Privát ADAVY je situovaný v tichej prímestskej časti Liptovského Mikuláša v Iľanove. Hosťom ponúkame ubytovanie apartmánového typu v 4 samostatných apartmánoch.

APARTMÁN 1 a 3 má kapacitu pre maximálne 4 osoby (2 pevné lôžka + dva pevné lôžka). Sú vybavené samostatnou kuchyňou s jedálenskou časťou, kúpeľnou s príslušenstvom, televízorom, satelitom a internetom.

APARTMÁN 2 a 4 má kapacitu pre 4 osôb so samostatnou spálňou s dvoma pevnými lôžkami, kde je možné umiestniť  detskú postieľku na požiadanie. Tieto apartmány majú samostatnú kúpeľňu, samostatnú kuchyňu, ktorej súčasťou je jedálenská časť, oddychová časť s možnosťou pevného  lôžka pre 2 osoby. Je tu tiež televízor, satelit a internet.

V záhrade objektu je detské ihrisko, hojdačky, hracia veža so šmýkačkou, detské posedenie,  trampolína. Hostia majú k dispozícii gril, záhradné posedenie, prenájom bicyklov zabezpečíme  spolu s našimi partnermi, miestnosť na odkladanie  lyží. PARKOVANIE je zabezpečené v objekte, monitorované kamerovým systémom.