Chaty WILI HUNT98

Liptovské Revúce, Liptovské Revúce

1607360125-f558fa07-83f2-4242-8acb-b3aaf437f821.webp
WILI HUNTER  chaty Medveď a Jeleň sa nachádzajú v tichom lesnom prostredí, vo vzdialenosti asi 400 m za posledným domov v dedine Liptovské Revúce - Nižná. Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v dvoch štýlovo zariadených drevených chatách Medveď a Jeleň, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 20 lôžok (vrátane prísteliek). Kedže obe chaty sa nachádzajú v spoločnom oplotenom areáli, prenajať si ich môžete spoločne pre jednu skupinu hostí, resp. zvlášť po jednotlivých chatách pre dve samostatné skupiny návštevníkov. V tomto príjemnom prostredí si dosýta vychutnáte vašu ideálnu dovolenku, počas ktorej tu môžete športovať, oddychovať a skvelo sa zabávať. Vďaka ideálnej polohe je toto miesto výbornou voľbou pre rodiny s deťmi a skupinu dobrých priateľov. Obidve chaty Wili Hunter majú k dispozícii plne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením, chladničku s mrazničkou,  umývačku riadu, rýchlovarnú konvicu a mikrovlnnú rúru. Svojich domácich miláčikov nemusíte nechávať doma, zoberte si ich so sebou. Vaši psíkovia budú v bezpečí vo veľkom koterci pri chate Medveď. Na oplotenom pozemku sa nachádza vonkajšie posedenie s krbom, grilom a ohniskom ako aj drevená kaďa, v ktorej sa môžete kúpať po celý rok. Pre vaše deti máme pripravenú preliezku so šmýkačkou a detské hojdačky. Svoje autá si môžete pohodlne zaparkovať priamo v oplotenom areáli WILI HUNTER. Nádherná okolitá príroda národného parku Veľká Fatra poskytuje vynikajúce podmienky na turistiku, cykloturistiku a lyžovanie. Na potulkách okolitými lesmi určite narazíte aj na lesnú zver, ktorá ich obýva.

Chata Jeleň je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 hostí. Jej podkrovie je tvorené spálňovou časťou s dvomi 2-lôžkovými spálňami s možnosťou využitia vždy ešte jednej prístelky. Na prízemí chaty je umiestnená tretia 2-lôžková spálňa ako aj príjemná spoločenská časť s krbom, pohodlným posedením, LCD televízorom so satelitom a CD prehrávačom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou a jedálenskou časťou s posedením. Prízemie chaty je dovybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Chata Medveď disponuje celkovou kapacitou pre 12 osôb. Hosťom je tu k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitom, CD prehrávačom a pohodlnou sedacou súpravou. Súčasťou tejto miestnosti je aj plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením. Na poschodí chaty sa nachádzajú tri 2-lôžkové spálne, pričom v dvoch z nich je možné využiť vždy dve prístelky. Pre zaistenie komfortu hostí je poschodie objektu vybavené kúpeľňou s toaletou, ako aj samostatnou toaletou, umiestnenou na prízemí chaty.

Veríme, že sa vám u nás bude páčiť a domov si odnesiete nádherné spomienky. Tešíme sa na vás!
Zatiaľ neponúkame zľavu
Peter Z. 24.01.2021 12:22:48
Utulna, dobre vybavena chata, vsade cisto, pohodlie, ticho, klud, samota, v lone prirody. Velka dovera personalu, ochota, ustretovost. Od rezervacie po ukoncenie ubytovania vsetko prebieha hladko, bez problemov.
.
 

Tipy na výlety v okolí do 30 km

Rozprávková vtáčia záhradka
0cb3b6cd588.webp Liptovské Revúce, okr. Ružomberok 1,60 km
SKIFUN - Liptovské Revúce
8dd4e8cf607.webp Liptovské Revúce 2,40 km
Dolný vodopád teplého potoka
055db819922.webp Liptovské Revúce 4,10 km
Damisport
a071c80458.webp Donovaly 6,00 km
Reštaurácia a bar Stodola
8ac4a9e0569.webp Donovaly 18 6,00 km
Tunelová jaskyňa
eeb27314297.webp Liptovská Osada 6,10 km
Majiteľ: Denisa Vetešková