Chata Adavy

Liptovský Ján, Liptovský Ján

1623851303-125773463.webp
Štýlová Chata Adavy je situovaná v pokojnom prostredí lesa, v čarovnej Jánskej doline, na Liptove. Je ideálna najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie na horách, potrebujú načerpať novú energiu a vychutnať si dokonalé ticho.

Zaujímate sa aké možnosti ponúka táto lokalita? Najkrajšou odmenou sú príjemné prechádzky lesom, počas ktorých Vás príroda obdaruje lesnými plodmi i hríbmi. V blízkosti sa nachádza viacero cyklotrás a Vy tak spoznáte okolie aj zo sedla bicykla. Podzemnú nádheru Vám odhalí neďaleká Stanišovská jaskyňa a relax si doprajete v miestnom termálnom prameni "Kaďa". Ak máte radi wellness, odporúčame Vám navštíviť Termal Raj Liptovský Ján. Výlet si môžete spraviť aj k Liptovskej Mare, ktorá disponuje viacerými plážami a rezortmi. Tu si zapožičiate loďky, vodné bicykle, skútre, vyskúšate adrenalínové športy alebo si vychutnáte vyhliadkovú plavbu loďou. Lyžovačka na Liptove bude pre Vás zaiste tým najzaujímavejším zážitkom. Radi Vás privítajú v lyžiarskom stredisku Ski Centrum Opalisko Závažná Poruba, Jasná - Nízke Tatry a vo viacerých menších strediskách v okolí.

Chata Adavy je v celoročnej prevádzke a ponúka Vám komfortný priestor pre pobyt maximálne 5 osôb (vrátane detí). Je tak ideálna pre menšiu skupinku priateľov alebo na rodinnú dovolenku.

Prízemie chaty môžete využívať ako denný spoločenský priestor, ktorý pozostáva z obývacej, kuchynskej a jedálenskej časti. Voľný čas si spríjemníte oddychom na pohodlnom gauči, pozeraním televízora, počúvaním rádia či hudby z CD prehrávača. Perfektnú atmosféru, najmä počas zimných mesiacov, zabezpečí teplo sálajúce z krbovej piecky. S blízkymi si môžete zahrať rôzne spoločenské stolové hry, prečítať dobrú knihu alebo časopis. V kuchynskej časti si pripravíte jedlá s využitím elektrického variča, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Zaslúžený spánok si doprajete v 5-lôžkovej spálni, na poschodí chaty. Tu sme pre Vás pripravili manželskú posteľ a tri samostatné lôžka. V prípade Vášho záujmu a po dohode Vám prichystáme detskú postieľku. Priamo zo spálne vedie vstup na balkón, kde si vychutnáte čerstvý horský vzduch.

Pri chate si môžete posedieť na exteriérovom posedení alebo grilovať dobroty a vlastné špeciality na grile. Na vyžiadanie je k dispozícii kotlík na guláš. Vaše autá zaparkujete na bezplatnom parkovisku, približne 60 metrov od chaty. Prístup ku chate je celoročný, po udržiavanej štrkovej ceste. V zime, vo výrazne nepriaznivom počasí, Vám odporúčame použiť snehové reťaze prípadne pohon 4x4.

Jedinečný pokoj, šum lesa, zurčanie potôčika a ubytovanie v súlade s prírodou. Čo viac si priať? Tak neváhajte a ubytujte sa v Chate Adavy. U nás ste srdečne vítaní!
Zatiaľ neponúkame zľavu
Zatiaľ nemá hodnotenie

Tipy na výlety v okolí do 30 km

SKI Javorovica
5577c387495.webp Liptovský Ján 0,30 km
SKI NIŇAJ - Liptovský Ján
aa3c382f774.webp Liptovský Ján 0,30 km
Park MINI SLOVENSKO
461adc7d409.webp Liptovský Ján 0,40 km
SKI NIŇAJ - požičovňa bicyklov
4f53ddef518.webp Liptovský Ján 0,50 km
SKI NIŇAJ - požičovňa in-line
85d7ffb8801.webp Liptovský Ján - kúpele 0,90 km
Termal Raj
c8f3e90372.webp Liptovský Ján 1,00 km
Majiteľ: Andrea Vyoralova