kuchárov si vychutnáte v unikátnych dobovo zariadených priestoroch, relaxovať budete na terase pri jazierku a zašportujete si pod holým nebom v areáli hotela.
UBYTOVANIE
Poskytujeme ubytovanie v pohodlných izbách, apartmánoch a zrubových chatkách priamo v areáli hotela.
Zloženie izieb:
6 x dvojlôžková izba
14 x dvojlôžková izba s možnosťou prístelky
3 x apartmán
5 x zrubová chatka pre 5 osôb
Celková kapacita hotela: 46 lôžok + 20 prísteliek
Celková kapacita zrubov: 25 osôb
Pre deti zabezpečíme detskú postieľku.
Ubytovanie domácich zvierat je možné len v zrubových chatkách.
Kategórie izieb:
Dvojlôžková izba - manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka, ponúka krásny výhľad na Západné Tatry
Dvojlôžková izba s prístelkou - útulne zariadené dvojlôžkové izby s prístelkou, pre rodiny s dieťaťom
Apartmány - pre náročnejších hostí, ako aj rodiny s deťmi poskytujeme komfortné ubytovanie v troch apartmánoch (dve samostatné miestnosti - spálňa, obývacia miestnosť pre 3 dospelé osoby, alebo 2 dospelé osoby a 2 deti).
ZRUBY
Štýlové ubytovanie pre rodiny i skupiny, maximálne pre 5 osôb (3+2), ktoré sú situované v tesnej blízkosti hotela. Na prízemí zrubu sa nachádza predsieň, spoločenská miestnosť a toaleta. Na poschodí je dvojlôžková izba s prechodom do trojlôžkovej izby. Pri každom zrube je vytvorené ohnisko, kde si môžete pripraviť vlastnú opekačku či grilovačku. Zruby sú prevádzkované celoročne.
STRAVOVANIE
Horský hotel Mních*** je povestný svojou výbornou kuchyňou pod vedením šéfkuchára Vladimíra Gregušku a kulinárskymi pochúťkami, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Poctivá domáca kuchyňa ponúka tradičné lokálne špeciality, jedlá medzinárodnej kuchyne a tiež chutné jedlá zdravej výživy a špeciálne jedlá pre vegetariánov, celiatikov či ľudí trpiacich laktózovou intoleranciou.
Pre uzavretú spoločnosť ponúkame priestory:
- Salónik pre 30 osôb
- Hotelová reštaurácia pre 80 osôb, po spojení s Pustovňou starého mnícha pre 120 osôb
- Západná sála pre 80 osôb
- Rytierska sála pre 100 osôb
- Humno starých materí  aj s vonkajším sedením pre 80 osôb
PRE DETI
Vďaka polohe hotela priamo v lone čarokrásnej liptovskej prírody, uprostred hôr a ďaleko od rušných a znečistených miest, tu deti aj dospelí nájdu oázu pokoja, slobody a dobrodružstva. V Horskom hoteli Mních radi privítame aj tých najmenších hostí. V priateľskej rodinnej atmosfére sa o Vás postará ústretový personál.
Ponúkame: rodinné zľavy, detské postieľky, zapožičanie Babyphone, zapožičanie nočníka, redukcie na WC, vaničky
Zábava a hry pre deti: detský kútik, pozeranie rozprávok (interiér), nové rozľahlé drevené vonkajšie ihrisko (preliezačky, hojdačky, pieskovisko), požičovňa bicyklov, sánok, zapožičanie spoločenských hier, maxi šachy, mini zoo, jazda na poníkovi, elektronické autíčko, megatrampolína, jazierko s rybkami
Služby reštaurácie pre deti: detské stoličky, detské menu a nápoje, diétne stravovanie, detské príbory, poháre, priestor na odkladanie kočíka, prebaľovací pult
Animačný program pre deti/detské oslavy
Pre Vaše deti radi pripravíme zaujímavý a bohatý animačný program (detské narodeninové párty a oslavy). Počas sviatkov ako Silvester či Veľká noc sa u nás tradične deti zabavia počas skvelého sprievodného programu. Animačný program je možné zabezpečiť aj v iných termínoch na objednávku. Pre našich najmenších hostí sme pripravili množstvo zábavných aktivít v exteriéri aj interiéri hotela, ktoré im zaručene vyčaria úsmev na tvári.
KONFERENCIE & TEAMBUILDING
Pohodlná dostupnosť z diaľnice (len 11 km z diaľnice D1). Unikátne prírodné podmienky v okolí hotela vytvárajú dokonalé prostredie pre obľúbené teambuildingové outdoorové aktivity. Deň plný zážitkov zavŕši fantastická hostina v štýlových priestoroch Pustovne starého mnícha alebo Humna starých materí. Firemné eventy sú našou špecialitou a radi pre vás pripravíme pestrý program šitý na mieru.
Rytierska sála - priestor na školenie 2 skupín ľudí (14+86), kapacita: 100 hosti
Západná sála -  kongresy, školenia, prezentácie, obchodné stretnutia, hudobné podujatia, koncerty, gastronomické stretnutia, interiérové športové aktivity, večernú zábavu, diskotéku ..., kapacita: 80 hosti
Salónik -  firemné rokovania alebo menšie prezentácie, či školenia, firemné porady, obchodné stretnutia, rodinné oslavy..., kapacita: 35 hostí
SVADBY & OSLAVY
Čarovné prostredie horského hotela s prekrásnou okolitou prírodou v srdci Západných Tatier je ideálnym miestom pre jedinečné svadby a oslavy. Vynikajúca kuchyňa, grilovačka v unikátnych priestoroch, program s tradičnými prvkami či romantický obrad na terase patria k našim špecialitám.
AKTIVITY
Relax a šport v areáli hotela - sauna, masáž, vírivo-masážny bazén, požičovňa bicyklov a sánok, úschovňa lyží, spoločenské hry, tenisový kurt, biliard a stolný futbal. Ďalšie možnosti v okolí: lyžovanie, turistika, jazda na koni, cykloturistika, hubárčenie, aquapark
Tešíme sa na Váš príchod!
Zľava Platné od Platné do
ŠPECIÁLNE PONUKY - výhodný pobytový balík  - -
Zatiaľ nemá hodnotenie

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Kolobežky
cf8de5d4231.webp Liptovský Mikuláš 3,70 km
Lyžiarsky areál Žiar - Dolinky
7d550b67480.webp Žiar 4,00 km
Zábavný park Liptov
1601568717-zabavny-park-liptov-25-1240x800x.webp Liptovský Mikuláš 7,00 km
Tatrapolis - Svet miniatúr
1628519363-kosiceplus-1628518824313.webp Liptovský Mikuláš 7,20 km
Hurricane Factory
42e84fc3808.webp Liptovský Mikuláš 7,20 km
Čarovný les Lumagica
1640888720-267598525-277316604263430-3809877933983926392-n.webp Liptovský Mikuláš 7,20 km

Hodnotenie [0]

 • Lokalita
  0,00%
 • Personál
  0,00%
 • Služby
  0,00%
 • Vybavenie
  0,00%
 • Čistota
  0,00%
 • Atrakcie v okolí
  0,00%
 • Strava
  0,00%
 • Cena
  0,00%
 • Priemer
  0,00%
Pridať hodnotenie