Slovago.sk Prihlásenie
ID objektu: 127
Pri Vadaši 2, Štúrovo

Vadas Thermal Resort

Aquaparky a Kúpaliská

Vadaš Thermal Resort

Rekreačný komplex Vadaš Thermal Resort sa nachádza priamo v meste Štúrovo v blízkosti slovensko-maďarských hraníc. Najmä v letnej sezóne sa Vadaš stáva rajom zábavy a relaxácie s množstvom športovísk a atrakcií. Raritou kúpaliska je obrovský bazén nazývaný „Lagúna“ v tvare morskej zátoky s umelým vlnobitím.

Termálne kúpalisko sa rozprestiera na ploche 25 ha, na ľavom brehu Dunaja s výhľadom na Ostrihomskú baziliku v Maďarsku. Priamo v areáli je 9 bazénov s teplotou vody od 26 do 36 °C, 6 toboganov, mnoho atrakcií, hotel, reštaurácia a stravovacie zariadenia.
Okrem množstva vodných atrakcií ponúka kúpalisko i viacero balíčkov služieb pre rodiny, ale i jednotlivcov s možnosťou využitia rôznych masáží, sauny, vírivky, či skrášľovacích procedúr. K dispozícií sú športové a detské ihriská, herne, kolotoče a nafukovacie šmýkačky. Môžete sa tu povoziť na koni, motokáre alebo štvorkolke a večer si posedieť a opiecť niečo na ohni.

V Štúrove sa počas leta koná množstvo kultúrnych a hudobných podujatí. Navštíviť možno i niekoľko múzeí a historických pamiatok, alebo využiť možnosti rôznych športov v meste a okolí ako sú turistika, cykloturistika, jazdectvo, letná bobová dráha a pod., či urobiť si výlet loďou po Dunaji.

 

Najbližšie ubytovanie v okolí (1)
img
64
Zľava
Chaty Klaudia
Areál kúpaliska Vadaš
Štúrovo (0,1 km)
Najbližšie objekty v okolí (4)
img
Mestské múzeum Štúrovo
Pri colnici
Štúrovo (0,8 km)
img
Rozhľadna - Parížske močiare
Gbelce (17,5 km)
img
Rozhľadňa v Kravanoch nad Dunajom
Kravany nad Dunajom (18,1 km)
img
Mestské múzeum a pamätná izba Franza Schubert
Schubertova ul. 16
Želiezovce (27,6 km)