Donovalkovo - hlavné mesto detí

Mistríky 467, Donovaly, Donovaly

938fc992138.webp
Donovalkovo - hlavné mesto detí
Donovalkovo –  je zmenšenina reálneho mestečka. Nájdete v ňom 17 domčekov – obchod, kadernícky salón, hasičskú stanicu, rozprávkový domček a mnoho iného! Pre malých pretekárov je vybudovaná pretekárska dráha, kde si môžu otestovať svoju rýchlosť na elektrických autíčkach. Aké by to bolo mestečko bez zvieratiek? U nás nájdete minifarmu s malými zvieratkami – lamy Alpaky, malé koníky, oslík, kozička alebo zajačiky. Mestečko, kde sa aj malí stanú veľkými.

Interaktívny areál pre rodiny na Donovaloch víta deti od 2 rokov, aby prežili deň plný zábavy a tvorivosti. Detské mestečko je tvorené domčekmi, ktoré sú ako ozajstné dospelácke verzie, no všetko je v nich pripravené presne na mieru pre malých objaviteľov. Okrem budov a zariadenia sú pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok. Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, ako separovať odpad, ako samostatne nakupovať a veľa iného.

Donovalkovo má svoju minifarmu so zvieratkami, ktoré čakajú na malých farmárov, ktorí ich prídu napojiť, nakŕmiť a dobre sa o ne postarajú. Ďalšou dominantou hlavného mesta detí je dopravné ihrisko. Že vaša ratolesť ešte nemá vodičák? Nevadí! Práve v Donovalkove sa priučí pravidlám cestnej premávky a ten svoj prvý tu aj získa. V Donovalkove si môžete zajazdiť na elektrických autách, dokonca sme pripravili pretekársky okruh, kde si môžete porovnať rýchlosť s kamarátmi!

Oslavy

Narodeniny! Príležitosť cítiť sa naozaj špeciálne a zažiť kopec zábavy s kamarátmi. Na donovalkovskej narodeninovej párty sa o zábavu postará starostlivo navrhnutý animačný program, možnosť spoločne nakŕmiť zvieratká, zajazdiť si na poníkoch, či v kostýme sfúknuť sviečky na narodeninovej torte. Podávať sa bude detské menu v krásne ozdobenej miestnosti a nebudú chýbať jedinečné pozvánky pre všetkých malých hostí.
Nečakaj, kým budeš veľký. Príď do Donovalkova a v hlavnom meste detí sa staň nebojácnym hasičom, ktorý zažehná každú pohromu, šikovným bankárom, ktorý zráta všetky úspory, či odhodlaným lekárom, ktorý vylieči tisíc a jednu chorobu.

Donovalkovo, tu by aj veľkí chceli byť malými!
 
It doesn't have a sale
It doesn't have a review yet

Navigation

Nearest accommodation in the area to 30 km

VIP Chata Margitka
Sale
1600786911-5.webp Dúbrava
Chata Horec
b28489e3635.webp Liptovské Revúce

Tips for trips in the area to 30 km

Bike Park Donovaly
16be6937176.webp Donovaly
Turistika - Donovaly
831ed75b540.webp Donovaly
Tandem paragliding Donovaly
875fbe60279.webp Donovaly
Bobová dráha - Donovaly
47b073a5102.webp Donovaly
Lanové centrum Donovaly
248d231e328.webp Donovaly
Lezecká stena Donovaly
6019b564493.webp Donovaly
/images/users/20/1611486773_20.jpg
Contact person

Review [0]

 • Jedlo
  0,00%
 • Nápoje
  0,00%
 • Hygiene
  0,00%
 • Obsluha
  0,00%
 • Price
  0,00%
 • Prevádzka
  0,00%
Add review

We use cookies for website analysis, website functions and targeted advertising. By browsing this site, you agree to their use. You can change the consent or revoke it HERE Cookies